امداد خودرو رفسنجان

امداد خودرو رفسنجان همواره از تمامی خودروهای ایرانی و خارجی پشتیبانی کرده و خدمات موردنیاز آنها را ارائه می کند.

امدادجان با در اختیار داشتن به روزترین امکانات و مجرب ترین نیروها درنظر دارد که انواع مشکلات بوجود آمده برای خودروها را در محل رفع نموده و کار خودروداران را بسیار راحت کند.

حمل خودرو در رفسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امدادخودروها ، حمل خودرو می باشد. امدادجان با امکانات ویژه ای که در این زمینه در اختیار دارد ، می تواند حمل انواع خودروهای سبک و سنگین را با موفقیت انجام دهد. مهم نیست که خودروی شما به چه علت قادر به حرکت نیست ، مهم این است که امداد خودرو رفسنجان برای جابه جایی آن در هر شرایطی آمادگی دارد. موقعیت خودروی شما را با استفاده از سامانه GPS سریعاً تشخیص داده و در محل حاضر می شویم. با استفاده از بهترین یدک کش ها ، کامیونت ها ، خودروبرها و … جابه جایی خودرو را از مبداء تا مقصد با نرخ بسیار ایده آل انجام می دهیم.

مکانیکی سیار در رفسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

سرویس و تعمیر خودرو ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر تعمیرکاری توان انجام این کار را به صورت تخصصی ندارد. بنابراین برای انجام این کارها باید به دنبال مجرب ترین و حرفه ای ترین مکانیک ها باشید. امداد خودرو رفسنجان ، این مکانیک ها را در اختیار دارد. از تجربه و تخصص مکانیک های امدادجان استفاده نموده و سرویس و تعمیر خودروی خود را به دست آنها دهید. هر خدماتی در این زمینه از سوی مکانیک های ما ارائه می شود تا مشکلات موجود در بخش های مختلف خودرو حل شود. عیب یابی و تعمیر خودرو با بهترین کیفیت را از ما درخواست کنید.

امداد باتری رفسنجان

باتری ، اصلی ترین اجزای سازنده خودرو است که با نگهداری الکتریسیته لازم خودرو ، منبع برق خودرو حساب می شود. کار اصلی باتری تأمین نیروی موردنیاز برای استارت و روشن شدن تجهیزات برقی خودرو همانند مولتی مدیا و چراغ ها و … است. باتری در اثر عوامل مختلفی خراب می شود و به تعمیرات نیاز پیدا می کند. امداد خودرو رفسنجان ، ارائه دهنده خدمات در این زمینه است. در صورتیکه باتری نیاز به تعویض داشته باشد ، آن را تعویض و چنانچه نیاز به شارژ کردن داشته باشد ، آن را باتری به باتری می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

رفع انواع پنچری لاستیک های خودرو

زمانی که لاستیک های ماشین پنچر می شوند ، ممکن است به چپ و راست انحراف پیدا کنند. البته پنچری لاستیک ها به شکل های دیگری نمود می کند. به طور مثال ممکن است فرمان سفت شود و یا لاستیک ها لرزش داشته باشند. به هر حال پنچرگیری لاستیک ها باید در اولین فرصت انجام شود. اگر شرایط پنچرگیری را ندارید ، با پنچرگیری سیار رفسنجان تماس حاصل کنید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو رفسنجان

به منظور رفع نواقص سیستم قفل و امنیتی خودرو ، خدماتی از سوی امدادجان طراحی شده است. این خدمات برای رفع مشکلات مربوط به قفل مرکزی ، دزدگیر ، درب خودرو و … مناسب هستند. اگر سوئیچ را گم کرده اید ، تنها امدادگرانی که می توانند ساخت سوئیچ را در سریعترین زمان انجام دهند ، امدادگران امدادجان است.

چرا تعویض روغن موتور مهم است ؟

برخی از اجزای خودرو مانند روغن موتور مصرفی هستند. روغن موتور پس از گذشت مدت زمانی باید تعویض شود. از آنجایی که روغن موتور موجب جذب براده های آهن یا ناخالصی ها می شود ، با گذشت زمان غلیظ و سیاه می شود. در چنین حالتی نمی تواند خنک سازی و روان کاری را انجام دهد. بنابراین باید عوض شود. امداد خودرو رفسنجان ، خدمات تعویض روغن موتور خودروی شما را در محل انجام می دهد.

معمولاً هر 5000 کیلومتر یا سه ماهی یکبار باید روغن موتور خودرو را عوض کرد. عوامل مختلفی در تعیین زمان تعویض روغن موتور خودرو نقش دارند که یکی از آنها تکنولوژی ساخت موتور خودرو است. به هر حال ، تعویض به موقع روغن موتور خودرو را از یاد نبرید.

مزایای استفاده از خدمات سوخت رسانی سیار

با بهره مندی از خدمات سوخت رسانی سیار از مزایای مهمی مانند امکان سوخت گیری در محل ، صرفه جویی در زمان ، سوخت گیری در شرایط ایمن ، امکان سوخت گیری در هر زمان و … برخوردار می شوید.

سوختی که امداد خودرو رفسنجان بدین منظور استفاده می کند دارای استانداردهای لازم می باشد. تجهیزات سوخت رسانی سیار کاملاً استاندارد و ایمن هستند و جای هیچگونه نگرانی برای خودروداران وجود ندارد. تجهیزات مختلفی برای سوخت رسانی سیار مورداستفاده قرار می گیرند.

شماره امدادخودرو در رفسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

در زمان نیاز به خدمات امدادخودرویی حتماً با شماره ای تماس حاصل کنید که از اعتبار امدادخودروی آن اطمینان داشته باشید. اگر به دنبال امدادخودروی حرفه ای و مجرب در شهرستان رفسنجان هستید ، 02148287444 را شماره گیری کنید. امدادجان ، از تمام ظرفیت خود استفاده می کند تا رضایت خودروداران گرامی در شهرستان رفسنجان را بدست بیاورد.

امداد خودرو ایران خودرو در رفسنجان

امداد خودرو رفسنجان در راستای پوشش دهی تمامی خودروها ، به خودروهای ایران خودرو خدمات دهی می کند. بسیاری از خودروهای در حال تردد در شهرستان رفسنجان ، خودروهای ایران خودرو می باشند. بنابراین امدادجان برای خدمات دهی به این خودروها برنامه ریزی جامعی کرده است و خدمات بسیار خوبی را به آنها ارائه می دهد که از نظر کیفیت و قیمت مطابق با انتظارات شما است. از ساعت 00 : 00 بامداد تا ساعت 24 : 00 شب ، آماده خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان رفسنجان هستیم.

امداد خودرو سایپا در رفسنجان

با خدمات بی نظیری که امداد خودرو رفسنجان ارائه می دهد ، حل هر یک از مشکلات خودروهای سایپا به آسان ترین شیوه امکان پذیر خواهد بود. از ساده ترین خدمات مانند پنچرگیری گرفته تا تخصصی ترین خدمات مانند تعمیرات خودرو از سوی امدادجان با کیفیت بسیار بالایی ارائه می شود.

امدادجان را برترین امدادخودروی سایپا در شهرستان رفسنجان بدانید و در زمان نیاز به هر یک از انواع خدمات امدادخودرویی تنها با این مجموعه تماس حاصل کنید. خودروداران سایپا اطمینان داشته باشند که باکیفیت ترین خدمات امدادخودرویی را از مجموعه امدادجان دریافت خواهند کرد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید