امداد خودرو رشت

امداد خودرو رشت (امدادجان) برای امدادرسانی به خودروهای مختلف از نیروها و امکانات ویژه ای استفاده می کند تا خدمات تخصصی را ارائه کند.

قطعاً تمامی خودروداران برای مراقبت و رسیدگی به خودروی خود ، اقداماتی را انجام می دهند. خدمات موردنیاز هر یک از خودروها شامل صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تعویض روغن ، تعویض باتری و … می باشد.

امدادخودروهای امروزی تمامی خدمات موردنیاز خودروها را ارائه می دهند. بنابراین امدادخودروها را می توان یکی از برترین خدمات دهندگان خودروها دانست. شما را با یکی از حرفه ای ترین امدادخودروهای ایران آشنا می کنیم :

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

حمل خودرو در رشت

 

امداد خودرو رشت

 

امداد خودرو رشت ، تجهیزات مختلفی را در اختیار دارد که با استفاده از آنها خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین را از هر مکانی به مقصد موردنیاز شما انتقال می دهد. بهتر است شماره امدادجان را در گوشی خود ذخیره داشته باشید تا در زمان بروز مشکل تازه به دنبال یافتن شماره یدک کش و یا امدادخودرو نباشید. مزیت برخورداری از خدمات امدادجان این است که امدادجان خدمات حمل خودرو را به صورت تخصصی ارائه می دهد. منظور از خدمات تخصصی ارسال تجهیزات حمل متناسب با نوع خودرو و اتصال اصولی خودرو به یدک کش و خودروبر به منظور پیشگیری از بروز مشکل برای خودرو است. امدادجان با داشتن مجوز رسمی ، حمل انواع خودروها را انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

سرویس و تعمیر خودرو در رشت

 

امداد خودرو رشت

 

سرویس و تعمیر انواع خودروهای ایرانی ، چینی ، فرانسوی ، آلمانی ، آمریکایی ، کره ای و … توسط امدادجان انجام می شود. ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر خودرو توسط امداد خودرو رشت سبب شده است که اغلب خودروداران حساس بر روی خودروی خود ، امدادجان را برای سرویس و تعمیر خودروی خود انتخاب کنند. به منظور مراقبت از خودرو و بهبود عملکرد آن برای سرویس خودروی خود برنامه ریزی داشته باشید. زمان سرویس به میزان کارکرد خودرو بستگی دارد. مسلماً خودروهایی که همواره در پارکینگ پارک هستند نسبت به خودروهایی که هر روزه در حال تردد هستند ، کمتر به سرویس نیاز دارند.

امداد باتری رشت

امداد خودرو رشت با ارسال سریع اکیپ امدادباتری به محل ، اقدامات مؤثر در زمینه رفع مشکلات باتری خودرو را انجام می دهد. در این راستا ممکن است خدمات مختلفی نیاز باشد. گاهی باتری خودرو باید به طور کلی تعویض گردد. اما در مواقعی باتری خودرو تنها شارژ از دست داده است و هنوز قابل استفاده می باشد. در چنین شرایطی باید باتری خودرو را با استفاده از دستگاه شارژر و یا باتری سالم ، شارژ کرد. گاهی عملکرد نامطلوب باتری ممکن است مربوط به دینام و یا اتصالات باتری باشد. به هر حال ، بازدید کاملی از باتری خودرو و قطعات مرتبط با آن انجام می شود و نواقص موجود به طور کلی رفع می شود.

نزدیکترین جایگاه سوخت برای سوخت گیری

اگر بنزین خودروی شما رو به اتمام است و پمپ بنزین در نزدیکی شما قرار ندارد ، دستپاچه نشوید. امداد خودرو رشت دارای چندین اکیپ سوخت رسانی سیار می باشد که در سریعترین زمان خود را به محل رسانده و سوخت رسانی را انجام می دهند. بنابراین با به همراه داشتن شماره امدادجان ، یک پمپ بنزین را همواره در نزدیکی خود خواهید داشت تا در شرایط اضطراری از خدمات آن استفاده کنید. سوخت رسانی با بنزین مرغوب که دارای اکتان مناسب است ، انجام می شود.

تعویض روغن موتور خودرو برای افزایش عمر موتور

برای افزایش عمر موتور خودرو باید به سرویس دوره ای موتور ، حرکت با سرعت ایده آل ، عدم حمل بار سنگین ، ممانعت از یخ زدن موتور و … توجه داشته باشید. تعویض روغن موتور در زمان مناسب موجب بهبود عملکرد موتور و افزایش طول عمر آن می شود. امداد خودرو رشت ، تعویض روغن خودروی شما را در محل و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. بدین ترتیب در زمان شما صرفه جویی شده و امکان رفع مهمترین نیازهای خودروی شما در محل به ساده ترین روش ممکن ، فراهم می شود.

پنچرگیری در رشت

لاستیک های خودرو باید وضعیت مطلوبی داشته باشند تا خودرو در حرکت دچار مشکل نشود. کوچکترین نقصی در لاستیک ها موجب لرزش خودرو ، انحراف خودرو ، سفت شدن فرمان و … می گردد. امدادجان با مستقر نمودن اکیپ های متعدد در نقاط مختلف کشور ، پنچرگیری انواع خودروها را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

امداد خودرو رشت حتی برای خودروهایی که زاپاس ندارند ، پنچرگیری لاستیک ها را با ارائه زاپاس و یا سایر روش های پنچرگیری انجام می دهد. برای خودروداران بسیار مهم است که لاستیک های خودروی خود را سریعاً پنچرگیری نموده تا ضمن معطل نشدن در جاده بتوانند سریعتر به حرکت با خودروی خود ادامه دهند. امدادجان به این دغدغه خودروداران بسیار توجه دارد.

شماره امدادخودرو در رشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امدادجان با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. کارشناسان متعددی را برای پاسخگویی به خودروداران محترم درنظر گرفته ایم تا با پاسخگویی کارشناسانه و تخصصی خود بتوانند برای حل مشکلات خودروی شما ، اقدامات مؤثر را انجام دهند. این اقدامات ممکن اعزام سریع تجهیزات و امدادگران به محل و یا ارائه مشاوره تلفنی باشد.

امدادخودرو ایران خودرو در رشت

خودروهای پژو ، رانا ، هایما ، تارا ، سمند ، دنا و … تحت پوشش خدمات امداد خودرو رشت هستند. برای بهره مندی از هرگونه خدمات امدادخودرویی مختص خودروهای ایران خودرو در رشت ، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با امدادجان تماس حاصل کنید. اطمینان داشته باشید که برای رفع نیازهای خودروی شما ، برترین اقدام را انجام می دهیم. رضایتمندی خودروداران ایران خودرو از خدمات امدادجان ، نشان از بالا بودن سطح کیفی خدمات ما دارد.

امدادخودرو سایپا در رشت

برای امدادرسانی به خودروهایی نظیر پراید ، شاهین ، تیبا ، کوییک ، ساینا و … نیروهایی را درنظر گرفته ایم که بسیار خبره و حرفه ای هستند. امداد خودرو رشت با توجه به تجربه بالایی که دارد ، امدادرسانی به خودروهای سایپا در رشت را به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهد. کیفیت بالای خدمات و قیمت مناسب خدمات ، دو دلیلی هستند که موجب شده است که اغلب خودروداران با امدادخودروی امدادجان تماس حاصل کنند و خدمات موردنیاز خود را از آنها تقاضا کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید