امداد خودرو دورود

امداد خودرو دورود در اسرع وقت خود را به محل رسانده تا خدمات امدادی موردنیاز خودروی شما را با بالاترین کیفیت ارائه کند.

مشکل خرابی خودرو معمولاً به یکباره رخ می دهد. البته برخی از نشانه ها ، حکایت از خرابی خودرو در آینده ای نزدیک خواهند داشت. ولی خودرودارانی که به نشانه های خرابی خودرو بی توجه هستند و دغدغه های زیادی دارند ، زمانی متوجه خرابی خودرو می شوند که خودرو از کار بیفتد و یا عملکرد بسیار بدی داشته باشد.

حال اگر خودرو  خراب شود چه باید کرد ؟ آیا باید در انتظار رسیدن کمک از دیگران بود ؟ آیا هر طور که شده باید خودرو را به مکانیکی و یا سایر خدمات دهندگان رساند ؟ آیا باید خودرو را در خیابان رها کرد ؟ خیر ، راه بهتری وجود دارد و آنهم تماس با امداد خودرو است.

مکانیکی سیار در دورود

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو دورود با اعزام بهترین مکانیک ها به محل ، حلال مشکلات خودرو خواهد بود. هر مشکلی که برای خودروی شما بوجود آمده باشد توسط مکانیک های ما حل می شود. فرقی ندارد که مشکلات خودرو کوچک باشند و یا بزرگ و پیچیده باشند ، مکانیک های ما توان حل هر مشکلی را خواهند داشت. از مکانیک های امدادجان بخواهید که مشکلات غیرقابل تشخیص خودروی شما را حل کنند. کافیست که یکبار خودروی خود را برای سرویس و تعمیر به دست مکانیک های ما بدهید. در این شرایط دیگر اعتماد کردن به سایر مکانیک ها برای شما دشوار خواهد بود. زیرا تکنسین های امدادجان توقع شما را بالا می برند.

حمل خودرو در دورود

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو دورود با امکانات پیشرفته و کامل ، حمل انواع خودروهای ایرانی و وارداتی را انجام می دهد. حمل خودرو از اقداماتی است که حتماً به تخصص نیاز دارد. موارد متعددی دیده شده است که حمل غیراصولی خودرو ، کار دست خودروداران داده است و خسارت های زیادی به آنها وارد کرده است. بنابراین حمل خودروی غیراصولی را فراموش کنید و اصلاً این ریسک را انجام ندهید. اگر نیازمند حمل خودرو بودید با خدمات دهندگان حرفه ای مانند امدادجان تماس حاصل کنید. بهتر از امدادجان ، کسی نمی تواند خودروی شما را صحیح و سالم به مقصد انتقال دهد. نرخ کرایه یدک کش و خودروبر با توجه به مسافت میان مبداء و مقصد ، نوع خودروی شما ، صعب العبور یا هموار بودن مسیر و سایر فاکتورها حساب می شود.

امداد باتری دورود

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو دورود در چندین زمینه خدمات دهی می کند که یکی از آنها خدمات مرتبط با باتری خودرو است. مشکلات خرابی باتری ، پیچیده نیستند. با چندین خدمات ساده می توان مشکلات باتری خودرو را حل کرد. خرابی باتری یا باید با اقدامات موقتی رفع شد و یا باید با نصب یک باتری جدید به صورت اساسی رفع شود. امدادگران امدادجان بسیار متبحر و تند و تیز هستند. به همین دلیل در سریعترین زمان خدمات موردنیاز باتری خودروی شما را ارائه داده و عملکردهای وابسته به باتری را تصحیح می کنند.

پنچرگیری در هر گوشه و کناری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو دورود ، پنچرگیری در محل است. هر جا که پنچر کردید ، گوشی خود را درآورده و با شماره آپاراتی سیار دورود تماس بگیرید. اکیپ آپاراتی سیار دورود از سامانه GPS برخوردار است. در هر کجا که حضور داشته باشید دقیقاً موقعیت شما را شناسایی نموده و خود را به محل می رساند. این اکیپ هر خدماتی که به لاستیک ها مرتبط باشند را ارائه می دهند.

پمپ بنزین در مجاورت ماشین شماست !

بنزین تمام کرده اید ؟ گوشی خود را برداشته و با شماره پمپ بنزین سیار دورود تماس بگیرید. اکیپ پمپ بنزین سیار در کوتاهترین زمان به محل آمده و سوخت گیری ماشین شما را با توجه به الزامات ایمنی مهم ، انجام می دهند. هیچ مشکلی در اثر سوخت گیری سیار بوجود نخواهد آمد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو دورود

برای مشکلاتی که برای سیستم قفل و امنیتی خودروی شما ایجاد می شود هم راهکارهایی درنظر گرفته شده است. با بکارگیری این راهکارها صد درصد به حل مشکلات سیستم قفل و امنیتی خودرو اقدام می شود. چه افرادی این خدمات را ارائه می دهند ؟ امدادگرانی که دوره دیده اند و در این زمینه به تجربه و تخصص لازم رسیده اند. آیا می توان به این امدادگران اعتماد نمود ؟ بله امدادگران امدادجان قابل اعتمادترین افراد هستند و هیچگونه نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعویض راحت روغن موتور

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

روغن موتور خودرو باید چند وقتی یکبار عوض شود. اگر نمی خواهید وقت زیادی برای این کار بگذارید از تعویض روغن سیار دورود درخواست این خدمات را کنید. امداد خودرو دورود با قیمت مناسب به ارائه این خدمات اقدام نموده و از روغن موتوری که برای ماشین شما ، بهترین و مناسب ترین روغن موتور است ، استفاده می کند.

شماره امدادخودرو در دورود

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که برای رفع نیازهای خودروی شما درنظر گرفته شده است. شما با امدادگران ما تماس می گیرید و آنها با سؤالات لازم ، خدمات موردنیاز شما را تشخیص می دهند و مقدمات لازم را برای ارائه این خدمات فراهم می کنند. تلاش ما این است که در سریعترین زمان با بهترین کیفیت به ارائه خدمات موردنیاز اقدام کنیم.

امدادخودرو ایران خودرو در دورود

امداد خودرو دورود برای رفع مشکلات خودروهای ایران خودرو ، سنگ تمام می گذارد. لذت سفر با خودروهای ایران خودرو را زمانی خواهید چشید که در صورت بروز مشکل برای خودروی خود ، از یک امدادخودروی حرفه ای و مجرب مانند امدادجان کمک بگیرید. امدادجان گوش به زنگ است تا شما تماس بگیرید و برای خدمات دهی به شما حاضر شود. چندین درصد به رفع مشکلات خودروی خود در سریعترین زمان امیدوار هستید ؟ با وجود امدادجان ، باید صد درصد امیدوار باشید.

امداد خودرو سایپا در دورود

امدادجان به بهترین شرایط می تواند پاسخگوی نیازهای خودروهای سایپا باشد. بنابراین خدمات موردنیاز خودروهای سایپا را از امداد خودرو دورود مطالبه کنید. برای خدمات دهی ، نه محدودیت های زمانی داریم و نه محدودیت های مکانی داریم. در همه جا و همه زمان آماده هستیم تا بهترین خدمات را به خودروهای سایپا ارائه دهیم. نرخ خدمات ، مطابق با نرخ های اتحادیه های محترم می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید