امداد خودرو در جنوب تهران

امداد خودرو در جنوب تهران ظرف مدت کوتاهی به خدمات دهی اقدام می کند تا مشکلات هموطنان عزیز ، سریعتر رفع گردد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امداد جان ، بهترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی

با توجه به سبک زندگی های جدید ، استفاده از خودروها بیش از پیش رواج پیدا کرده است و این مسئله موجب افزایش ترددهای شهری و بین شهری به وسیله خودروهای مختلف شده است. یکی از مشکلاتی که در زمان رانندگی در شهر و یا خارج از شهر ممکن است برای شما بوجود بیاید ، خرابی خودرو و بروز مشکلاتی در بخش های مختلف آن است.

در چنین شرایطی برای رفع مشکل باید از نیروهای متخصص و ماهری کمک گرفت. این نیروها برای رفع مشکل فعلی خودرو به تجهیزاتی نیازمند هستند. بنابراین برای رفع مشکل خودرو باید با امداد خودرویی تماس حاصل نمود که امدادگران ماهر و متخصصی را با در اختیار داشتن تجهیزات موردنیاز به محل حادثه اعزام کنند. یکی از بهترین امداد خودروهای جنوب شهر تهران ، امداد جان می باشد.

امداد خودرو سایپا در جنوب تهران

امداد خودرو در جنوب تهران ، آماده خدمت رسانی به خودرو داران سایپا می باشد. ما به هر یک از خودروهای سایپا شامل پراید ، کوئیک ، ساینا ، تیبا ، شاهین ، سیتروئن ، کوییک پلاس ، وانت ، کیا سراتو ، چانگان ، زامیاد زاگرس و … در مدل های مختلف به ارائه خدمات اقدام می کنیم.

کیفیت خدمات ارائه شده برای خودروهای سایپا بسیار بالا بوده و این خدمات در سریعترین زمان ارائه می شود. خدمات ارائه شده برای خودروهای سایپا شامل پنچرگیری ، سوخت گیری سیار ، تعمیرات تخصصی ، باتری به باتری ، حمل با یدک کش و … می باشد. در هر نقطه از شهر و یا خارج از شهر که خودروی شما دچار مشکل شد ، با امداد جان تماس حاصل کنید و رفع مشکل را به طور کامل به ما واگذار کنید.

امداد خودرو ایران خودرو در جنوب تهران

امداد خودرو در جنوب تهران در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکلات مربوط به خودروهای ایران خودرو اقدام می کند. بدین منظور خدمات جامعی از جمله مکانیک سیار ، سوخت گیری سیار ، شارژ کردن باتری ، حمل با جرثقیل و … ارائه می گردد تا هرگونه مشکلات بوجود آمده برای خودروهای ایران خودرو رفع شود.

این خدمات برای تمامی مدل های خودروهای ایران خودرو شامل پژو ، رنو ، دناپلاس ، تارا ، سمند ، ون وانا ، رانا ، فوتون تونلند ، روآ ، آریسان و … ارائه می گردد. قطعاً برای خودرو داران که به خودروهای خود حساس هستند این مسئله مهم است که تعمیرات خودرو یا حمل خودرو و سایر خدمات به بهترین نحو انجام شود تا هیچگونه مشکلی برای آنها ایجاد نشود. امداد جان به حساسیت خودرو داران کاملاً واقف است و به همین علت هر گونه خدمات ارائه شده را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد.

مناطق تحت پوشش امداد جان در جنوب تهران

امداد خودرو در جنوب تهران ، خدمات دهی خود را به تمامی مناطق و محله های جنوبی تهران انجام می دهد. امیریه ، شاپور ، منیریه ، مولوی ، شوش ، افسریه ، دروازه غار ، مسعودیه ، اتابک ، نازی آباد ، جوادیه ، خزانه ، فلاح ، شهرک ولیعصر ، یافت آباد ، عبدل آباد ، صالح آباد ، شهرری ، نعمت آباد ، کیان شهر ، دولت آباد و … از جمله محله هایی هستند که تحت پوشش خدمات امداد خودرویی ما می باشند.

تفاوتی ندارد که در کدامیک از این محله ها بوده و یا در داخل یا خارج از شهر هستید ، امدادگران ما سریعاً به محل شما حضور پیدا کرده و خدمات موردنیاز شما را ارائه می کنند. خدمات ما به تمامی مناطق جنوبی تهران به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته ( اعم از روزهای تعطیل ) ارائه می شود.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در تهران با ما همراه باشید.

پوشش دهی گسترده جاده ها

امداد خودرو در جنوب تهران ، آماده است که به سرعت خدمات امدادی خود را در بالاترین سطح کیفی ارائه کند. امداد خودرو برای حضور در محل از سامانه سیستمی موقعیت مکانی یا GPS بهره می گیرد که موجب شناسایی دقیق محل خودروی موردنظر می شود. تیم حرفه ای و مجرب امداد جان تمامی جاده ها ، بزرگراه ها ، آزادراه ها و … را پوشش داده و سریعاً خود را به محل حادثه یا وقوع مشکل می رسانند. حتی تیم امدادی ما حاضر است در پرت ترین و دور از دسترس ترین مکان ها حاضر شود و به ارائه خدمات امدادی اقدام نماید.

حمل خودرو با یدک کش در جنوب تهران

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو در جنوب تهران

 

مشکلات مختلفی سبب شده که شما نیازمند حمل خودرو با یدک کش باشید. حمل خودرو با یدک کش باید به صورت اصولی انجام شده تا مشکلی برای خودرو ایجاد نشود. بنابراین در صورت نیاز به حمل خودرو با یدک کش باید با بهترین امداد خودرو در جنوب تهران تماس بگیرید تا به صورت اصولی و تخصصی به انجام این کار اقدام نماید.

برای انتخاب نوع یدک کش و چگونگی حمل خودرو ، باید به نوع خودرو توجه نمود. معمولاً جرثقیل های بزرگ و بارکش را برای حمل ماشین های بزرگ استفاده می کنند. امکان بوکسور خودروهای بزرگ با ماشین هایی همانند وانت یا نیسان وجود ندارد.

از تجهیزات موردنیاز جهت حمل خودروهای مختلف با یدک کش ها می توان به کابل ، زنجیر ، شبرنگ ، بالابر ، جعبه کمک های اولیه ، جعبه ابزار ، جک های مخصوص ، مدل های مختلف چکش ها ، کپسول های آتش نشانی ، چراغ های اعلان دهنده و … اشاره نمود.

جهت حمل خودروها باید به دستورالعمل های مشخصی توجه نمود که این دستورالعمل ها از سوی مراکز امداد خودرو در جنوب تهران رعایت می شود. تنظیم باد تایرهای یدک کش ، مناسب بودن مدل یدک کش ، حرکت یدک کش با سرعت نرمال ، اشراف دیداری به خودروی حمل شده و … از جمله این اصول هستند.

چنانچه خودروی حمل شده لوکس باشد و حساسیت بیشتری درباره حمل آن وجود داشته باشد ، ضوابط بیشتری را درنظر می گیرند تا امنیت این خودروها به صورت کامل حفظ شده و هیچگونه مشکلی ایجاد نشود. پس از تماس با امداد خودرو و ارائه توضیحات لازم ، راهنمایی های لازم به شما ارائه شده و مناسب ترین روش برای حمل خودروی شما مشخص می  شود.

مکانیکی سیار در جنوب تهران

یکی از خدمات امداد خودرو در جنوب تهران ، مکانیکی سیار می باشد. در زمان خرابی خودرو و نامناسب بودن عملکرد آن ، باید به مکانیکی مراجعه نموده تا با عیب یابی و تعمیرات به موقع خودرو از ایجاد مشکلات بزرگتر برای خودرو جلوگیری شود. اما همیشه امکان مراجعه به تعمیرگاه وجود ندارد. زیرا ممکن است شما در مکانی با مشکل خرابی خودروی خود مواجه شوید که تعمیرگاهی وجود نداشته باشد.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به مکانیک سیار نیاز داشتید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

خدمات مکانیکی سیار ، کار شما را آسان کرده و مشکل شما را در این زمینه برطرف نموده است. امداد جان ، تعمیرات خودرو را در محل انجام می دهد. فرقی ندارد که شما در کجا هستید و به چه علت امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارید. امدادگران ما در محل حاضر شده و به تعمیرات تخصصی خودروی شما اقدام می کنند.

امداد خودرو در جنوب تهران با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه خودروداران ، راحتی و آسایش خودرو داران و رفع مشکل بوجود آمده برای خودرو در اسرع وقت به ارائه خدمات تعمیراتی در محل اقدام می نماید.

خدمات تعمیراتی ما شامل تعویض چرخ ها ، تعمیر و تعویض کمپرسور ، تعویض دینام ، سرویس ماشین ، تعویض ترموستات ، شارژ گاز کولر ماشین ، سرویس انژکتور ، رفع اشکالات اواپراتور ، تعویض کیسه های هوا ، عوض کردن شمع وایر ، تعویض لنت ترمز ، تعمیر و تعویض کاربراتور و .. می باشد. خدمات ذکر شده ، فقط چندین مورد از خدمات ارائه شده از سوی ما می باشند. خدمات تعمیراتی برای ماشین های بنزینی ، هیبریدی و گازوئیلی و … انجام می شود.

راه های تماس با امداد خودروی امداد جان :

 

امداد خودرو در جنوب تهران

 

امداد خودرو در جنوب تهران می تواند هر یک از مشکلات خودروی شما را حل کند. برای برقراری ارتباط با ما کار راحتی دارید. تنها کافیست که با یکی از شماره های ما تماس حاصل کنید. سریعاً کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و برای اعزام امدادگر ، هماهنگی های لازم انجام می شود.

همچنین می توانید از طریق اینترنت و ورود به وب سایت ما ، درخواست امدادگر کنید. در هر دو روش حضور امدادگران چندین دقیقه بیشتر زمان نمی برد و سرعت ارائه خدمات در هر دو روش ، بالا است.

سوخت رسانی سیار در جنوب تهران

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو در جنوب تهران ، سوخت رسانی سیار است. اگر در مسیر با تمام شدن ناگهانی سوخت خودروی خود مواجه شدید و به پمپ بنزین دسترسی نداشتید با امداد خودرو تماس حاصل کنید تا بتوانید از خدمات سوخت رسانی در محل برخوردار شوید.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به پمپ بنزین سیار نیاز داشتید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

در گذشته در شرایطی که افراد با مشکل تمام شدن سوخت خود مواجه می شدند ، به پمپ بنزین رفته و با گالون های بنزین به دریافت بنزین اقدام نموده و سپس این بنزین را تا محل خودروی خود حمل نموده و داخل باک بنزین خود می ریختند. این کار وقت و حوصله زیادی میخواست. اما امروزه با وجود مراکز امداد خودروی ارائه دهنده خدمات امدادی ، نیازی به این کار نیست و به راحتی می توان مشکل نداشتن بنزین را حل نمود.

باتری به باتری ، از خدمات امداد خودرو در جنوب تهران

 

امداد خودرو در جنوب تهران

 

اگر خودروی شما استارت نخورده و روشن نمی شود ، به احتمال زیاد باتری آن خوابیده است. در این شرایط باید با باتری به باتری نمودن خودروی خود ، موجب فعال شدن موقت باتری شوید. باتری به باتری به چندین روش انجام می شود. اگر به خودروی دیگری دسترسی نداشته باشید باید با امداد جان تماس حاصل کنید تا به کمک شما بیاید.

امدادگران امداد جان با بهترین روش به باتری به باتری کردن خودرو اقدام می کنند تا با انجام اصولی این کار ، باتری های خودروی شما فعال شود. این کار برای هر یک از مدل های باتری های خودرو قابل انجام است. عملیات باتری به باتری ، زمان زیادی طول نکشیده و به سرعت خودروی شما آماده استارت خوردن می شود.

جلوبندی انواع خودرو ، از خدمات امداد خودرو در جنوب تهران

 

یکی دیگر از خدمات امداد جان ، خدمات مرتبط با جلوبندی ماشین است. جلوبندی خودرو به بخش های جلویی خودرو و تحتانی ماشین گفته شده که با سیستم تعلیق ماشین ، مرتبط هستند. البته سیستم تعلیق دارای فنرها و چرخ دنده های عقب ماشین است. در صورتی که جلوبندی فقط به بخش های جلویی خودرو گفته شده که میل فرمان و فرمان هم جزء آن هستند.

اجزای جلوبندی خودرو شامل رام ها ، میل تعادل ، چرخ ها ، سیستم تعلیق ، سگ دست ، شغال دست ، بلبرینگ ، رام ، سیبک ، فرمان و میل فرمان ، فنر و کمک فنر است. خرابی هر یک از این قسمت ها موجب شده که جلوبندی خودروی شما دچار مشکل شود.

با تنظیم جلوبندی خودروی خود موجب ایجاد بالانس لاستیک ها ، کنترل بهتر ماشین سر پیچ ها و کنترل بهتر ماشین در فراز و نشیب های جاده می شوید. امداد جان به تعمیرات و تنظیمات جلوبندی خودروی شما در محل ، اقدام می کند.

بهترین امداد خودرو در جنوب تهران کدام است ؟

امداد خودرو در جنوب تهران

 

امداد جان ، یکی از برترین امداد خودروهای تهران است که سابقه درخشانی در امداد رسانی دارد. اغلب افراد از دریافت خدمات امداد خودرویی امداد جان ، احساس رضایت داشته و در موارد بعدی ، مجدداً با امداد جان تماس حاصل کرده اند.

امدادگران امداد جان در تعمیرات تخصصی خودرو ، حمل ایمن و اصولی خودرو ، عیب یابی درست مشکلات خودرو و … استاد هستند و تخصص بالایی در هر یک از این زمینه ها دارند.

ما به 4 دلیل توصیه نموده که ما را برای حل مشکلات خودروی خود در شرایط اضطراری انتخاب کنید : 1- قیمت های عادلانه 2- خدمات دهی سریع و فوری 3 – کیفیت بالای خدمات 4- برخوردی محترمانه و مؤدبانه

از دیگر خدمات امداد خودرو در جنوب تهران ، ارائه مشاوره های تخصصی است. شما می توانید اطلاعات موردنیاز در این زمینه را به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. امداد جان به ارائه خدمات برای انواع خودروهای داخلی و خارجی اقدام می کند و از تمامی گروه های خودروسازی همانند ایران خودرو ، سایپا ، مرسدس بنز ، هیوندای  و … پشتیبانی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید