امداد خودرو دروازه دولت

امداد خودرو دروازه دولت برای امدادرسانی به خودروهای مختلف در سریعترین زمان خود را به محل رسانده و امدادرسانی را آغاز می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

شاید خرابی خودرو و وقوع سایر مشکلات برای آن در محله دروازه دولت ، کمی دردسرساز باشد. زیرا دسترسی به مراکز خدمات دهنده در این محدوده آنچنان ایده آل نیست. اما با وجود امدادخودروها دیگر نگران دریافت خدمات موردنیاز خودروی خود نباشید. زیرا امداد خودروها ارائه دهنده خدمات مختلفی هستند که هرگونه نیاز خودروهای مختلف را رفع می کنند. با تعدادی از خدمات امدادخودروها آشنا می شویم :

مکانیکی سیار در دروازه دولت

امدادجان ، سرویس و تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی را انجام می دهد. مسلماً تعمیرات هر یک از خودروهای ایرانی و خارجی دارای اصول خاصی است. بنابراین تکنسینی باید تعمیرات خودروی شما را انجام دهد که تخصص مرتبط در این زمینه را داشته باشد. امداد خودرو دروازه دولت برای سرویس و تعمیر هر خودرویی ، مکانیک های ویژه ای را اعزام می کند.

کیفیت خدمات تعمیرات خودرو بسیار بالا است. بنابراین خودروداران از بابت کیفیت خدمات ما اطمینان خاطر داشته باشند. تکنسین های ما به گونه ای سرویس خودرو را انجام می دهند که عملکرد خودرو کاملاً خالی از اشکال باشد.

حمل خودرو در دروازه دولت

امداد خودرو دروازه دولت

خودروهای سانحه دیده و معیوب را در شرایطی باید توسط یدک کش ها و خودروبرها حمل کرد. گاهی تعمیرات خودرو در محل امکان پذیر نبوده و یا اینکه خودرو در تصادف به اندازه ای آسیب دیده است که باید توسط یدک کش و خودروبر حمل شود. امداد خودرو دروازه دولت برای حمل خودروهای دچار مشکل شده از بهترین یدک کش ها و جرثقیل ها استفاده می کند.

حمل خودروهای لوکس و مدل بالا و خودروهای قدیمی و مدل پایین ، از خدمات امدادجان است که به عالی ترین شکل به مشتریان عرضه می شود. امدادجان مسئولیت حمل خودروها را از صفر تا صد برعهده می گیرد و متعهد می شود که هیچگونه آسیبی در حین حمل خودرو به بدنه و شاسی خودرو وارد نشود.

پمپ بنزین سیار در دروازه دولت

امدادجان با استفاده از بنزین مرغوب که دارای عدد اکتان مناسب ، کمترین میزان گوگرد ، فشار بخار ایده آل و چگالی استاندارد است برای سوخت گیری خودروی شما اقدام می کند. امداد خودرو دروازه دولت با حضور به موقع و سریع در محل ، سوخت رسانی خودروی شما را انجام می دهد تا خودروداران هر چه زودتر به کار و فعالیت خود برسند و معطل نشوند.

باطری به باطری ماشین های سبک و سنگین

یکی از خدمات امدادجان ، خدمات مرتبط با باطری خودروهای سبک و سنگین است. باطری به باطری کردن خودرو ، کار دشواری نیست اما تا حدودی زمان بر و پرزحمت است. برای اینکه از زحمت و دردسر این کار راحت شوید ، برای باطری به باطری کردن خودروی خود از امدادجان کمک بخواهید. امدادجان با اعزام سریع اکیپ امدادباتری به محله دروازه دولت ، هرگونه مشکلات بوجود آمده برای باتری خودروهای سبک و سنگین را برطرف می کند. چنانچه باتری خراب باشد ، نصب باتری جدید انجام می شود.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو دروازه دولت

اگر سوئیچ خودروی خود را گم کرده اید و پس از کلی جستجو آن را پیدا نمی کنید ، بهتر است از ادامه جستجو دست بردارید. زیرا بعید است که با ناراحتی و جستجوی بی حاصل بتوانید کاری از پیش ببرید. در این شرایط برای رفع مشکل با امدادجان تماس حاصل کنید تا اکیپ امداد قفل و سوئیچ خود را برای ارائه سرویس به موقعیت شما در محله دروازه دولت اعزام نماید. اکیپ امدادی ما برای رفع هرگونه مشکلی در زمینه قفل خودرو ، بی نظیر عمل می کند. اگر درب خودروی شما به هر علتی باز نمی شود ، از دستکاری خودسرانه قفل خودداری نموده و تنها با امدادجان تماس حاصل کنید.

پنچرگیری در دروازه دولت

امداد خودرو دروازه دولت

تعداد خودروهایی که روزانه با مشکل پنچری مواجه می شوند و امکان حرکت ندارند ، کم نیست. اصرار برای حرکت با تایرهای پنچر شده بی فایده است و ممکن است مشکلاتی را بوجود بیاورد. اگر خودتان به هر علتی مایل به پنچرگیری لاستیک ها نیستید ، می توانید از ما کمک بگیرید. اکیپ آپاراتی سیار امداد خودرو دروازه دولت به صورت فوری ، پنچرگیری تایرهای شما را انجام می دهد. همچنین این نیروها با تنظیم دقیق لاستیک ها ، به بهبود راندمان حرکتی خودروی شما کمک می کنند.

تعویض روغن در دروازه دولت

درپوش روغن خودروی خود را برداشته و انگشت خود را به روغن بزنید. چنانچه روغن حالت چسبندگی بالایی دارد و کهربایی رنگ است ، نیازی به تعویض روغن نمی باشد. اما اگر چسبندگی روغن کم است و تیره رنگ است ، نیاز به تعویض دارد. تعویض روغن در محل ، یکی از خدمات امداد خودرو دروازه دولت است. نرخ تعویض روغن خودروی شما با توجه به نرخ روز روغن موتور محاسبه می شود و اندک هزینه ای هم به عنوان اجرت کار از مشتریان دریافت می شود.

امداد خودرو ایران خودرو در دروازه دولت

خودروداران ایران خودرو می توانند خدمات موردنیاز خودروهای خود را از امدادجان تقاضا کنند. هرگونه اقدامی که به حل مشکلات بوجود آمده برای خودروهای ایران خودرو کمک کند ، توسط امدادگران ما انجام می شود. امدادگران ما با ترفندهای تعمیراتی خودروهای ایران خودرو آشنا هستند و به خوبی قادر به حل مشکلات آنها هستند. خودروی شما را به گونه ای سرویس و تعمیر می کنیم که انگار از اول هیچ مشکلی نداشته است.

امداد خودرو سایپا در دروازه دولت

اگر می خواهید که خودروی شما همانند یک خودروی صفر کیلومتر کار کند و مشکلی نداشته باشد ، سرویس و تعمیرات آن را از امداد خودرو دروازه دولت بخواهید. امدادجان ، یکی از بزرگترین خدمات دهندگان به خودروهای سایپا در تهران است که هرگونه خدمات امداد خودرویی موردنیاز این خودروها را ارائه می دهد. برای امدادرسانی به اتومبیل های سایپا ، حساب شده و با برنامه ریزی عمل می کنیم.

شماره امداد خودرو در دروازه دولت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که برای برقراری ارتباط با مشتریان خود درنظر گرفته ایم. شما پس از تماس با این شماره به اپراتورهای ما متصل می شوید و درخواست خود را ثبت می کنید. در اسرع وقت برای ارائه خدمات به آدرس دقیق شما در محله دروازه دولت می آییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید