امداد خودرو دردشت

امداد خودرو دردشت از ویژگی هایی برخوردار است که موجب شده بسیاری از خودروداران در زمان نیاز به امدادرسانی، با این امدادخودرو تماس بگیرند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

شهر تهران ، تبدیل به یک پارکینگ بسیار بزرگی شده است که حجم انبوهی از خودروها در آن تردد دارند. شاید اگر بگوییم در برخی از خیابان های تهران تعداد خودروهای موجود از تعداد آدم های موجود در خیابان بیشتر است ، اغراق نکرده باشیم.

با وجود تعداد بالای خودروها میزان تقاضا برای خدمات موردنیاز خودروها ، بسیار بالا است. با توجه به این مسئله ، مراکز مختلفی به ارائه خدمات در این زمینه اقدام نموده که یکی از آنها امدادخودروها هستند. خدمات ارائه شده از سوی امدادخودروها سبب بی نیازی خودروداران از مراجعه به مکانیکی ها ، تعمیرگاه ها ، تعویض روغنی ها ، باطری سازی ها و … شده است.

امدادجان برترین امداد خودرو دردشت است

 • خدمات دهی آنی و اورژانسی
 • خدمات دهی به محله دردشت در تمامی ساعات شبانه روز
 • کیفیت بسیار بالای خدمات مکانیکی ، حمل خودرو ، بنزین رسانی ، تعویض باتری و …
 • قیمت ایده آل برای هر یک از خدمات امدادخودرویی ارائه شده در دردشت
 • تضمین خدمات به صورت صد درصدی
 • تجربه بسیار بالا در زمینه امدادرسانی به ماشین های مختلف وارداتی و ایرانی در محله دردشت تهران

امدادخودرو ایران خودرو در دردشت

امدادجان با کادری مجرب و حرفه ای و در اختیار داشتن امکانات پیشرفته ، امدادرسانی به خودروهای مختلف ایران خودرو را در سراسر تهران از جمله دردشت انجام می دهد. با توجه به افزایش شمار خودروهای ایران خودرو ضرورت دارد که اکیپ های متعددی به صورت تخصصی به خدمات دهی به این خودروها اقدام نمایند. امداد خودرو دردشت ، نیروهای بی شماری را برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو درنظر گرفته است تا نیازها و انتظارات مختلف خودروداران برطرف شود.

امدادخودرو سایپا در دردشت

عیب یابی و تعمیرات خودروهای سایپا مستلزم برخورداری از دانش و تخصص در زمینه خودروهای سایپا می باشد و کار هر تکنسینی نمی باشد. امدادجان با درک این مسئله ، از نیروهای تخصصی به منظور خدمت رسانی به خودروهای سایپا استفاده می کند. سطح کیفیت خدمات امدادی ارائه شده در دردشت همواره با انتظارات دارندگان خودروهای سایپا در محله دردشت مطابقت داشته است. امدادگران ما با توجه به شناخت بالایی که از خودروهای سایپا دارند به نحو احسنت به رفع مشکلات بوجود آمده برای آنها اقدام می کنند.

خدمات عمومی امداد خودرو دردشت

 

 

امداد خودرو دردشت

 

امدادجان تنها به خودروهای ایران خودرو و سایپا به ارائه خدمات نپرداخته و به تمامی خودروهای ایرانی و خارجی سرویس می دهد. برخی از خدمات امدادجان در محله دردشت عبارتند از :

 • سرویس و تعمیرات انواع خودروهای وطنی و خارجی در دردشت
 • پنچرگیری و تعویض زاپاس
 • نصب هرگونه سیستم صوتی ، تصویری و امنیتی و …
 • باتری به باتری ، تست باتری و نصب انواع باتری ها در دردشت
 • بنزین رسانی به هر یک از خودروهای پارک شده در دردشت و یا در حال تردد از این محله

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

 • باز کردن درب خودرو بدون سوئیچ ، درآوردن کلید از قفل ، ساخت سوئیچ یدک و …
 • و سایر خدمات

تماس تلفنی با امدادجان و دریافت مشاوره

برخی از نواقص و مشکلات ایجاد شده برای خودرو ، توسط یک راهنمایی کوچک حل می شوند. امداد خودرو دردشت به منظور رفع نواقص و مشکلات جزئی به ارائه مشاوره های تلفنی به مشتریان گرامی در دردشت و سایر نواحی اقدام می کند. پس از تماس با امدادجان به کارشناسان خبره ای متصل خواهید شد که پس از شنیدن مشکلات شما ، بهترین راه حل را ارائه می کنند. اگر احساس شود که مشکلات تنها به دست تکنسین ها و امدادگران حل می شود به اعزام سریع امدادگران به دردشت اقدام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

شماره امدادخودرو در دردشت

برای برقراری ارتباط با ما با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما مشتریان عزیز در محله دردشت خواهند بود. امدادجان به صورت منسجم و کارآمد فعالیت نموده و در طی سالها فعالیت خود توانسته است اعتبار زیادی کسب کند تا جایی که بسیاری از خودروداران برای برخورداری از خدمات امدادخودرویی ، با امدادجان (امداد خودرو دردشت) تماس حاصل می کنند. شمار بالای مشتریان ما اصلاً مانع خدمات دهی سریع ما نمی شود. زیرا برنامه ریزی های ما به صورت دقیق و حساب شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

اهمیت تماس با امدادخودروی دارای اعتبار و تخصص

در راستای کاهش بار ترافیکی ناشی از خرابی خودروها در خیابان ها و جاده ها و جلوگیری از وقوع پیامدهای ناشی از دریافت خدمات از امدادهای متفرقه و بی اعتبار ، امدادجان به خدمات دهی 24 ساعته به خودروداران اقدام می کند. تماس با امدادهای متفرقه و غیرتخصصی علاوه بر تحمیل هزینه های نجومی ، ممکن است آسیب دیدگی خودرو را به دنبال داشته باشد. همچنین باید تأخیرهای طولانی خدمات دهی این امدادخودروها را درنظر گرفت. لذا چندین باره تأکید می شود که با امدادخودروهای معتبر و مجرب تماس بگیرید.

نرخ خدمات امداد خودرو دردشت

 

امداد خودرو دردشت

 

هر یک از سرویس های ارائه شده از سوی امدادجان ، قیمت مشخصی داشته که تحت تأثیر نرخ های اتحادیه تعیین شده است. امدادجان در این اوضاع گرانی و فشارهای اقتصادی ، توجه زیادی به کاهش هزینه های خدمات تا حد امکان دارد. لذا تمام تلاش خود را کرده که هزینه تعمیرات با ترفندهای اصولی کاهش پیدا کند. به طور مثال اگر قطعه ای قابلیت تعمیر دارد ، برای تعمیرات آن نهایت تلاش و دقت صورت گرفته تا نیازی به تعویض قطعه نباشد.

شما عزیزان می توانید در ضورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

اطمینان در رانندگی با امداد خودروی امدادجان

زمانی که خدمات موردنیاز خودروی خود را از امدادجان دریافت کرده باشید ، یک رانندگی آرام و بی مخاطره ای را تجربه خواهید نمود. سرویس خودرو توسط امدادگران ما موجب آسودگی خاطر رانندگان می شود.

امداد خودرو دردشت باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. این مجموعه از برترین یدک کش ها ، جرثقیل ها ، کفی خودروبرها ، ابزارهای تعمیراتی خودرو ، لوازم یدکی های خودرو استفاده نموده تا به بهترین شکل به رفع نیازهای خودروها اقدام نماید. ما به گونه ای به خدمات دهی به خودروهای مختلف اقدام می کنیم تا اگر خودروداران دوباره به دریافت خدمات نیاز داشتند ، فقط امدادجان را انتخاب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید