امداد خودرو داراب

امداد خودرو داراب در تمامی روزهای هفته به ارائه خدمات امدادخودرویی در شهرستان داراب واقع در استان فارس اقدام می کند.

امدادجان با امکانات روز دنیا به خدمات دهی در زمینه حمل خودرو ، سرویس و تعمیر خودرو ، پنچرگیری ، تعویض باتری ، تعمیرات بدنه و … در شهرستان داراب اقدام می کند. هیچ بعید نیست که خودروی شما به صورت یهویی دچار مشکل شود و به این خدمات نیاز پیدا کند.

سرویس و تعمیر خودرو در داراب

امداد خودرو داراب با اختصاص نیروهایی برای ارائه خدمات سرویس و تعمیر خودرو به صورت سیار ، حل نواقص فنی خودرو را در هر شرایطی ممکن کرده است. اگر خودروی شما به دست این مکانیک ها سرویس و تعمیر شود ، نقص فنی خودروی شما به صورت صد درصدی رفع خواهد شد. نکته مثبت خدمات دهی این مجموعه آن است که خدمات سرویس و تعمیراتی آن به همراه گارانتی ارائه می شود. نرخ خدمات تعمیرات موتور ، تعویض لنت ترمز ، تعویض دیسک و صفحه ، تعمیر رادیاتور ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعویض ترموستات ، تعمیرات گیربکس ، شارژ گاز کولر ، تنظیم گاز ، تنظیم پدال ها ، تعمیر موتور بالابر شیشه ها و … بر اساس تعرفه ها محاسبه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

حمل خودرو در داراب

امداد خودرو داراب با بهترین تجهیزات به حمل خودرو اقدام می کند. جرثقیل حمل خودرو باید مناسب حمل خودروی موردنظر برای مسافت موردنظر باشد. یک یدک کش نیسان برای حمل خودروی کامیون در مسافت طولانی ، مناسب نمی باشد. با استفاده از بهترین جرثقیل ها به حمل خودروی شما اقدام نموده و بدون ایجاد کوچکترین خط و خشی بر روی آن ، خودرو را به مقصد می رسانیم. غیرممکن است از خدمات حمل خودروی امدادجان استفاده کنید و ناراضی باشید. ما برای کسب رضایت خودروداران از تمام توان خود استفاده می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امداد باتری داراب

امداد باتری داراب با داشتن امکانات لازم به خدمات دهی در این زمینه اقدام می کند. امداد خودرو داراب ، تأمین کننده باتری انواع خودروهای ایرانی و خارجی است. اگر باتری خودروی شما خوابیده است و نیاز به شارژ دارد ، اکیپ باتری به باتری سیار داراب این کار را برای شما انجام می دهد. با فوریت در محل حاضر شده و خدمات موردنیاز باتری خودروی شما را ارائه می دهیم. گاهی اختلال در عملکرد باتری به خود باتری مربوط نیست و به قطعات دیگری مربوط است. امدادگران امدادجان ، باتری را تست کرده و در صورت سالم بودن آن را عوض نمی کنند و به بررسی سایر موارد می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

سوخت رسانی به دست امدادگران امدادجان در 24 ساعت

یکی از خدمات امداد خودرو داراب ، سوخت رسانی سیار است. اگر باک بنزین خودروی شما در شرایط غیرمعمول خالی شود ، چاره ای به جز تماس با امدادجان و درخواست خدمات سوخت گیری در محل نیست. امدادجان برای رفع نیازهای خودروی شما از هیچ چیز کم نمی گذارد و در سریعترین زمان به ارائه خدمات باکیفیت اقدام می کند. سوخت گیری در محل ، در هر موقعیتی اعم از جنگل و بیابان و شهر و … انجام می شود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو داراب

این خدمات برای حل مشکلاتی مانند مفقودی سوئیچ ، قفل نشدن درب ها ، قفل نشدن درب ها با ریموت ، باز نشدن قفل های جانبی خودرو ، گیر کردن سوئیچ داخل استارتر و … در شهرستان داراب واقع در استان فارس ارائه می شود. اگر خودروی شما دچار مشکلات فوق شده است و برای حل آنها عجله دارید ، با امدادجان تماس بگیرید. اگر حل این مشکلات را به دست افراد ناشناس و بی اعتبار دهید ، ممکن است امنیت خودروی خود را به خطر بیاندازید. لذا در زمان مواجهه با این مشکلات ، امدادجان را برای حل آنها انتخاب کنید.

قلق پنچرگیری لاستیک های ماشین

امداد خودرو داراب در راستای تکمیل خدمات خود ، خدمات آپاراتی سیار را ارائه می کند. این خدمات به دست امدادگرانی ارائه می شود که بسیار تر و فرز هستند. سریعاً پنچرگیری لاستیک ها و اقدامات موردنیاز آنها انجام می شود. پنچرگیری برای شما ، سخت و زمان گیر است. بنابراین بهتر است این کار را بر عهده ما بگذارید.

یک اقدام حیاتی و مهم برای موتور خودرو

موتور خودرو برای داشتن عملکرد مطلوب به روغن موتور مناسب و باکیفیت نیاز دارد. روغن موتور با توجه به شرایط موجود باید در زمان خاصی عوض شود. امداد خودرو داراب ، تعویض روغن موتور انواع ماشین ها را در محل انجام می دهد. یعنی نیازی نیست که به تعویض روغنی بروید و معطل شوید تا نوبت شما برسد و روغن موتور خودروی شما عوض شود ، ما به محل خودروی شما آمده و تعویض روغن را با روغن موتور مرغوب انجام می دهیم.

شماره امداد خودرو در داراب

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که با تماس با آن می توانید زمینه را برای حل مشکل خودروی خود فراهم کنید. اگر نسبت به خدمات دهندگان سیار و امدادخودروها بی اعتماد شده اید ، بدانید که ما می خواهیم اعتماد از دست رفته شما را به شما بازگردانیم. چطور این کار را انجام می دهیم ؟ با ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت مناسب در سریعترین زمان. با امداد خودرو داراب تماس بگیرید.

امداد خودرو سایپا در داراب

امدادجان ، یکی از پشتیبان های خودروهای سایپا است که در تمامی ساعات به ارائه خدمات موردنیاز این خودروها اقدام می کند. این مجموعه از کارنامه درخشانی در زمینه امدادرسانی به خودروهای پراید ، ساینا ، شاهین ، کوییک ، تیبا و … برخوردار است. بنابراین خودروداران سایپا در شهرستان داراب برای حل مشکلات خودروهای خود تنها با ما تماس حاصل کنند. صفر تا صد خدمات موردنیاز خودروی شما توسط ما ارائه می شود.

امداد خودرو ایران خودرو در داراب

با امداد خودرو داراب ، رفع نیازها و حل مشکلات خودروهای ایران خودرو بسیار آسان شده است. ظرف بیست دقیقه به خدمات دهی به خودروهای پژو ، دنا ، رانا ، هایما ، سمند تارا و … اقدام می شود. سرعت بالای خدمات دهی و کیفیت بالای خدمات ، سبب نشاندن لبخند رضایت بر روی لبان خودروداران در شهرستان داراب خواهد شد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید