امداد خودرو خوی

امداد خودرو خوی (امدادجان) همواره امکانات و تجهیزات خود را به روز کرده و دوره های مهارتی متعددی برای نیروهای خود برگزار می کند.

برگزاری دوره های مختلف و به روزرسانی امکانات و تجهیزات سبب شده است که امدادجان برترین امدادخودروی ایران باشد و به بهترین نحو به ارائه خدمات بپردازد.

گاهی بروز مشکلات مختلف برای خودرو در شهرستان خوی موجب آزردگی خاطر رانندگان می شود. چون ممکن است در شرایط بدی قرار گرفته باشند و امکان مراجعه به خدمات دهندگانی مانند باطری سازی ، تعمیرگاه ، تعویض روغنی ، تنظیم گاز و … را نداشته باشند. در این شرایط بهترین کار دریافت کمک از امدادخودروها است. امدادخودروها همواره آمادگی ارائه خدمات را دارند و بهترین یار و یاور شما در زمان بروز مشکلات خواهند بود.

حمل خودرو در خوی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

امداد خودرو خوی ، خدمات حمل با انواع خودروبرها و یدک کش ها را با قیمت مناسب انجام می دهد. برای حمل خودرو باید به اصولی توجه نمود و موارد مهمی را لحاظ کرد. تنها یک بی احتیاطی در زمان بکسل کردن خودرو کافیست تا مشکلی بوجود بیاید و خودروی شما آسیب ببیند. بنابراین این کار را خودتان انجام ندهید و مشکلات احتمالی آن را درنظر بگیرید. حمل خودرو تنها باید توسط نیروهای مجرب انجام شود تا هیچگونه مشکلی برای خودرو ایجاد نشود و خودرو به سلامتی به مقصد موردنظر رانندگان انتقال پیدا کند.

مکانیکی سیار در خوی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

خودروهایی که در شهرستان خوی دچار آسیب فنی شوند ، یا باید با یدک کش ها به مکانیکی منتقل شوند و یا در محل توسط مکانیک های سیار عیب یابی و تعمیر شوند. اولویت امداد خودرو خوی ، تعمیر در محل است که هزینه کمتری دارد و وقت کمتری از شما می گیرد. مکانیک های سیار خوی ، دارای مهارت و تخصص بالایی هستند و می توانند هرگونه نقص فنی خودروهای ایرانی و خارجی را در عرض چندین دقیقه تشخیص دهند و ایرادات را به خوبی برطرف کنند. خدمات مکانیکی سیار در خوی ، کیفیت بسیار بالایی دارد و مورد قبول خودروداران است.

امداد باتری خوی

مشکلات بوجود آمده برای باتری خودرو ، پیچیده نیست و به راحتی می توان پیش بینی نمود که چه مشکلی سبب شده است که باتری به درستی کار نکند و برق لازم برای استارت زدن را فراهم نکند. خودروداران در زمان استارت نخوردن خودرو متوجه می شوند یا باتری شارژ از دست داده است و یا طول عمر باتری به پایان رسیده است. امداد خودرو خوی ، خدمات باتری به باتری و تعویض باتری را هر زمان که شما بخواهید انجام می دهد تا در عرض چندین دقیقه کوتاه مشکل استارت نخوردن و روشن نشدن ماشین حل شود و شما بتوانید به کار خود ادامه دهید.

سوخت گیری بهینه و آسان

اگر خودروی شما به یکباره بنزین تمام می کند ، نباید به هر روشی اقدام به سوخت گیری کنید. مخصوصاً اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید. سوخت گیری در محل ، مشکل تمام شدن ناگهانی سوخت را حل می کند. امدادگران ما سوخت گیری را به ایمن ترین و بهینه ترین روش انجام داده تا تبدیل به مشتریان دائمی ما شوید و هر زمان که با این مشکل مواجه شدید ، مجدداً با امدادجان تماس حاصل کنید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو خوی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

آیا آمادگی برای مواجهه با مشکل پنچری را دارید ؟ تجهیزات این کار را در اختیار دارید ؟ آیا مهارت انجام این کار را در سریعترین زمان دارید ؟ اگر پاسخ شما به تمامی سؤالات گفته شده منفی است ، باید با امداد خودروها تماس بگیرید. آنها به خوبی این کار را برای شما در سریعترین زمان انجام می دهند. پنچرگیری سیار امدادجان را همواره حامی خود بدانید و در زمان بروز مشکلات بوجود آمده برای لاستیک ها با آنها تماس بگیرید.

امداد قفل و سوئیچ ، از کاربردی ترین خدمات امدادخودرویی

شاید یکی از ضروری ترین خدمات امدادخودرویی را بتوان خدمات امداد قفل و سوئیچ دانست. زیرا ارائه این خدمات تنها از عهده امدادگران حرفه ای برآمده و هرگز افراد عادی قادر به ارائه چنین خدماتی نیستند. خدمات امداد قفل و سوئیچ مربوط به حل نواقص و مشکلات سوئیچ و قفل و درب ها می باشند. اگر مشکلاتی در این زمینه برای خودروی شما بوجود آمد ، حتماً با امداد خودرو خوی تماس بگیرید. امدادجان با تعرفه مناسبی به ارائه این خدمات کاربردی و مفید در شهرستان خوی اقدام می کند.

تعویض روغن چندین راه دارد

اگر خودروی شما نیاز به تعویض روغن موتور دارد ، چندین راه برای رفع نیاز او دارید. اگر می خواهید آسان ترین راه را انتخاب کنید ، باید با شماره تعویض روغن سیار خوی تماس حاصل کنید. تعویض روغن سیار ، یعنی امدادگران در هر موقعیتی که شما اعلام کنید حاضر می شوند و با استفاده از مرغوب ترین و استانداردترین روغن موتور ، به تعویض روغن موتور اقدام می کنند. قطعاً راهی آسانتر از این برای تعویض روغن سراغ ندارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

شماره امداد خودرو در خوی

شماره امداد خودرو خوی ( امدادجان ) ، 02148287444 است. پس از تماس با این شماره و ثبت درخواست خود ، نزدیکترین اکیپ امدادخودروی امدادجان به موقعیت شما در شهرستان خوی به محل اعزام می شوند و مشکل بوجود آمده برای شما را به بهترین روش حل می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایران خودرو در خوی

تمامی خودروهای ایران خودرو از جمله پژو ، سمند ، دنا ، تارا ، رانا ، هایما و … در شهرستان خوی از سوی امدادجان پشتیبانی می شوند. بنابراین برای حل این خودروها به صورت اصولی با امدادجان تماس بگیرید. نوع و مدل خودروی ایران خودرو مهم نیست. مهم این است که ما قادر به حل تمامی مشکلات خودروهای ایران خودرو به صورت تضمینی هستیم.

امداد خودرو سایپا در خوی

امداد خودرو خوی آماده خدمت رسانی به خودروهای سایپا از جمله پراید ، شاهین ، ساینا ، تیبا ، کوییک و … می باشند. خدماتی که در خوی به خودروهای سایپا ارائه می شوند شامل حمل ، سرویس و تعمیر خودرو ، تعویض باتری ، تعویض شیشه ها ، صافکاری ، تعویض زاپاس ، دیاگ خودروها و …. می باشند که هر یک به صورت تخصصی ارائه می گردند. قیمت خدمات با توجه به نوع خدمات و مدت زمان ارائه خدمات متفاوت می باشد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید