امداد خودرو خمینی شهر

امداد خودرو خمینی شهر (امدادجان) با بهترین امکانات و تجهیزات در هر ساعت از شبانه روز به ارائه خدمات امدادخودرویی اقدام می کند.

امدادجان ، یکی از برترین امدادخودروهایی است که در شهرستان خمینی شهر به ارائه خدمات امدادخودرویی اقدام نموده و خدمات خود را کاملاً متناسب با اصول و قواعد امدادرسانی به خودروها ارائه می کند.

بی شک ، بروز مشکلات مختلف سبب می شود که گاهاً به کمک امدادخودروها نیاز پیدا کنیم. در شهرستان خمینی شهر ، تعداد امدادخودروهای ارائه دهنده خدمات امدادخودرویی ، کم نیستند. اما خوب ها و باتجربه ها ، زیاد نیستند.

حمل خودرو در خمینی شهر

امداد خودرو خمینی شهر با ارسال سریع یدک کش و خودروبر به محل برای حمل انواع خودروهای سبک و نیمه سنگین و سنگین در سریعترین زمان اقدام می کند. یدک کش ها و خودروبرهای این مجموعه ، توان حمل خودروهای غول پیکر و با ابعاد بزرگ را دارا می باشند ، چون خود از قدرت زیادی برخوردار هستند. هر یک از امدادگران امدادجان تاکنون بارها ، تجربه حمل خودروها را داشته و در این زمینه خبره شده اند. با بهره مندی از خدمات حمل خودروی امدادجان ، کوچکترین دلهره ای به خود راه ندهید. زیرا سلامت خودروی شما صد درصد تضمین شده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در خمینی شهر

امداد خودرو خمینی شهر ، بهترین تعمیرگاه برای خودروی شما خواهد بود. اطمینان داشته باشید که نقص فنی خودروی شما توسط مکانیک های سیار خمینی شهر (امدادجان) ، تشخیص داده می شود. مکانیک های سیار خمینی شهر قادر به تشخیص ایرادات موجود در بخش جلوبندی ، سیستم استارت ، فرمان ، موتور ، دینام ، رادیاتور ، سرسلیندرها ، شمع و وایرها ، پدال های گاز و ترمز و کلاج ، جعبه دنده و … هستند و برای رفع ایرادات هر یک از آنها اقدامات مؤثر را انجام می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری در خمینی شهر

با وجود خدماتی که امدادجان ارائه می دهد ، رفع مشکلات بوجود آمده برای خودرو صد درصد خواهد بود. مشکلات باتری ، کمتر راننده ای را آزرده خاطر نکرده است. امداد خودرو خمینی شهر با ارائه خدمات امدادباتری قصد دارد که اجازه ندهد خرابی باتری موجب دردسر شما شود و شما را معطل کند. با استفاده از خدمات امدادباتری آسوده خاطر باشید که هیچگاه در جاده نمی مانید و ناگریز به درخواست کمک از سایر خودروداران نمی شوید. زمانی که یک حامی مانند امدادجان دارید که حمایت های خود را به صورت 24 ساعته از شما انجام می دهد و هیچ کمکی را از شما دریغ نمی کند ، چه نیاز است که از سایر خودروداران درخواست کمک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین سیار در خمینی شهر

اگر ناگهان متوجه می شوید که بنزین تمام کرده اید ، مضطرب نشوید. زیرا امروزه ارائه خدمات سوخت رسانی سیار ، کار شما را راحت کرده است و شما را از گالن دست گرفتن و در کنار جاده ایستادن ، بی نیاز کرده است. امداد خودرو خمینی شهر ، سریعترین سوخت رسان سیار این شهرستان است که این خدمات را با قیمت مناسب و با توجه به نکات ایمنی لازم ، ارائه می کند.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تعویض روغنی ارزان و باانصاف

امدادجان با ارائه خدمات تعویض روغنی در محل با قیمت مناسب ، در ذهن خودروداران به عنوان تعویض روغنی منصف جا افتاده است. بنابراین زمانی که خودروداران قصد ندارند که معطل تعویض روغنی شوند با امدادجان تماس گرفته و درخواست خدمات تعویض روغنی می کنند. برای این کار از روغن موتورهایی استفاده می شود که بر اساس نوع و مدل خودروی شما مناسب باشند. ممکن است روغن موتوری که برای پورشه مناسب است ، برای پژو مناسب نباشد. لذا شما اختیار را به امدادگران ما دهید تا تصمیم بگیرند با کدام روغن موتور به تعویض روغن موتور خودروی شما اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو خمینی شهر

پنچرگیری نه اینکه کار دشواری باشد ، اما به حوصله و ابزار نیاز دارد. بنابراین اگر حوصله انجام این کار را نداشته باشیم و یا ابزار کار همراه ما نباشد ، تکلیف چیست ؟ در چنین شرایطی باید از امدادخودروها کمک گرفت. امدادجان ، ارائه دهنده خدمات پنچرگیری سیار در خمینی شهر اصفهان است و این خدمات را با نازل ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به چنین خدماتی داشتید ، شماره 02148287444 را فراموش نکنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

قفل هایی که با سوئیچ و یا بدون سوئیچ باز نمی شوند

یکی از مشکلاتی که برای خودروداران در مواقعی بوجود می آید ، باز نشدن درب خودرو به دلایلی مانند گم کردن سوئیچ و یا شکستن سوئیچ داخل قفل و … است. این مشکل ، به دست کسی حل می شود که از مهارت بالایی برخوردار باشد و دوره و آموزش دیده باشد. این شخص موردنظر ، یکی از امدادگران امداد خودرو خمینی شهر است.

شماره امداد خودرو در خمینی شهر

امدادجان ، یکی از معدود امدادخودروهایی است که به محض تماس خودروداران به محل حاضر شده و به خدمات دهی اقدام می کند. برای اینکه شاهد حضور به موقع آنها در محل باشید ، به محض نیاز به خدمات امدادخودرویی با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادخودرو ایران خودرو در خمینی شهر

امدادجان ، برترین پرسنل خود را برای سرویس دهی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان خمینی شهر درنظر گرفته است. این مجموعه (امداد خودرو خمینی شهر) به خوبی به امدادگران خود آموزش داده است که چطور به خودروهای ایران خودرو سرویس دهی کنند و مشکلات آنها را حل کنند. خوشبختانه امدادجان از تجربه بالایی در زمینه سرویس دهی به خودروهای ایران خودرو برخوردار است و یکی از برترین ها در شهرستان خمینی شهر می باشد.

امداد خودرو سایپا در خمینی شهر

امدادجان با تکیه بر هوش و مهارت امدادگران خود به رفع هر یک از نیازهای خودروهای مختلف از جمله خودروهای سایپا در شهرستان خمینی شهر اقدام کند. به جرئت می توانیم بگوییم که 99 درصد خودرودارانی که از امداد خودرو خمینی شهر (امدادجان) ، خدمات دریافت نموده اند از کیفیت خدمات و قیمت خدمات بسیار راضی بوده اند و از پرسنل ما ، تشکر نموده اند. شما هم می توانید یکبار امتحان کنید و از امدادجان درخواست خدمات امدادخودرویی کنید تا صحت مطالب گفته شده را متوجه شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید