امداد خودرو خزانه

امداد خودرو خزانه در هر زمانی که خودروداران به کمک نیاز داشته باشند ، سریعاً به محل آمده و خدمات موردنیاز را ارائه می دهد.

در عصر ارتباطات و خدمات رسانی نوین ، حل مشکلاتی نظیر خرابی خودرو و بروز دیگر مشکلات برای خودروها بسیار آسان شده است. تنها کافیست که یک گوشی موبایل به همراه داشته باشید تا با شماره گیری شماره تماس امدادخودرو ، درخواست کمک کنید.

شماره امدادخودرو در خزانه

 

امداد خودرو خزانه

چندین امداد خودرو ارائه دهنده خدمات در محله خزانه هستند که یکی از برترین آنها ، امدادجان است. خودروداران در محله خزانه برای تماس با این امداد خودرو ، باید با شماره 02148287444 تماس حاصل کنند. کارشناسان امدادجان به صورت 24 ساعته به تماس ها پاسخ می دهند تا هیچ یک از خودروداران در این محله برای حل مشکلات خودروی خود ، دست تنها نمانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادخودرو ایران خودرو در خزانه

امداد خودرو خزانه برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو ، یک سری ابزارها و تجهیزاتی را درنظر گرفته که متناسب با ساختار فنی و بدنه این خودروها می باشند. ارائه دهندگان خدمات به خودروهای ایران خودرو از متخصص ترین و ماهرترین نیروهای ما هستند که هر یک از نیازهای این خودروها را به شیوه ای اصولی رفع می کنند. خدمات این مجموعه به تمامی خودروهای ایران خودرو از مدل های قدیمی گرفته تا مدل های صفر و جدید ارائه می شود.

امداد خودرو سایپا در خزانه

 

امداد خودرو خزانه

امدادجان ، مهارت های متفاوتی را به نیروهای خود آموزش داده است. هر یک از افراد این مجموعه ، تخصصی خاص دارند. تخصص بخشی از نیروهای این مجموعه ، امدادرسانی به خودروهای سایپا می باشد. نیروهای امداد خودرو خزانه ، به بهترین شکل این کار را انجام می دهند و هر یک از خدمات موردنیاز خودروهای سایپا را به شیوه ای متفاوت به هر یک از خودروهای پراید ، شاهین ، ساینا ، رانا ، تارا و … ارائه می کنند. تفاوت قائل شدن میان نحوه خدمات دهی به هر نوع خودرویی ، ویژگی بسیار مهمی است که موجب تخصصی شدن خدمات می شود.

حمل خودرو در خزانه

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

خودرودارانی که تقاضای حمل خودروی خود را دارند ، به چندین دلیل این درخواست را مطرح می کنند. خرابی خودرو ، تصادف کردن خودرو ، پلاک نداشتن خودرو ، ویژه بودن خودرو ، اجازه نداشتن خودرو برای تردد و … از جمله دلایلی هستند که خودروداران را ناچار به تماس با امداد خودرو خزانه می کنند. به هر حال ما برای حمل خودروی شما از محله خزانه تا مکان موردنظر شما به صورت حرفه ای عمل کرده و تجهیزات مناسبی را به کار می گیریم.

مکانیکی سیار در خزانه

تعداد مراکز مکانیکی و تعمیرگاه در محله خزانه ، کم نیست. اما گاهی خودروداران به هر دلیلی قادر به رفتن به مکانیکی نیستند و دوست دارند مکانیک را بالای سر خودروی خود بیاورند. امدادجان با پیش بینی این نیاز ، اقدام به ارائه خدمات مکانیکی سیار کرده است. مکانیک های سیار امدادجان در سریعترین زمان به موقعیت خودروی خراب در محله خزانه آمده و کار عیب یابی و تعمیر خودرو را انجام می دهند. سطح مهارت و تخصص مکانیک های سیار امدادجان در عیب یابی و تعمیر خودرو ، فراتر از حد انتظارات است.

امداد باتری خزانه

امداد خودرو خزانه با هدف رفع هرگونه مشکل خودروها ، خدمات متنوعی را ارائه نموده که یکی از آنها خدمات امداد باتری است. خدمات امداد باتری شامل بازدید از باتری و تعیین وضعیت سلامت و یا خرابی باتری است. پس از مشخص شدن وضعیت باتری ، اقدامات لازم برای رفع مشکل باتری انجام می شود. حال ممکن است این اقدامات ، تعویض باتری و یا عملیات باتری به باتری خودرو باشد. هر یک از این خدمات با نرخ ایده آلی انجام می شود.

ترفند باز کردن درب ماشین در صورت جا ماندن سوئیچ

اگر سوئیچ خود را داخل ماشین جا گذاشته اید و یا گم کرده اید ، چندین روش برای باز کردن درب خودرو دارید. حال اگر سوئیچ داخل ماشین باشد که مشکل شما با باز کردن درب ماشین حل می شود. اما چنانچه سوئیچ را گم کرده باشید ، باز کردن درب خودرو به تنهایی برای شما نتیجه بخش نمی باشد. زیرا شما برای استارت زدن هم به سوئیچ نیاز دارید. در چنین شرایطی باید با امداد خودرو خزانه تماس حاصل کنید تا در کوتاهترین زمان ، سوئیچ یدک خودروی شما را بسازد.

پنچرگیری در خزانه

پنچری لاستیک ها از چندین طریق قابل تشخیص است. بازدید چشمی لاستیک ها ، توجه کردن به صدای لاستیک ها ، کم باد شدن شدید لاستیک ها و … از جمله مواردی هستند که نشان می دهند لاستیک ها پنچر شده اند. پنچرگیری به شیوه های گوناگونی انجام می شود که انتخاب هر یک از این روش ها به شرایط لاستیک و مدت زمان موجود برای رفع پنچری وابسته است. امداد خودرو خزانه ، پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را آنی و فوری انجام می دهد. نرخ پنچرگیری با توجه به نوع لاستیک ها ، اندازه لاستیک ها و سایر موارد مشخص می شود.

تعویض روغن در خزانه

تغییر صدای موتور ، روشن شدن چراغ چک ، گذشت مدت زمان زیادی از آخرین تعویض روغن خودرو و … از جمله علائمی هستند که نشان می دهند باید برای تعویض روغن موتور خودروی خود دست به کار شوید. آیا می دانستید که حتی اگر خودروی خود را سال تا سال هم روشن نمی کنید ، حداقل سالی یکبار به تعویض روغن آن نیازمند هستید ؟ تعویض روغن حتماً بایستی با روغن موتورهای استاندارد انجام شود.

برترین امداد خودرو خزانه

امدادجان را انصافاً باید یکی از برترین امدادخودروهای این محله دانست ، زیرا :

امدادجان برای خدمات دهی ، سریع و شتابان دست به کار می شود.

به کیفیت خدمات امدادی این مجموعه ، نمره بیست را می توان اعطاء نمود.

خدمات امداد خودرویی ارائه شده در محله خزانه به همراه گارانتی است.

نرخ خدمات امداد خودرویی این مجموعه پایین است تا جاییکه همواره خودروداران از این مسئله رضایت داشته اند.

امدادجان به هیچ عنوان در ارائه خدمات خود بدقولی و بدعهدی نکرده و با خودروداران صادق و رو راست برخورد می کند.

هدف اصلی امداد خودرو خزانه ، کسب رضایت مشتریان عزیز در این محله می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید