امداد خودرو خراسان

امداد خودرو خراسان (امدادجان) دارای ویژگی هایی است که موجب شده است انتخاب اول خودروداران در زمان نیاز به خدمات امدادخودرویی باشد.

امروزه رفع اغلب نیازهای خودروها بسیار آسان شده است. تنها کافیست که با شماره امدادخودروها تماس حاصل کنید. امداد خودروهای امروزی طیف وسیعی از خدمات را به خودروهای مختلف ایرانی و خارجی ارائه می کنند.

محله خراسان از محله های جنوب تهران است که به دلیل شلوغی و تردد بالای خودروها ، با مشکلات مختلفی روبرو است. اگر خودرویی در این محله خراب شود و یا با دیگر مشکلات مواجه شود ، رفع مشکل آن به روش معمول بسیار دشوار به نظر می آید. اگر از امدادخودروها برای حل مشکل خودروها کمک خواسته شود ، بدون هیچگونه دردسری می توان مشکلات را پشت سر گذاشت.

حمل خودرو در محله خراسان

 

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

 

امداد خودرو خراسان ، یکی از حرفه ای ترین امدادخودروها برای حمل انواع خودروها است. سریعترین راه برای حمل خودروی آسیب دیده و معیوب ، تماس با امدادجان است. دقت و تجربه بالای امدادگران ما ، حمل ایمن و اصولی خودروها را ممکن می کند. تمامی سرویس هایی که در این زمینه ارائه می شوند ، با بیمه و بارنامه دولتی است و هیچ مشکلی در این ارتباط بوجود نخواهد آمد. خدمات حمل خودرو از محله خراسان تهران به نقاط مختلف تهران و شهرستان ، به صورت 24 ساعته ارائه می شود. ما همواره از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

 

امداد خودرو خراسان

 

مکانیک سیار در خراسان

اگر سرویس و تعمیر خودروی خود را در محل انجام دهید ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. تعویض تسمه تایم ، تعویض دینام ، تنظیمات موتور ، تعویض رادیاتور ، تعویض ضد یخ ، تعمیرات برق ، تنظیمات دنده ، تعمیرات فرمان ، تعمیرات استارت ، تعویض دیسک ، تعمیرات جلوبندی و … چندین نمونه از خدمات امداد خودرو خراسان می باشد که با قیمت های باورنکردنی ارائه می شوند. ما دقیقاً متوجه می شویم که مشکل خودروی شما چیست و چگونه باید مشکلات را حل نمود که در زمان کوتاهی مجدداً بروز نکنند.

امداد باتری خراسان

حضور امدادگران امدادجان در محل در کمتر از بیست دقیقه صورت می گیرد. تعویض باتری در محل و انجام عملیات باتری به باتری ، از جمله خدماتی است که خودروهای مختلفی به آنها نیاز پیدا می کنند. امدادجان ، تمامی این خدمات را با نرخ مناسب ارائه می کند. تعمیرات دینام در جلوگیری از خرابی باتری تأثیرگذار است. گاهی خرابی زودهنگام باتری ، ناشی از خرابی دینام است. امداد خودرو خراسان ، کلیه مشکلات موجود در سیستم برق و دینام و باتری را حل می کند. امدادجان تعویض باتری را به سرعت یک استارت زدن انجام می دهد تا خودروداران معطل نشوند.

وقت تعویض روغن خودرو رسیده است

یکی از خدمات امدادجان ، تعویض روغن در محل است. تعویض روغن خودرو باید با استفاده از روغن هایی انجام شود که متناسب با نوع خودرو باشند. به طور مثال برای خودروهای پیشرفته و جدید نباید از روغن موتورهای مناسب خودروهای قدیمی استفاده کرد. تعویض روغن باید در زمان مناسب انجام شود و این زمان به تأخیر نیفتد. معمولاً در زمان تعویض روغن ، فیلتر روغن را عوض می کنند. امداد خودرو خراسان با توجه به رعایت تمامی نکات تعویض روغن خودرو ، روغن خودروی شما را با مرغوب ترین و خالص ترین روغن موتور انجام می دهد.

تعویض فوری لاستیک در محل

 

امداد خودرو خراسان

 

کمتر خودرویی در طول عمر خود با مشکل پنچری روبرو نمی شود. پنچرگیری و تعویض لاستیک برای اشخاص عادی و امدادگران آماتور ، وقت نسبتاً زیادی را می طلبد. اما امدادگرانی مانند امدادگران امدادجان می توانند تعویض لاستیک و پنچرگیری را ظرف کوتاهترین زمان انجام دهند. برای اطلاع از رقم دقیق پنچرگیری با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان دارای اسپری پنچرگیری ، لوازم پنچرگیری تیوبلس ، مایع پنچرگیری و … می باشد و برای پنچرگیری تایرهای مختلف هیچگونه کمبود امکاناتی ندارد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو خراسان

اگر سوئیچ خودروی شما مفقود شده است و دسترسی به سوئیچ یدک برای شما سخت است ، باید از امدادخودروها بخواهید که با حضور به موقع در محل ، برای خودروی شما سوئیچ یدک بسازند. رفع خرابی سیستم قفل مرکزی ، راهکارهای متفاوتی دارد. امدادگران امدادجان تخصص لازم برای رفع هرگونه نواقص موجود در سیستم دزدگیر و سیستم قفل مرکزی را دارا می باشند. همچنین نصب انواع دزدگیرها بر روی خودرو توسط امدادگران ما انجام می شود. علاوه بر باز کردن درب اصلی خودرو ، باز کردن قفل فرمان و قفل پدال توسط امدادگران ما انجام شده و هرگونه خدمات دیگری در این زمینه به خودروهای مختلف در محله خراسان ارائه می گردد.

شماره امداد خودرو در خراسان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

 

چنانچه به کمک امداد خودرو خراسان نیاز داشتید ، 02148287444 را شماره گیری کنید تا به اپراتورهای ما متصل شوید. اپراتورها ، نوع خدمات موردنیاز خودروی شما را به صورت دقیق متوجه می شوند و اکیپ های مناسب را به محل خودروی شما اعزام می کنند.

حضور به موقع امدادگران در محل و کاردانی آنها موجب می شود که شما از مشکل بوجود آمده برای خودروی خود ، بیش از این آزرده خاطر نشوید. به هر حال زمانی که مشکلی برای خودرو بوجود می آید ، موجب ناراحتی خودروداران می شود. امدادجان ، رفع سریع و اساسی مشکل خودروی شما را هدف اصلی خود دانسته و برای نیل به این هدف تلاش می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در خراسان

امداد خودرو خراسان (امدادجان) با توجه به تردد بالای خودروهای ایران خودرو از این محل ، برنامه های جامعی برای امدادرسانی به این خودروها دارد. ایرادات خودروهای ایران خودرو باید به گونه ای رفع شوند که دائماً شاهد خرابی وقت و بی وقت این خودروها نباشیم. علاوه بر خرابی خودرو ، مشکلات دیگری برای خودروها بوجود می آیند که رفع آنها در توان امدادخودروی ما می باشد.

امداد خودرو سایپا در خراسان

امدادجان اجازه نمی دهد که هیچ یک از خودروداران در زمان بروز مشکلاتی نظیر خرابی خودرو ، حرکت نکردن خودرو ، استارت نخوردن خودرو ، نداشتن سوخت و … تنها بمانند. اگر شما با امداد خودرو خراسان تماس حاصل کنید ، سریعاً امدادگران ما را در کنار خود می بینید. از تمام توان خود برای حل مشکلات خودروهای سایپا بهره می گیریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید