امداد خودرو خاش

امداد خودرو خاش با استفاده از نیروهای توانمند و مجرب قادر به ارائه هرگونه خدمات امدادخودرویی به خودروهای مختلف می باشد.

امداد خودروهای امروزی ، طیف وسیعی از خدمات را به خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می دهند. بنابراین هیچ خودرودار یا راننده ای برای تأمین نیازهای خودروی خود ، مجبور به مراجعه به مکانیکی ، تعویض روغنی ، باطریسازی و … نمی باشد.

شما می توانید در هر مکانی که حضور دارید ، با امدادخودروها تماس حاصل نموده و خدمات موردنیاز خودروی خود را درخواست کنید. امداد خودرو خاش با ارائه خدماتی مانند حمل خودرو ، مکانیکی خودرو ، تعویض باتری ، صافکاری و تعمیر بدنه خودرو ، امداد قفل و سوئیچ ، پنچرگیری و … هرگونه نیاز خودروهای مختلف را رفع می کند.

حمل خودرو در خاش

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امدادجان برای حمل هر یک از خودروهای ایرانی و خارجی از بهترین تجهیزات حمل که جدید و قدرتمند هستند ، استفاده می کند. یدک کش ها و خودروبرهای مختلفی برای حمل خودرو در اختیار داریم که هر یک برای جابه جایی خودرو در شرایطی مناسب هستند. با استفاده از خدمات حمل خودروی امدادجان می توانید خودروی خود را از هر نقطه در شهرستان خاش به نقطه ای دیگر انتقال دهید. کیفیت این خدمات به اندازه ای است که خودروداران هیچگونه نگرانی درباره سلامت خودروی خود نداشته باشند.

مکانیکی سیار در خاش

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

به کمک مکانیک های امداد خودرو خاش می توانید هرگونه مشکل خودروی خود را در محل رفع کنید. مکانیک های امدادجان در عیب یابی خودرو از مهارت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و آنچنان منشاء عیوب خودرو را تشخیص می دهند که خودروداران انگشت به دهان می مانند. گاهی مشکل خودرو به گونه ای است که اغلب مکانیک ها نمی توانند منشاء خرابی را پیدا کنند و این مسئله موجب کلافگی خودروداران می شود. اما مکانیک های امدادجان تنها با یک نگاه کوچک متوجه می شوند که مشکلات ناشی از چه قطعه یا قطعاتی هستند.

امداد باتری خاش

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو خاش ، تست و تعویض باتری در محل است. یعنی شما می توانید به جای معطلی در باتریسازی ، تنها با یک تماس تلفنی به تعویض باتری خود در همان موقعیتی که قرار دارید ، اقدام فرمایید. امدادجان ، با بهترین باتری های تولید خارج یا داخل به تعویض باتری خودروی شما اقدام نموده و هزینه مناسبی از شما دریافت می کند. همچنین خدمات باتری به باتری ، از سوی امداد باتری خاش با هدف شارژ کردن باتری خودرو در محل انجام می شود تا خودروداران برای روشن کردن خودرو و استارت زدن آن دچار مشکل نباشند.

تعویض روغن با روغنی که تازه و اورجینال است

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

اگر روغن موتور خودروی خود را در محل تعویض کنید ، زمان و هزینه خود را به درستی خرج کرده اید. یکی از خدمات امداد خودرو خاش ، ارائه این خدمات است. از بهترین و تازه ترین روغن موتورهای خودرو برای این کار استفاده می کنیم که استاندارد هستند. دریافت این خدمات به ویژه در ایامی که به دلیل تعطیلات ، تعویض روغنی ها شلوغ است ، مزیت بزرگی دارد. هر زمان که نیازمند خدمات تعویض روغنی بودید ، نیازی نیست به ساعت خود توجه کنید و زمان را بسنجید. زیرا ما در تمامی ساعات شبانه روز به ارائه خدمات در این زمینه اقدام می کنیم.

معتبرترین پمپ بنزین سیار

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو خاش ، اکیپ های سوخت رسان سیاری را به منظور امدادرسانی به خودروهایی که سوخت تمام کرده اند ، درنظر گرفته است. کیفیت بنزین مورد استفاده بسیار بالا است. با بهره مندی از این خدمات ، دیگر مشکل تمام شدن سوخت موجب ناراحتی شما و به دردسر افتادن شما نخواهد شد. هر زمان که اراده کنید ، در محل حاضر می شویم و سوخت گیری خودروی شما را با بنزین مرغوب انجام می دهیم. توجه داشته باشید که اگر با بنزین بسیار کم رانندگی کنید ، به خودروی خود آسیب وارد می کنید. لذا در اولین فرصت به پر کردن باک بنزین اقدام کنید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو خاش

ارائه این خدمات مختص زمانی است که با یکی از مشکلات زیر مواجه شده اید :

– سوئیچ خودرو را گم کرده اید

– کلید قفل پدال یا قفل فرمان را گم کرده اید

– سوئیچ خودرو را داخل خودرو جا گذاشته اید

– با ریموت نمی توانید 4 درب خودرو را به صورت همزمان باز کنید

– باز و بسته شدن درب خودرو به درستی انجام نمی شود

 

شماره امدادخودرو در خاش

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو خاش ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. امدادگران به سرعت برای امدادرسانی به شما حاضر شده و مشکلات خودروی شما را رفع می کنند. برای امدادرسانی باکیفیت و سریع ، هرگونه امکاناتی که لازم باشد را در اختیار داریم. بنابراین اطمینان داشته باشید که با بهترین امدادخودروی ایران تماس گرفته اید. کلیه خدمات ارائه شده به خودروهای ایرانی و خارجی در شهرستان خاش به همراه گارانتی معتبر می باشد.

امدادخودرو ایران خودرو در خاش

برخورداری از خدمات تخصصی سبب می شود که نیازهای خودرو به صورت اصولی رفع شود. اگر نواقص خودرو به صورت کامل رفع نشوند ، مدت زمانی پس از تعمیر آن مجدداً شاهد بروز مشکل خرابی خودرو خواهیم بود. امداد خودرو خاش تضمین می دهد که مشکلات خودروهای ایران خودرو را به بهترین کیفیت رفع کند. با وجود خدماتی که امدادجان در این زمینه ارائه می دهد ، نگران رفع مشکلات خودروهای ایران خودرو نباشید.

امدادخودرو سایپا در خاش

امدادجان با توجه به ساختار خودروهای سایپا و حساسیتی که برخی از این خودروها دارند ، امدادرسانی به این خودروها را انجام می دهد. اغلب خودروداران سایپا در خاش ، امدادجان را برای امدادرسانی به خودروی خود انتخاب می کنند. زیرا از کیفیت خدمات این مجموعه صد درصد اطمینان خاطر دارند.

با بهره مندی از خدمات امدادجان می توانید موجب عملکرد بهتر خودروی خود شوید. اگر نیازهای خودروی خود را توسط مجرب ترین و متخصص ترین افراد تأمین کنید ، قطعاً از عملکرد خودروی خود لذت خواهید برد. امداد خودرو خاش برای هر یک از خدمات ارائه شده به خودروهای مختلف از جمله خودروهای سایپا ، قیمت بسیار ایده آلی را درنظر گرفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید