امداد خودرو حشمتیه

امداد خودرو حشمتیه با درک درست نیازهای مختلف خودروهای ایرانی و خارجی به فعالیت در این حوزه می پردازد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

فوریت های امداد خودرو

افزایش شمار خودروها موجب نیاز بیشتر به مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با خودرو شده است. یکی از این مراکز ، امدادخودرو است. امدادخودرو با ارائه خدمات مختلف به یاری خودروداران در زمان بروز مشکل خواهد آمد. سرعت در خدمات دهی و ارائه خدمات در محل ، دو ویژگی اصلی امدادخودروها است که موجب استقبال بالای مردم از دریافت خدمات از آنها شده است. امدادخودروی امدادجان دارای اکیپ های مختلفی در سطح شهر تهران است که به نقاط مختلف تهران نزدیک هستند و به وقت حادثه و بروز مشکل ، سریعاً خود را به محل می رسانند.

شماره امدادخودرو در حشمتیه

 

امداد خودرو حشمتیه

 

هیچ خودروداری نمی تواند ادعا کند که هیچ وقت به خدمات امدادخودرویی نیاز پیدا نمی کند. زیرا حادثه و مشکل از قبل خبر نمی کند. بنابراین هر یک از خودروداران باید با یکی از امدادخودروهای مجرب و حرفه ای آشنایی داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

شماره امداد خودرو حشمتیه ، 02148287444 می باشد. اپراتورهای امدادجان همواره پشت خط آماده پاسخگویی به خودروداران در محله حشمتیه هستند. بلافاصله پس از تماس خودروداران با امدادجان ، نیروها و امکانات مورنیاز را به محله حشمتیه فرستاده تا گره از کار خودروداران باز کنند. استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته ، سرعت عمل بالای نیروهای ما و استفاده از سامانه GPS موجب رسیدن امدادگران در سریعترین زمان به محل می شود.

خودروهای تحت پوشش امداد خودرو حشمتیه

امدادجان ارائه دهنده انواع خدمات امدادخودرویی به خودروهای ایرانی و خارجی می باشد.

خودروهای خارجی تحت پوشش خدمات ما :

خودروهای مرسدس بنز

خودروهای تویوتا

میتسوبیشی

خودروهای کیا

خودروهای فورد

هیوندای

خودروهای سیتروئن

خودروهای رنو

بورگوارد

خودروهای دامای

خودروهای دی اس

و …

خودروهای ایرانی تحت پوشش ما :

خودروهای ایران خودرو

خودروهای سایپا

کرمان موتور

خودروهای زامیاد

خودروهای بهمن موتور

پارس خودرو

و …

امدادخودرو ایران خودرو در حشمتیه

اگر خودروهای ایران خودرو به هر دلیلی در محله حشمتیه دچار مشکل شوند ، باید از امدادخودروهایی درخواست خدمات نمود که پتانسیل ارائه خدمات تخصصی به این خودروها را دارا باشند. امداد خودرو حشمتیه (امدادجان) با دارا بودن تمامی آپشن ها ، بهترین امدادخودروی این محله به حساب می آید.

لذا به خودروداران ایران خودرو پیشنهاد می کنیم که برای رفع اساسی مشکلات بوجود آمده برای خودروی خود و دریافت برترین خدمات امدادی ، با امدادجان تماس حاصل کنند. به خودروداران گرامی توصیه نموده که فریب امدادخودروهای متفرقه ای که با تبلیغات دروغین و جذاب سعی در جلب مشتری را دارند ، نخورید و خودروی خود را به دست هر امدادخودرویی ندهید.

امدادخودرو سایپا در حشمتیه

تعداد خودروهای سایپا که در این محله وجود داشته و در حال عبور و مرور هستند ، نسبتاً بالا است. بنابراین می توان حدس زد که شمار تماس هایی که از محله حشمتیه برای امدادرسانی به خودروهای سایپا گرفته می شود ، بالا باشد. امداد خودرو حشمتیه با هدف رفع نیازهای این خودروها بدون فوت وقت ، به امدادرسانی به این خودروها اقدام می کند.

با توجه به اینکه امدادگران ما دارای تخصص لازم برای امدادرسانی به خودروهای سایپا می باشند ، کیفیت خدمات ارائه شده از سوی آنها بسیار بالا است. لذا امدادجان را می توان مرکز تخصصی ارائه خدمات به خودروهای سایپا در حشمتیه دانست.

ارسال یدک کش و خودروبر به حشمتیه

در زمانی که حرکت خودرو غیرممکن است ، چاره ای به جز درخواست یدک کش و خودروبر نمی باشد. برای حمل خودرو در برخی شرایط ، یدک کش مناسب است و در شرایط دیگر ممکن است خودروبر مناسب باشد. امداد خودرو حشمتیه با درنظر گرفتن تمامی شرایط به ارسال مناسب ترین تجهیزات حمل خودرو به محله حشمتیه اقدام نموده تا خودروی شما را به عالی ترین نحو به مقصد مدنظر شما انتقال دهد.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

آیا ممکن است مشکلی در زمان جابه جایی خودرو بوجود بیاید ؟ خیر. شما خودروی خود را به دست مجرب ترین و متخصص ترین امدادگران می دهید. بنابراین احتمال وارد شدن صدمه به خودرو صفر می باشد. ما آنچنان از آسیب ندیدن خودرو در زمان حمل مطمئن هستیم که سلامت خودرو را تضمین می کنیم.

سرویس و تعمیرات خودرو در حشمتیه

طبیعتاً هر خودرویی در طول عمر خود بارها به سرویس و تعمیرات نیاز پیدا می کند. با توجه به کمبود وقت و زیاد بودن دغدغه های افراد ، مراجعه به مکانیکی و تعمیرگاه برای برخی از افراد دشوار است. در چنین شرایطی می توان از خدمات امداد خودرو حشمتیه بهره برد تا سرویس و تعمیر خودروی شما در محل انجام شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

کیفیت خدمات تعمیراتی ارائه شده در محل ، اصلاً کمتر از کیفیت خدمات ارائه شده در مراکز تعمیرگاهی نمی باشد. زیرا تکنسین ها دارای تخصص و مهارت بالا هستند. همچنین برترین امکانات و لوازم یدکی ها در دسترس آنها می باشد. این تکنسین ها در سرویس و تعمیرات خودروهای خارجی ، فوق العاده عمل می کنند. بنابراین برای سرویس و تعمیر هر نوع خودرویی با اطمینان کامل می توان از امدادجان درخواست خدمات کرد.

سایر سرویس های ارائه شده به خودروها

پنچرگیری : امداد خودرو حشمتیه برای رفع پنچری انواع تایرها در هر موقعیتی آماده است.

باتری به باتری : در سریعترین زمان با ارسال امدادباتری به رفع مشکل استارت نخوردن و روشن نشدن خودرو اقدام می شود.

سوخت رسانی سیار : امکان سوخت گیری خودرو در هر جایی و در هر زمانی فراهم است.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تعویض باتری : برای تعویض باتری خودروی شما از برترین باتری مناسب با خودروی شما و بودجه شما استفاده می شود.

خدمات امداد قفل و سوئیچ : هیچ مشکلی در رابطه با قفل و سیستم های امنیتی وجود نخواهد داشت که به دست نیروهای ما رفع نشود.

امداد خودرو حشمتیه

نرخ خدمات امداد خودرو حشمتیه

امدادجان برای هر یک از سرویس های ارائه شده از سوی خود ، قیمتی را مشخص کرده است. لذا در زمینه مالی ، کاملاً شفاف سازی وجود دارد. در مناسب بودن قیمت های خدمات این مجموعه ، هیچ شائبه ای وجود ندارد. بنابراین شما خودروداران محترم بدانید که پس از تماس با امدادجان از برترین خدمات با مناسب ترین قیمت برخوردار خواهید شد. کیفیت بالا و قیمت مناسب دو مسئله بسیار مهم هستند که امدادجان توجه بسیار زیادی به آنها دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید