امداد خودرو جیرفت

امداد خودرو جیرفت (امدادجان) ، از بهترین امدادخودروهایی است که در این شهرستان خدمات دهی می کند. برخی از خدمات این مجموعه را مرور می کنیم.

برخی از خودروداران در زمان بروز مشکلات خرابی خودرو ، اصرار داشته که خود مشکل خودرو را حل کنند. در حالیکه در اغلب مواقع ، این تلاش ها بی فایده است و مشکلات حل نمی شوند.

بهترین کار در زمان بروز مشکلات خودرو در شرایطی که به مراکز خدمات دهنده نزدیک نیستید ، تماس با امداد خودروها است. امداد خودروها می توانند هر مشکلی از خودرو را حل کنند و نیازهای مختلف آنها را رفع کنند.

حمل خودرو در جیرفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت یدک کش خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو جیرفت با استفاده از تجهیزات ویژه ای که برای حمل خودرو در اختیار دارد ، جابه جایی خودروها را در هر مسافتی انجام می دهد. خودروهای مختلف با توجه به ویژگی های فیزیکی و وضعیت فعلی خود (خرابی – تصادفی و …) ، به تجهیزات مختلفی برای حمل نیاز دارند. مسلماً برای حمل یک اتوبوس به خودروسواری نیازی است که توان سوار کردن خودرویی با ابعاد بزرگ را دارا باشد. امدادجان ، انواع یدک کش ها و خودروبرهای مختلف برای حمل خودرو در ابعاد و وزن گوناگون را دارا می باشد و بر حسب شرایط از مناسب ترین آنها استفاده می کند. از آنجایی که این مجموعه حرفه ای است ، سلامت خودرو در حین حمل کاملاً تضمین شده است.

مکانیکی سیار در جیرفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو جیرفت ، تعداد زیادی از مکانیک های مجرب و ماهر را در اختیار دارد و به کمک آنها به ارائه خدمات مکانیکی سیار اقدام می کند. یعنی اگر خودروی شما خراب است ، نیاز نیست که خود را به دردسر بیاندازید و به دنبال مکانیک رفته و یا خودرو را تا مکانیکی هل دهید. در این شرایط تنها کافیست که با امدادخودرو تماس بگیرید و تقاضای اعزام مکانیک سیار کنید. تخصص و مهارت این مکانیک ها بسیار بالا است. لذا اطمینان داشته باشید که عیب یابی خودروی شما به درستی انجام می شود و تعمیرات آن با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود.

امداد باتری جیرفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

اگر باتری به درستی کار نکند ، دو مشکل اساسی ایجاد می شود. نخست اینکه ، خودرو توان استارت زدن را نخواهد داشت. دوم اینکه ، تجهیزات برقی درست کار نمی کنند. ممکن است چراغ ها اصلاً روشن نشوند و یا ضعیف باشند. سایر تجهیزات برقی هم ، همین وضعیت را خواهند داشت. امداد خودرو جیرفت ، با ارائه خدمات تعویض باتری در محل و باتری به باتری سیار سبب حل مشکلات باتری خودرو به آسان ترین شکل ممکن می شود. بدون اینکه به زحمت بیفتید ، باتری خودرو را در محل عیب یابی کنید.

چگونه روغن موتور ماشین را عوض کنیم ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از نیازهای اصلی ماشین ، تعویض روغن در زمان مناسب است. درنظر داشته باشید که تعویض غیراصولی روغن موتور حتماً مشکلاتی را ایجاد می کند. بنابراین تعویض روغن موتور خودروی خود را به دست کسانی دهید که تجربه این کار را داشته باشند. امدادجان با استفاده از روغن موتوری که کاملاً مرغوب و خالص است به انجام این کار در محل شما اقدام می کند و دستمزد مناسبی از شما بابت انجام این کار دریافت می کند.

سوخت گیری در محل با نازل ترین قیمت

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

یکی از خدمات امداد خودرو جیرفت ، سوخت گیری در محل است. امدادجان با استفاده از تجهیزات سوخت رسانی سیار به ارائه این خدمات در 24 ساعت شبانه روز اقدام می کند. بنابراین بهترین راهی که شما بتوانید در محل سوخت گیری کنید و به پمپ بنزینی نروید ، برخورداری از خدمات سوخت گیری سیار است. هر زمان و هر مکان که تمایل داشتید ، می توانید درخواست ارائه این خدمات را کنید و منتظر حضور سریع و مؤثر امدادگران ما باشید.

پنچرگیری را چطور انجام دهم ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو جیرفت ، خدمات پنچرگیری سیار را ارائه داده تا خودرودارانی که مهارت و حوصله انجام این کار را ندارند ، برای پنچرگیری لاستیک های خود دچار مشکل نشوند. پنچرگیری ، چندین نکته ساده و مهم دارد که اگر به درستی رعایت شود ، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. اما توصیه ما به رانندگانی که مهارت و حوصله این کار را ندارند ، این است که پنچرگیری را خود انجام ندهند. چون ممکن است آسیبی به چرخ ها وارد کنند و یا به دلیل پنچرگیری غیراصولی ، زمینه ساز بروز مشکلات و حوادثی شوند.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو جیرفت

امدادجان با بهترین و شایسته ترین نیروهای خود به ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ در محل اقدام می کند. این خدمات ، بسیار کاربردی هستند و در زمان مختلفی نیاز می شوند. ساخت آنی سوئیچ یدک ، عیب یابی و رفع نواقص قفل مرکزی ، باز کردن قفل های بدون کلید بدون شکستن قفل و … از جمله این خدمات مهم و کاربردی هستند.

شماره امدادخودرو در جیرفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

با تماس با شماره 02148287444 می توانید خدمات موردنیاز خودروی خود را تقاضا کنید. امدادگران ظرف مدتی کوتاهی به محل شما آمده و اقدامات لازم را انجام می دهند. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید هماهنگی ها از تهران با نزدیکترین امداد به موقعیت خودروی شما در جیرفت صورت می گیرد.

امداد خودرو ایران خودرو در جیرفت

پشتیبانی از خودروهای پژو ، سمند ، تارا ، رانا ، هایما ، دنا و … در شهرستان جیرفت به صورت 24 ساعته است. یعنی هر زمانی که خودروی شما دچار مشکل شود و به امداد نیاز داشته باشد ، امکان دریافت خدمات از امداد خودرو جیرفت وجود دارد. یک اطلاعات مختصر شامل نوع خودرو و مشکل بوجود آمده برای آن و موقعیت محل خودرو و … ارائه می دهید و کمی صبر می کنید تا امدادگران به محل بیایند.

امداد خودرو سایپا در جیرفت

با بهره مندی از خدمات امدادجان می توانید به حل تمامی مشکلات خودروهای پراید ، ساینا ، شاهین ، کوییک ، تیبا و … در محل اقدام فرمایید. با وجود امدادجان ، دیگر بروز مشکلات مختلف برای خودروهای سایپا ماتم زدگی ندارد. زیرا از امداد خودرو جیرفت درخواست کمک می کنید و در سریعترین زمان شاهد حل مشکلات خودروی خود خواهید بود. منتظر تماس شما خودروداران محترم جیرفتی هستیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید