امداد خودرو جهرم

امداد خودرو جهرم با تجهیزات بسیار پیشرفته و خوبی که در اختیار دارد برای ارائه انواع خدمات امدادخودرویی آمادگی دارد.

امدادجان ، یکی از امدادخودروهای حرفه ای است که برای خدمات رسانی در سریعترین زمان عمل می کند. سرعت امدادرسانی برای خودروداران بسیار مهم است. از همین رو امدادجان به کیفیت و سرعت خدمات دهی خود ، بسیار اهمیت می دهد.

حمل خودرو در جهرم

امداد خودرو جهرم برای حمل خودروی شما از برترین یدک کش ها و خودروبرها استفاده می کند. اگر از خدمات امدادجان برخوردار شوید ، به آسان ترین و سریعترین روش به حل مشکل خودروی خود اقدام خواهید نمود.

امدادجان برای حمل خودروهای تصادفی ، خودروهای معیوب ، خودروهای صفر ، خودروهای اوراقی ، خودروهای لوکس و خارجی ، خودروهای گمرکی و … از خودروبرها و یدک کش های مناسب و جدید استفاده می کند تا این خودروها به بهترین نحو ممکن به مقصد انتقال داده شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در جهرم

امداد خودرو جهرم دارای مکانیک هایی است که از هر یک از ایرادات خودرو سر درآورده و به خوبی می توانند آنها را رفع کنند. کیفیت کار این مکانیک ها بسیار عالی است. اگر می خواهید ایرادات خودروی شما به صورت اصولی رفع شود و پس از مدتی مجدداً ایرادات و مشکلات بروز نکنند با امدادجان تماس حاصل کنید. این مجموعه برای رفع نواقص خودرو از بهترین و سریعترین راهکار استفاده می کند. نواقص جلوبندی ، نواقص موتور ، نواقص استارت ، نواقص گیربکس ، نواقص رادیاتور ، نواقص ترموستات ، نواقص کلاج ، نواقص ترمز و … توسط مکانیک های امدادجان به خوبی رفع می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری جهرم

امداد خودرو جهرم با خدمات بسیار خوبی که ارائه می دهد ، نیازهای باتری خودرو را رفع می کند. اگر باتری از کار افتاده باشد و یا معیوب شده باشد ، با اقداماتی که امدادجان درنظر دارد حتماً مشکلاتش رفع می شود. برای ثبت درخواست باتری به باتری سیار و یا تعویض باتری در محل ، با شماره امدادجان تماس بگیرید. این مجموعه برای ارائه این خدمات بسیار سریع عمل می کند تا خودروداران بی دردسر بتوانند نیاز خودروی خود را رفع کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن موتور در اولین فرصت

روغن موتور خودرو باید در زمان مناسب عوض شود تا موتور خودرو به صدا نیفتد و دچار مشکل نشود. امداد خودرو جهرم در صورت درخواست شما ، این خدمات را در محل ارائه می دهد. تعویض روغن سیار ، از خدمات بسیار خوب امدادخودروها است که با قیمت مناسب ارائه می شود. امدادجان ، تمامی روغن موتورهای مناسب انواع خودروها را دارا می باشد و از مناسب ترین آنها برای خودروی شما استفاده می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین سیار در محل خودروی شما

امداد خودرو جهرم دارای اکیپ های ویژه ای برای سوخت رسانی به صورت سیار است. اکیپ های سوخت رسان سیار جهرم از تجهیزات استاندارد و بنزین باکیفیت برای تأمین سوخت خودروی شما استفاده می کند. با خدمات این مجموعه ، هیچ گاه در جاده نخواهید ماند و لنگ کمک نخواهید ماند. به بهترین امدادخودروی ایران اعتماد کنید و خدمات موردنیاز خودروی خود را از آنها دریافت کنید. برای خدمات ارائه شده ، گارانتی داده می شود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

حل مشکلات چرخ های خودرو

یکی از مشکلات بوجود آمده برای خودرو ، پنچری است. ممکن است در محل پارک خودروی خود متوجه پنچری لاستیک ها شوید و یا اینکه در حین حرکت متوجه شوید لاستیک ها پنچر شده است. امداد خودرو جهرم ارائه دهنده خدمات آپاراتی سیار می باشد. با بهره مندی از این خدمات می توان پنچری لاستیک ها ، عدم تنظیم باد لاستیک ها ، نامناسب بودن ارتفاع لاستیک ها و سایر نواقص آن را برطرف کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد قفل و سوئیچ در شهرستان جهرم

خدمات امداد قفل و سوئیچ ، مخصوص حل مشکلات سیستم قفل و امنیتی خودرو طراحی شده اند. یعنی اگر مشکلاتی مانند خرابی دزدگیر ، خرابی ریموت ، خرابی قفل مرکزی ، کار نکردن ریموت ، جا گذاشتن سوئیچ ، باز نشدن درب خودرو و … بوجود بیاید نباید نگران حل آن باشید. امدادگران باهوش و متبحر امدادجان ، این مشکلات را حل می کنند.

هزینه خدمات امداد خودرو جهرم

نرخ خدمات امدادخودرویی با توجه به نوع خدمات مشخص می شود. گاهی ارائه خدمات ، مدت زیادی زمان می برد اما گاهی حل مشکل در سریعترین زمان انجام می شود. یک مسئله دیگر در تعیین قیمت مؤثر است و آنهم نوع قطعات یا لوازم های ارائه شده به خودرو است. ممکن است خودروی شما به یک باتری نیاز داشته باشد و یا ممکن است به یک روغن موتور نیاز داشته باشد. بنابراین لوازم و متریال موردنیاز خودرو در تعیین قیمت خدمات امداد خودرو اثر می گذارد. برخی از امدادخودروها بر اساس تعرفه ها به دریافت هزینه ها اقدام نموده و ریالی از مشتریان خود وجه بیشتری نمی گیرند.

شماره امدادخودرو در جهرم

02148287444 را شماره گیری کرده تا به امداد خودرو جهرم متصل شوید. هماهنگی ها برای خدمات دهی به خودروی شما در اسرع وقت انجام می شود تا خودروداران برای دریافت خدمات موردنیاز خودروی شما کلافه و معطل نشوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایران خودرو در جهرم

امدادجان از جمله حرفه ای ترین خدمات دهندگان خودروهای ایران خودرو می باشد. خودروهای ایران خودرو ممکن است مانند سایر خودروها به خدمات حمل ، سرویس و تعمیر ، پنچرگیری ، تعویض روغنی ، تعویض لنت ، تعمیرات درب ها ، تعویض شیشه ها ، تنظیمات موتور و … نیاز پیدا کنند. امداد خودرو جهرم برای ارائه هر یک از این خدمات به هر یک از خودروهای ایران خودرو در شهرستان جهرم آمادگی داشته و باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد.

امداد خودرو سایپا در جهرم

امدادجان با سالها تجربه می داند که به خودروهای سایپا که شمار بالایی از خودروهای در حال تردد در خیابان ها را تشکیل می دهند ، چگونه امدادرسانی کند. برای هر یک از مشکلات بوجود آمده برای این خودروها ، خدماتی درنظر گرفته شده است. با وجود این خدمات می توان آسوده خاطر به حرکت با خودروی خود اقدام نمود و اطمینان خاطر داشت که یک پشتیبان مجرب و حرفه ای در هر شرایط و هر زمانی برای خدمات دهی به خودروی شما در صورت نیاز در کنار شما حاضر خواهد شد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید