امداد خودرو جمشیدیه

امداد خودرو جمشیدیه برای امدادرسانی به هر یک از انواع خودروها شامل بنز ، پورشه ، فورد ، جک ، تویوتا ، هیوندای ، ام وی ام ، رنو و … برنامه ریزی دارد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

نه تنها خودروهای خارجی ، بلکه خودروهای ایرانی می توانند از خدمات امدادجان برخوردار شوند. کیفیت خدمات امدادی این مجموعه در سطح بالایی قرار دارد. جمشیدیه ، محله ای در شمال تهران است که در محدوده کوهپایه های کلکچال قرار گرفته است.

در هر نقطه ای از جمشیدیه از خیابان نیاوران تا پارک جمشیدیه که با مشکل خرابی خودرو ، تصادف ، تمام شدن بنزین ، پنچری و … مواجه شدید از امدادجان کمک بگیرید. امدادجان ارائه دهنده خدمات امدادخودرویی به نقاط مختلف جمشیدیه شامل خیابان جمشید ، خیابان حکمت الله امیدوار ، خیابان کوهسار، خیابان مرجان ، خیابان همایون و … است. خدمات این مجموعه شامل حال تمامی خودروها می شود :

امداد خودرو ایران خودرو در جمشیدیه

امداد خودرو جمشیدیه برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو در محله جمشیدیه برنامه ریزی کرده است. تعداد خودروهای ایران خودرویی که در این محله در تردد هستند ، کم نیست. لذا امدادجان صلاح دیده است که برای امدادرسانی به این خودروها ، برنامه ویژه ای داشته باشد. برنامه ذکر شده شامل ارائه هرگونه خدمات امدادخودرویی به خودروهای ایران خودرو در هر زمان و هر مکانی است.

امداد خودرو سایپا در جمشیدیه

یکی دیگر از خودروهایی که تحت پوشش خدمات امداد خودرو جمشیدیه قرار دارند ، خودروهای سایپا می باشند که به وفور در تمامی خیابان های ایران از جمله خیابان های پایتخت دیده می شوند. ما برترین خدمات خود را به خودروهای سایپا در این محله ارائه می کنیم. ما تعهد می دهیم که مشکل خودروهای سایپا را به بهترین نحو حل کنیم تا همانند برخی از امدادخودروها موجب آسیب وارد کردن به خودرو در زمان ارائه خدمات نشویم.

شماره امداد خودرو در جمشیدیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو جمشیدیه ، باید با شماره 02148287444 تماس بگیرید. امدادرسانی به خودروهای ایرانی و خارجی ، زمان و ساعت ندارد. زیرا ما در هر ساعتی از شبانه روز برای خدمات دهی به خودروها آماده هستیم. هر زمان که به کمک ما نیاز داشتید ، 02148287444 را شماره گیری کنید.

حمل خودرو در جمشیدیه

 

امداد خودرو جمشیدیه

 

چرا خودروی شما نباید حرکت کند و یا توان حرکت ندارد ؟ مهم نیست. زیرا ما برای حمل هر نوع خودرویی در هر شرایطی آماده هستیم. چرخگیر ، کفی خودروبر ، خودروبرهای تکی ، خودروبرهای چندتایی ، جرثقیل و … از جمله تجهیزاتی است که برای حمل خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین استفاده می شود. هر یک از تجهیزات گفته شده در مدل های مختلفی در اختیار امداد خودرو جمشیدیه می باشد که با توجه به شرایط ، از هر یک از آنها استفاده می شود.به طور مثال کفی های این مجموعه شامل کفی های متحرک و کفی های ثابت می باشند. نیروهای حاذق و کارکشته را برای حمل خودرو درنظر گرفته ایم.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

سرویس و تعمیر خودرو در جمشیدیه

 

امداد خودرو جمشیدیه

 

آیا در زمان خرابی خودرو ، برای شما فرقی ندارد که چه کسی خودروی شما را تعمیر می کند ؟ پس چرا در زمان خرابی خودرو عجولانه با هر امدادخودرویی تماس می گیرید ؟ اگر مکانیکی که بر سر خودروی شما حاضر می شود از تخصص و مهارت لازم برخوردار نباشد ، خودروی شما را دچار مشکل می کند. شاید همان لحظه متوجه نشوید که خودروی شما در اثر دریافت خدمات غیرتخصصی ، چه آسیبی دیده است. امدادجان ( امداد خودرو جمشیدیه ) ، دارای مکانیک های قابل اعتماد و حرفه ای هستند که قادر به رفع هر یک از نواقص خودروها می باشند.

پمپ بنزین سیار در جمشیدیه

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

اگر خودرویی در این محله با مشکل تمام شدن بنزین مواجه شود ، به شدت دچار مشکل خواهد شد. اغلب خودروداران دوست نداشته که از سایر خودروداران کمک بگیرند و تمایل داشته که مستقلاً به حل این مشکل بپردازند. پمپ بنزین سیار در جمشیدیه مشکل تمام شدن بنزین خودروی شما را به آسان ترین و بی دردسرترین راه ، حل می کند.

عوض کردن روغن موتور با هدف افزایش طول عمر موتور ماشین

یکی از خدمات امداد خودرو جمشیدیه ، تعویض روغن ماشین در محل است. اگر بخواهید روغن موتور خودروی خود را در تعویض روغنی عوض کنید ، باید زمان زیادی را درنظر بگیرید و حسابی معطل شوید. اما اگر می خواهید معطل نشوید و به آسان ترین شکل روغن موتور خودروی خود را عوض کنید ، با امدادجان تماس حاصل نموده و با ارزان ترین روش ، روغن موتور خودروی خود را عوض کنید.

امداد باتری جمشیدیه

یکی از خدمات امداد خودرو جمشیدیه ، باتری به باتری سیار است. این خدمات مخصوص زمانی است که باتری خودرو خوابیده است و استارت زدن برای روشن کردن خودرو ، بی فایده است. باتری به باتری ، بلافاصله موجب شارژ شدن باتری می شود. اگر باتری خودرو خراب شده باشد ، با استفاده از باکیفیت ترین باتری های خارجی و یا ایرانی به عوض کردن باتری اقدام نموده و صفر تا صد نصب باتری جدید را انجام می دهیم.

باز کردن درب خودرو با سوئیچ ساخت ما

اگر سوئیچ خودروی خود را گم کرده و پیدا نمی کنید ، چاره ای به جز تماس با امداد خودرو جمشیدیه ندارید تا با حضور سریع خود در محل ، سوئیچ یدکی برای خودروی شما بسازد. این سوئیچ صد درصد مشابه سوئیچ اصلی خودروی شما خواهد بود. حل نواقص مربوط به سیستم قفل و تعمیراتی خودروی خود را می توانید به ما سپرده و ایرادات را رفع شده بدانید. امدادگران معمولی را برای این کار درنظر نگرفته ایم ، بلکه امدادگرانی که در این زمینه دوره دیده اند را برای این کار درنظر گرفته ایم.

پنچرگیری در محل ، از خدمات امداد خودرو جمشیدیه

اگر لاستیک های خودروی شما کم باد و یا خالی شده اند ، نیاز به تنظیم باد دارند. لاستیک های پنچر ، ممکن است اختلالی در عملکرد خودرو ایجاد کنند. لذا در سریعترین زمان باید پنچرگیری لاستیک ها را انجام دهید. بدین منظور می توانید از امدادجان کمک بگیرید که ارائه دهنده انواع خدمات آپاراتی در محل می باشد. پنچرگیری در عرض ده دقیقه و یا کمتر ، انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید