امداد خودرو جلفا

امداد خودرو جلفا برای امدادرسانی به ماشین های ایرانی و وارداتی از تجهیزات به روز و امکانات بسیار پیشرفته ای استفاده می کند.

امدادرسانی تخصصی به هر یک از خودروهای ایرانی و خارجی ، کار هر امدادخودرویی نمی باشد. امدادجان در این زمینه بسیار عملکرد خوبی از خود نشان می دهد تا جاییکه همواره تحسین خودروداران را به دنبال دارد.

هر خودرویی که در جلفا دچار مشکل شود ، باید به صورت اصولی امدادرسانی شود. برای رفع مشکلات خودرو ممکن است به خدمات مختلفی نیاز شود. برخی از خدماتی که چاره ساز مشکلات خودروهای دچار مشکل در جلفا هستند را بررسی می کنیم :

 مکانیکی سیار در جلفا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو جلفا برای رفع نواقص فنی خودروهایی نظیر پژو ، پراید ، رنو ، نیسان ، ولوو ، هیوندا ، تویوتا ، ام وی ام ، بی ام و ، کادیلاک ، جیپ ، بنز ، سیتروئن ، فورد ، میتسوبیشی ، جک ، لیفان و سایر خودروهای ایرانی و خارجی دارای مکانیک های زبده ای است. مکانیک های امدادجان به خوبی می دانند که چگونه نواقص هر خودرویی را رفع کنند تا عملکرد خودرو کاملاً درست و خالی از اشکال باشد. توانمندی و مهارت مکانیک های سیار جلفا را باید فقط از نزدیک ببینید تا تفاوت آنها را با سایر مکانیک ها متوجه شوید.

حمل خودرو در جلفا

برای جابه جایی خودروهایی که به هر علت امکان تردد ندارند ، باید از امداد خودرو جلفا کمک گرفت. این مجموعه با ارسال بهترین جرثقیل ها به محل ، خودروها را به صورت اصولی و ایمن  از هر موقعیتی در جلفا به موقعیت موردنظر شما انتقال می دهد. ما تعهد می دهیم که مشکلی برای خودروی شما در زمان جابه جایی ایجاد نشود. تعرفه جرثقیل حمل خودرو امدادجان بسیار مناسب تر از هزینه جرثقیل حمل خودروی سایر امدادخودروها است. حمل اصولی و ایمن با قیمت مناسب ، دیگر چه انتظاری از یک امداد خودروی خوب و حرفه ای دارید ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

امداد باتری جلفا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

مشکل از کار افتادن باتری در مواقعی به یکباره رخ می دهد. بنابراین در شرایطی برای تعویض باتری و یا باتری به باتری کردن دچار مشکل هستید و به هیچ امکانات یا باتریسازی دسترسی ندارید. در این حالت باید از امداد خودرو جلفا کمک گرفت و درخواست اعزام امداد باتری جلفا را کرد. امداد باتری جلفا در این زمینه خدمات گوناگونی را ارائه می دهد که هرگونه مشکل باتری را صد درصد برطرف کند. باتری به باتری سیار در عرض 3 الی 4 دقیقه ، باتری خودرو را شارژ می کند. برای نصب باتری جدید انواع ماشین های سنگین و سبک و نیمه سنگین از باتری های برند مانند باتری اوربیتال ، باتری صباباتری ، باتری دلکور و … استفاده می کنیم.

تعویض روغن موتور خودرو بدون نیاز به رفتن به تعویض روغنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو جلفا برای راحتی کار خودروداران ، تعویض روغن را در محل انجام می دهد. حتماً در طول سال ، یک یا دو بار به تعویض روغن خودروی خود نیاز پیدا می کنید. ممکن است به قدری درگیر کارها و گرفتاری های خود باشید که اختصاص یک ساعت وقت برای رفتن به تعویض روغنی و عوض کردن روغن موتور خودرو برای شما غیرممکن باشد. اشکالی ندارد ، شما می توانید انجام این کارها را به ما سپرده تا وقت خود را صرف کارها و گرفتاری های خود کنید.

چگونه مشکل خرابی قفل های خودرو را حل کنیم ؟

یکی دیگر از خدماتی که ممکن است به کار برخی از خودروداران بیاید ، خدمات امداد قفل و سوئیچ می باشد. این خدمات امداد خودرو جلفا به منظور رفع نواقص مربوط به قفل مرکزی ، سوئیچ ، استارتر ، درب خودروها ، دزدگیر و … طراحی شده اند. حال اگر به چنین خدماتی در جلفا نیاز پیدا کردید ، با امدادجان تماس بگیرید. گاهی شرایط به گونه ای است که برای حل مشکلات عجله زیادی دارید. برای مثال ممکن است سوئیچ خودروی خود را به یکباره گم کنید و برای ادامه حرکت با خودرو عجله زیادی داشته باشید. در این شرایط ، امدادجان قادر است که در سریعترین زمان به حل این مشکلات مبادرت کند و گره از کار شما باز کند.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو جلفا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

حرکت با خودرویی که لاستیک های آن پنچر شده اند ، قدغن است. زیرا ممکن است حادثه آفرین باشد و دردسر بدی برای شما درست کند. کار درستی که در زمان بروز مشکل پنچری باید انجام دهید ، توقف در محلی مناسب و اقدام به پنچرگیری است. پنچرگیری را یا خودتان انجام دهید یا از امدادگران ما بخواهید که این کار را انجام دهند. حسن پنچرگیری توسط امدادگران امدادجان این است که با قیمت بسیار مناسب بدون به دردسر انداختن خود در سریعترین زمان می توانید پنچرگیری را انجام دهید.

شماره امداد خودرو در جلفا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو جلفا ، 02148287444 را شماره گیری کنید. سرعت امدادرسانی مطابق با انتظارات شما خواهد بود. کیفیت خدمات امدادی موردتأیید تمامی خودروداران بوده است. همین مسئله موجب شده است که تلفن های امدادجان همواره زنگ خورده و شمار بالایی از مشتریان درخواست خدمات داشته باشند. هیچ محبوبیتی اتفاقی نیست. حتماً کیفیت خدمات و سرعت خدمات دهی ما ، موجب افزایش شمار مشتریان ما شده است.

امدادخودرو ایران خودرو در جلفا

امدادجان برای رفع نیازهای هر خودرویی در جلفا از جمله خودروهای ایران خودرو آمادگی دارد. تخصص تکنسین ها و امکانات امدادجان برای رفع هر نیازی از خودروهای ایران خودرو ، کفایت می کند. امداد خودرو جلفا ، حل هر مشکلی را آسان کرده است و خدمات دهی در شرایطی را امکان پذیر کرده است. امدادجان برای هر یک از خدمات ارائه شده به ماشین های ایران خودرو در جلفا ، تعرفه های منصفانه ای را مشخص کرده است.

امداد خودرو سایپا در جلفا

با طیف وسیعی از خدماتی که امدادجان درنظر گرفته است ، هیچ کدام از خودروهای سایپا در جاده ها به دلیل بروز مشکلات مختلف نمی مانند. در عرض 15 الی 20 دقیقه به محل خودروی شما آمده و مشکلات خودرو را حل می کنیم. نیروهای ما برای سرویس دهی به خودروهای سایپا کاملاً دوره دیده اند. لذا به بهترین نحو این کار را انجام می دهند و نیازهای خودروهای سایپا را رفع می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید