امداد خودرو تویسرکان

امداد خودرو تویسرکان (امدادجان) ، به خودروهای لوکس ، تصادفی ، معیوب ، صفرکیلومتر ، فرسوده ، فاقد پلاک و کارکرده و … امدادرسانی می کند.

امدادجان با توجه به اصول مهمی از جمله ارائه خدمات تخصصی ، استفاده از قطعات اصل و باکیفیت ، بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده و … به خودروهای مختلف ایرانی و خارجی امدادرسانی می کند. مزایای دریافت خدمات امدادخودرویی از امدادجان در شهرستان تویسرکان عبارتند از :

– رفع نیازهای خودروهای ایرانی و خارجی در سریعترین زمان

– حضور امدادگران متخصص و ماهر در محل برای خدمات دهی

– استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات

– هزینه مناسب برای انواع خدمات امداد خودرویی

– ارائه گارنتی معتبر و دارای ارزش

حمل خودرو در تویسرکان

امداد خودرو تویسرکان با بهترین تجهیزات حمل خودرو ، به جابه جایی انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین از تویسرکان به مقصد موردنظر خودروداران اقدام می کند. نرخ کرایه تجهیزات حمل خودرو بر اساس مسافت ، نوع تجهیزات حمل ، وزن خودرو ، بیمه و … محاسبه می گردد.

تجهیزاتی که امدادجان بدین منظور استفاده می کند ، بسیار متنوع است. کفی خودروبرهای معمولی و کفی های اتوماتیک ، گزینه های مناسبی برای حمل ایمن خودرو هستند که هر یک در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند.خودروبرها ، بهترین گزینه برای حمل خودرو در مسافت های طولانی در تویسرکان هستند. یدک کش های مختلفی در اختیار ما می باشد که در صورت نیاز از هر یک از آنها برای جابه جایی خودرو استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در تویسرکان

امداد خودرو تویسرکان با ارائه خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل ، خودروداران را از رفتن به مکانیکی و ماندن در نوبت بی نیاز می کند. تمامی خدمات تعمیرگاهی با دقت و کیفیت بالا در سریعترین زمان به خودروداران ارائه می شود. مالکان خودروهای وارداتی بدانند که سرویس و تعمیرات خودروهای آنها ، اقدامی پیچیده و تخصصی است و نباید به دست هر تکنسینی انجام شود. امدادگران امدادجان به بهترین نحو تعمیرات خودروهای وارداتی را انجام می دهند. خودروداران از کیفیت خدمات مکانیکی امدادجان اطمینان خاطر داشته باشند و با آسودگی خاطر خودروهای خود را به دست آنها بدهند. امدادجان ، برترین تعمیرگاه سیار در شهرستان تویسرکان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری تویسرکان

امداد خودرو تویسرکان با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی و رفع نیازهای خودروداران به صورت آنلاین و غیرحضوری ، به ارائه خدمات امداد باتری در محل اقدام می کند. شما می توانید به صورت تلفنی ، سفارش باتری دهید تا مناسب ترین باتری برای خودروی شما ارسال شود.

امداد باتری تویسرکان در راستای تکمیل نمودن خدمات امدادی خود ، خدمات باتری به باتری را به  صورت سیار ارائه می کند. خودروداران محترم با وجود این خدمات نیازی ندارند که در زمان خوابیدن باتری از دیگر خودروداران تقاضای کمک کنند. امداد باتری تویسرکان در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و باتری به باتری را انجام می دهد تا مشکل شما را برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پنچری لاستیک و سریعترین راهکار رفع آن

امداد خودرو تویسرکان ، پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را با مناسب ترین نرخ در تویسرکان انجام می دهد. در زمان پنچری ، چندین نکته مهم را به یاد داشته باشید. حفظ آرامش ، روشن کردن فلاشر ، محکم گرفتن فرمان ، تمرکز ، خودداری از برداشتن ناگهانی پا از روی پدال گاز ، خودداری از ترمز گرفتن ، توقف تدریجی ، اقدام به پنچرگیری از جمله این نکات هستند. حالا اگر نمی توانید خودتان پنچرگیری را انجام دهید ، با شماره 02148287444 تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو تویسرکان

امدادجان با تعلیم امدادگرانی ماهر و حرفه ای ، رفع مشکلات بوجود آمده برای سیستم قفل و امنیتی خودرو را ممکن کرده است. گاهی ، مشکلاتی برای سیستم قفل و امنیتی خودرو بوجود می آیند که خودروداران از حل آن ، ناتوان هستند و برای حل سریع آن شتاب زده هستند. در چنین شرایطی آنها نمی توانند به هر کسی اعتماد کنند و حل این مشکلات را از هر خدمات دهنده ای تقاضا کنند. اما امدادجان کاملاً معتبر و قابل اعتماد است و بهترین امدادگران را در اختیار دارد. شما با اطمینان خاطر تعمیر سیستم قفل و ساخت سوئیچ یدک خودروی خود را به دست امدادگران ما بسپارید.

تأمین سوخت خودروی شما در 15 دقیقه

امداد خودرو تویسرکان ، در زمانی که خودروی شما بنزین تمام کرده است به اعزام پمپ بنزین سیار به موقعیت خودروی شما اقدام می کند. ممکن است در جاده با مشکل تمام شدن سوخت روبرو شوید و ناچار به گرفتن بنزین از سایر خودروها شوید. در این شرایط ممکن است ساعت ها معطل شوید. اما برای رفع این مشکل در سریعترین زمان ، یک راهکار دارید و آنهم تماس با امدادجان است. سوخت موردنیاز خودروی شما را در کوتاهترین زمان ممکن در شهرستان تویسرکان تأمین می کنیم.

شماره امداد خودرو در تویسرکان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو تویسرکان ، 02148287444 را شماره گیری کنید. امدادجان با کمال میل به ارائه خدمات امداد خودرویی به خودروداران محترم در شهرستان تویسرکان اقدام می کند. کسب رضایت شما ، مایه فخر و مباهات ماست و به این شوق به خدمات دهی اقدام می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در تویسرکان

برنامه ریزی امدادجان به گونه ای است که خدمات دهی به تمامی خودروها از جمله خودروهای ایران خودرو را به صورت تخصصی انجام دهد. امدادجان ، پشتیبانی خود را از خودروهای ایران خودرو در تویسرکان در تمامی ساعات انجام می دهد. امداد خودرو تویسرکان با بهترین راهکار و کمترین خرج به حل مشکلات خودروی شما اقدام می کند. در زمان نیاز به خدمات امدادی با هر امدادخودرویی تماس نگیرید و تنها با امدادخودروهای حرفه ای و باتجربه تماس بگیرید.

امدادخودرو سایپا در تویسرکان

امدادجان ، حرفه ای تر از آن است که برای خدمات دهی به خودرویی با مشکل کمبود امکانات و کمبود نیرو مواجه باشد. این مجموعه ، تمامی امکانات و مقدمات خدمات دهی به خودروهای سایپا را درنظر گرفته است تا خدمات دهی به این خودروها را با کیفیت بالایی انجام دهد. هر یک از نیازهای این خودروها با روش های به روز و تجهیزات پیشرفته ، رفع می گردد. قطعاً کیفیت و قیمت خدمات امداد خودرو تویسرکان را خواهید پسندید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید