امداد خودرو تهرانپارس

امداد خودرو تهرانپارس به صورت 24 ساعته به ارائه هر گونه خدمات امداد خودرویی به خودروهای مختلف اقدام می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

یکی از مهمترین نیازهای محله تهرانپارس ، خدمات امداد خودرویی می باشد. امداد جان برای خدمات دهی در تمامی نقاط محله تهرانپارس از جمله خیابان خوشوقت ، خیابان حسینی ، خیابان شهید قانع ، خیابان یوسفی ، بزرگراه زین الدین ، بزرگراه باقری و … آمادگی دارد.

یدک کش در تهرانپارس

یکی از خدمات امداد خودرو تهرانپارس ، حمل خودرو می باشد. مشکلات مختلفی سبب شده که شما نیاز به حمل خودروی صفر و یا کارکرده خود داشته باشید. یدک کش های امداد خودرو تهرانپارس ، به بهترین شیوه خودروی شما را یدک می کنند. یدک خودرو ممکن است به شکل چرخ گیر و یا سیم بکسل انجام شود.

معمولاً برای یدک انواع خودروها از یدک کش های چرخ گیر استفاده نموده که امنیت بیشتری از سیم بکسل ها دارند. ممکن است با توجه به نوع خودرو ، برای حمل خودرو از تجهیزات دیگری استفاده کنند.مهم نیست از چه وسیله ای برای حمل خودروی شما استفاده می شود ، مهم این است که حمل خودروی شما به صورت ایمن و اصولی انجام می شود تا کوچکترین صدمه ای به خودروی شما وارد نشود. امداد جان ، برترین مرکز حمل خودروی تهرانپارس به شمار می آید.

مکانیک سیار تهرانپارس

 

امداد خودرو تهرانپارس

شما عزیزان می توانید در صورتی که به مکانیک سیار نیاز داشتید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو تهرانپارس با حرفه ای ترین تکنسین ها و مکانیک ها به سرویس و تعمیرات انواع خودروها شامل پژو ، هیوندا ، تویوتا ، مزدا ، بی ام و ، بنز ، پراید ، سمند و … اقدام می کند. ارائه خدمات سرویس و تعمیرات هر نوع خودرویی در محل قابل انجام است.

گاهی خرابی خودرو به گونه ای رخ داده که حرکت خودرو را غیرممکن نمی کند و می توان خودرو را به مکانیکی و یا تعمیرگاه انتقال داد. اما در مواقعی امکان حرکت خودرو وجود نداشته و ناچار به تماس با امداد خودرو هستید. در مواقعی امکان حرکت خودرو وجود دارد ، اما راننده آن تمایل دارد که در محل به تعمیر خودرو بپردازد و تمایلی به رفتن به مکانیکی ندارد. در تمامی حالات می توانید از خدمات مکانیک سیار برخوردار شوید. با بهره مندی از خدمات مکانیکی سیار ، دیگر خرابی خودرو و عدم حرکت آن ، یک کابوس بزرگ برای شما نمی باشد. زیرا تمامی مشکلات بوجود آمده برای خودرو با تدابیر اندیشیده از سوی امداد جان ، قابل حل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

خودروبر در تهرانپارس

امداد خودرو تهرانپارس بر اساس شرایط موجود تصمیم گیری نموده که حمل خودروی شما را با چه روشی انجام دهد. خودروبرها از تجهیزاتی بوده که در تمامی کشورهای دنیا برای حمل خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. به هر علتی که امکان حرکت خودروی خود را ندارید ، می توانید با امداد جان تماس حاصل نمایید تا با پیشرفته ترین تجهیزات به حمل خودروی شما اقدام نماید.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

برای حمل خودرو می توان از یدک کش ها استفاده نمود. اما در سال های اخیر ، تمایل بیشتری به حمل خودروها با استفاده از خودروبرها وجود دارد. زیرا خودروبرها ، راه حل ایمن تری برای حمل خودروی لوکس و مدل بالا به حساب می آیند. البته امداد جان در تمامی روش های حمل خودرو ، نهایت دقت خود را به کار برده تا هیچگونه صدمه ای متوجه بدنه و بخش فنی خودرو نشود. امداد جان از برترین یدک کش نیسان ، کفی خودروبر ، جرثقیل و … برای حمل خودرو در تهرانپارس استفاده می کند.

 

امداد خودرو تهرانپارس

 

باطری به باطری سیار ، از خدمات امداد خودرو تهرانپارس

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای خودروی شما بوجود بیاید این است که در حالی که آماده رفتن به محل کار و یا گردش و … هستید ، متوجه شوید که خودرو استارت نخورده و روشن نمی شود. در این حالت حتماً به شدت ناراحت شده و با خود فکر کرده که حالا چگونه این مشکل را رفع کنید.

در این شرایط ، امداد جان یار و یاور شما خواهد بود و پس از تماس شما بلافاصله در محل حاضر شده و عملیات باطری به باطری را برای خودروی شما پیاده سازی نموده تا خودروی شما روشن شود. چنانچه تمایل داشته به تست باتری شما اقدام شده و در صورت خرابی ، به تعویض باتری اقدام می شود.

تعویض روغن در تهرانپارس

یکی از خدمات امداد خودرو تهرانپارس ، تعویض روغن می باشد. تعویض روغن با هدف روان تر حرکت کردن قطعات فلزی ماشین صورت می گیرد. تعویض روغن موجب کاهش اصطکاک میان اجزای موتور و افزایش راندمان و طول عمر قطعات می شود. امداد جان تعویض روغن و تعویض فیلتر روغن را در محل انجام داده تا نیازی به مراجعه به تعویض روغنی و تعمیرگاه نداشته باشید. خدمات ارائه شده در این بخش شامل تعویض روغن موتور ، تعویض روغن گیربکس ، تعویض روغن ترمز ، تعویض روغن هیدرولیک و … می باشد.

امداد خودرو ایران خودرو در تهرانپارس

قطعاً شمار خودروهای ایران خودرو که در محله تهرانپارس در حال عبور و مرور هستند ، بسیار زیاد است. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنسین های کارآزموده ای برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در محله تهرانپارس آماده هستیم. امداد خودرو تهرانپارس ، خدمات مختلفی را به خودروهای پژو ، سمند ، دنا ، رنو کپچر ، گرند ویتارا ، ال نود ، تارا ، رانا و … ارائه می نماید. با ابزارآلات مخصوص و قطعات فابریک خودروهای ایران خودرو ، به سرویس و تعمیرات این خودروها با قیمت مناسب و باکیفیت بالا اقدام می شود. تمامی خدمات درنظر گرفته شده برای خودروهای ایران خودرو ، با گارانتی کتبی انجام می شود که بیانگر کیفیت بالای خدمات است.

امداد خودرو سایپا در تهرانپارس

تکنسین ها و امدادگران ما به خوبی با نقاط ضعف و قوت خودروهای سایپا آشنا هستند و توانایی بالایی در رفع نیازهای خودروهای سایپا دارند. کلیه خدمات موردنیاز خودروهای پراید ، شاهین ، ساینا ، تیبا و … در سطح کیفی بسیار بالایی به مشتریان گرامی در محله تهرانپارس ارائه می شود. امداد خودرو تهرانپارس علاوه بر خدمات ذکر شده به ارائه خدماتی همچون سوخت رسانی ، پنچرگیری ، تعویض لنت ، تعمیرات کولر و بخاری خودرو ، حمل با جرثقیل و … اقدام نموده تا پاسخگوی نیازهای مختلف دارندگان خودرو در محله تهرانپارس تهران باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید