امداد خودرو تنکابن

امداد خودرو تنکابن برای ارائه هر نوع خدمات امدادی ، افرادی را آموزش داده است تا بتوانند خدمات را به صورت حرفه ای ارائه دهند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

اگر خودروی شما دچار مشکل شود ، ممکن است دستپاچه شوید و با هر امدادخودرویی تماس بگیرید. حال مشخص نیست که این امدادخودرو بتواند خدمات باکیفیتی را ارائه بدهد یا خیر. اما خودرودارانی که شماره یک امدادخودروی معتبر و مجرب را از قبل در گوشی خود ذخیره نموده اند ، با خیال راحت با آن تماس حاصل می کنند و نگران کیفیت خدمات آنها نیستند.

اگر تاکنون شماره امدادخودرویی را در گوشی خود ذخیره نکرده اید و با امدادخودروی خوب و حرفه ای آشنایی ندارید ، پیشنهاد می کنیم که شماره امدادجان را در گوشی خود ذخیره کنید. برخی از خدمات این مجموعه را بررسی خواهیم نمود :

شماره امداد خودرو در تنکابن

امداد خودرو تنکابن پس از تماس با شماره 02148287444 برای امدادرسانی به خودروی شما در محل حاضر می شود. این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و آشنایی کامل با شهرستان تنکابن ، خدمات رسانی به خودروهای مختلف را به سرعت انجام می دهد. خدمات این مجموعه به خودروهای ایرانی و خارجی در تنکابن ارائه می شود. لذا تمامی خودروداران در زمان بروز مشکل در تنکابن می توانند با امدادجان تماس حاصل کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادخودرو سایپا در تنکابن

بی شک درصد زیادی از خودروهای موجود در شهرستان تنکابن ، خودروهای سایپا می باشند. لذا نیاز است که امدادخودروها برای خدمات دهی به خودروهای سایپا در تنکابن ، برنامه ریزی کنند. امداد خودرو تنکابن (امدادجان) این کار را از مدتها پیش انجام داده است. لذا تجربه بالایی در امدادرسانی به خودروهای سایپا دارند. برای ارائه هرگونه خدماتی به خودروهای سایپا با تمام قوا آماده هستیم.

امدادخودرو ایران خودرو در تنکابن

خودروهای ایران خودرو ممکن است درگیر مشکلاتی مانند تصادف ، خرابی ، پنچری ، استارت نخوردن ، تمام شدن سوخت و … شوند. امدادجان برای حل هر یک از مشکلات ذکر شده ، راه حل هایی درنظر گرفته است. بنابراین خودروداران ایران خودرو در زمان بروز مشکلات گفته شده با امدادجان تماس حاصل کنند تا در کمتر از بیست دقیقه به رفع اساسی مشکل خودرو اقدام شود.

حمل خودرو در تنکابن

امداد خودرو تنکابن برای جابه جایی خودروها از تنکابن به مقصد موردنظر شما از وسایل گوناگونی مانند یدک کش ها و خودروبرهای مختلف استفاده می کند. انتخاب نوع وسیله حمل خودرو را به ما سپرده و نگران هیچ چیز نباشید. امدادجان به اندازه ای تجربه دارد که حمل هر نوع خودرویی را به آسانی آب خوردن می داند. شاید در کارنامه کاری این مجموعه ، هزاران حمل خودرو ثبت شده باشد که تمامی آنها با موفقیت انجام شده است و هیچ خودروداری از حمل خودروی خود توسط امدادجان ، ابراز نارضایتی نکرده است.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

سرویس و تعمیر خودرو در تنکابن

اگر خودروی شما همانند سابق کار نمی کند و متوجه اختلالاتی در عملکرد آن شده اید ، حتماً برای سرویس آن اقدام کنید. یک بازدید جامع از خودرو ، بسیاری از ایرادات آن را نمایان می کند. ایراداتی که هیچ نشانه ای ندارند را می توان در سرویس های دوره ای خودرو متوجه شد. سرویس و تعمیر خودرو از پرتقاضاترین خدمات امداد خودرو تنکابن است که برای انواع خودروها ارائه می شود.

در این راستا عیب یابی ، تعمیر و تعویض کمپرسور کولر ، پلوس ، ترموستات ، سلکتور ، لنت ترمز ، سنسورها ، واشر سرسیلندر ، واتر پمپ ، پیستون ، میل لنگ ، شمع ، تسمه تایم ، دینام ، موتور ، رینگ پیستون ، پمپ روغن ، موتور برف پاک کن ، انژکتور ، شاتون ، باک ، بوستر ترمز ، ایربگ ، فنرها و … انجام می شود.

تعویض باتری در محل با باتری موردنظر خودروداران

 

امداد خودرو تنکابن

 

اگر از نصب باتری خودروی شما حدود دو سال می گذرد ، نیاز به تعویض باتری است. تعویض باتری خودروی شما را ما انجام می دهیم. در مواردی ممکن است از نصب باتری خودروی شما دو الی سه ماه گذشته باشد ، اما خودرو روشن نمی شود. در چنین شرایطی قطعاً باتری نیاز به تعویض ندارد و با یک باتری به باتری ساده می توان مشکل آن را حل کرد. باتری به باتری ، از دیگر خدماتی است که از سوی امداد خودرو تنکابن ارائه می شود. امدادگران با بازدید دقیقی که از باتری خودرو انجام می دهند ، راهکار مناسب برای حل مشکل آن را به سرعت تشخیص می دهند.

پمپ بنزین سیار در تنکابن

 

امداد خودرو تنکابن

 

تعداد جایگاه های سوخت در تنکابن ، به اندازه کافی است. اما گاهی شرایطی ایجاد شده که خودرودران در تنکابن نمی توانند به جایگاه های سوخت بروند و می خواهند که سوخت گیری خودرو را در همان موقعیتی که هستند ، انجام دهند. امدادجان با درک این شرایط ، اکیپ های سوخت رسانی سیاری را در تنکابن برای امدادرسانی 24 ساعته در حالت آماده باش قرار داده است. این اکیپ ها آنقدر سریع به محل خودروی شما می آیند که باورکردنش برای شما سخت خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو تنکابن

برای حل مشکلاتی از قبیل گم شدن سوئیچ ، قفل نشدن درب های خودرو ، باز نشدن درب خودرو ، جا نرفتن سوئیچ در استارتر و … راهکارهایی درنظر گرفته شده است. هر زمان که با مشکلاتی نظیر این موارد روبرو شدید با امدادجان تماس حاصل کنید تا باهوش ترین امدادگران خود را که در این زمینه تخصص بالایی دارند را به موقعیت خودروی شما در تنکابن اعزام کنیم. با مهارت و تخصصی که از این امدادگران سراغ داریم ، حتماً مشکل خودروی شما حل می شود.

پنچرگیری در تنکابن

امداد خودرو تنکابن در زمان پنچری لاستیک ها ، به سرعت در کنار شما حاضر خواهد شد و پنچرگیری لاستیک ها را انجام می دهد. امدادجان تمامی تجهیزات پنچرگیری لاستیک های خودرو را به همراه دارد و به سرعت از تجهیزات مناسب استفاده نموده تا مشکلات لاستیک ها را حل کند. به غیر از خدمات پنچرگیری ، اقدامات دیگری برای عملکرد صحیح لاستیک ها نیاز است که پس از بررسی وضعیت لاستیک های خودروی شما در صورت نیاز ، انجام می شود. حتماً این خدمات مشکلات لاستیک های خودروی شما را حل خواهند نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید