امداد خودرو تفت

امداد خودرو تفت ( امدادجان ) ، با بهترین تجهیزات و حاذق ترین نیروها ، ارائه دهنده انواع خدمات امداد خودرویی در شهرستان تفت می باشد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

خودروداران تفتی و یا خودرودارانی که در این شهرستان مسافر هستند ، ممکن است بنا به دلایل مختلفی به کمک امداد خودروها نیاز داشته باشند. در میان امدادخودروهای ارائه دهنده خدمات امدادخودرویی ، امدادجان از کارنامه درخشان تری برخوردار است.

حمل خودرو در تفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

اگر خودروی شما به هر دلیل نمی تواند مانند سایر خودروها حرکت کند ، با امداد خودرو تفت تماس بگیرید تا تجهیزات موردنیاز را برای حمل آن اعزام کند. خودروها با توجه به ابعاد و سایز خود ، نوع مشکل بوجود آمده برای آن ، مسافت میان مبداء و مقصد و … به یدک کش ها یا خودروبرهای مختلفی نیاز دارند. امدادجان هم به ارسال یدک کش و خودروبر مناسب و هم به رعایت اصول بارگیری و حمل خودرو توجه دارد. لذا حمل خودرو توسط امدادجان ، ایمن ترین روش جابه جایی خودرو در شرایط مختلف است.

مکانیکی سیار در تفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

مکانیک های امدادجان بسیار خبره هستند. این مکانیک ها می توانند هر مشکلی از خودرو را به درستی رفع کنند تا خودرو دارای عملکردی همانند عملکرد خودروی صفرکیلومتر باشد. امداد خودرو تفت در سرویس و تعمیرات انواع خودروها تبحر دارد و برای سرویس دهی به هر خودرویی از مکانیک های متخصص آن خودرو استفاده می کند. تاکنون یک مورد هم گزارش نشده است که راننده یا دارنده خودرویی از کیفیت کار مکانیک های ما رضایت نداشته باشند. بالعکس ، همواره خودروداران کیفیت کار مکانیک های امدادجان را ستودنی دانسته اند.

امداد باتری تفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

باتری خودرو باید انرژی الکتریکی موردنیاز سیستم استارت و تجهیزات برقی خودرو را فراهم کند. حال اگر باتری دارای کوچکترین مشکلی باشد در تأمین این انرژی دچار مشکل شده و عملکرد خودرو مختل می شود. اگر می خواهید برای حل مشکلات باتری خودرو به زحمت و دردسر نیفتید ، با امداد خودرو تفت تماس بگیرید و درخواست دریافت خدمات مربوطه در محل را داشته باشید. مهم نیست که مشکل باتری خودروی شما چیست ، مهم این است که ما قادر به رفع هر مشکلی هستیم.

تعویض روغن با بهترین روغن موتور موجود در بازار

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن از دیگر نیازهایی از خودرو است که به دست امدادگران ما رفع می شود. به بیان دیگر نیازی نیست که چندین ساعت زمان را برای رفع این نیاز از خودروی خود اختصاص دهید. تنها کافیست که از امدادجان درخواست خدمات تعویض روغن در محل کنید تا روغن موتور خودروی شما در محوطه محل کار ، مقابل منزل یا هر مکان دیگری تعویض شود.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو تفت

پنچر کردن ، یکی از ناگوارترین اتفاقات برای خودروداران است. پنچرگیری دشوار نیست. اما از آنجایی که زحمت و دردسر دارد ، خودروداران از انجام آن فراری هستند. به ویژه بانوان عزیز که اصلاً تمایلی به انجام این کار ندارند. امدادجان با بهترین امدادگران خود در محل حضور پیدا کرده و پنچرگیری و سرویس لاستیک های شما را انجام می دهد و مانع از ناراحتی شما می شود. این کار به اندازه ای سریع انجام می شود که خودروداران تعجب می کنند. اگر پنچرگیری 40 دقیقه از یک راننده وقت می گیرد برای امدادگران ما 7 الی 8 دقیقه زمان می برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

سوخت گیری در پمپ بنزین امدادجان

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

یکی از خدمات امداد خودرو تفت ، سوخت رسانی سیار است. اگر سوخت تمام کرده اید و در نزدیکی های پمپ بنزین نیستید ، سوخت گیری را در پمپ بنزین سیار امدادجان انجام دهید. برای این کار نیاز است که با امدادجان تماس بگیرید و درخواست خدمات سوخت گیری در محل کنید. مدت زمان رسیدن پمپ بنزین سیار تفت به محل ، حدود بیست دقیقه خواهد بود که البته با توجه به موقعیت خودروی شما ممکن است این زمان کمتر و یا بیشتر شود.

تعمیرات سیستم قفل و سوئیچ خودرو توسط امدادگران ماهر

امدادجان با بهترین امدادگران خود به ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ در محل اقدام می کند. با بهره مندی از این خدمات می توان مشکلات موجود در این بخش ها را مرتفع کرد. امداد خودرو تفت برای ارائه این خدمات ، امدادگرانی را انتخاب نموده است که بسیار مجرب و ماهر هستند و دوره های آموزشی مختلفی در این زمینه را گذرانیده اند و به تبحر بسیار بالایی رسیده اند. ما تعهد می دهیم که مشکلات موجود در این بخش ها را صد درصد حل کنیم تا نیازی به اقدامات دیگری نداشته باشید.

نرخ خدمات امداد خودرو تفت

هزینه خدمات با توجه به نوع خدمات متفاوت است. مسلماً خدماتی که به خودروی بنز ارائه می شود با خدماتی که به خودروی پراید ارائه می شود ، نرخ متفاوتی دارد. البته نرخ برخی از خدمات برای تمامی خودروها ثابت است. مثلاً تفاوتی میان هزینه پنچرگیری بنز و پراید وجود ندارد. اما میان نرخ سرویس بنز و پراید ، تفاوت های اندکی وجود دارد.

شماره امدادخودرو در تفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خط 02148287444 با هدف رفع مشکلات بوجود آمده برای خودروهای مختلف ایرانی و خارجی در نقاط مختلف ایران ، فعال است. اپراتورها به صورت 24 ساعته پاسخگوی خودروداران گرامی هستند. کیفیت خدمات ما حتماً مورد قبول شما واقع خواهد شد.

امدادخودرو ایران خودرو در تفت

امداد خودرو تفت ، امدادخودرویی حرفه ای و متخصص در زمینه امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو می باشد. این مجموعه با بهترین امکانات و تجهیزات به سرویس دهی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان تفت اقدام نموده و تمامی خدمات خود را ضمانت می کنند. اطمینان داشته باشید که امدادخودرویی بهتر از امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو وجود ندارد.

امدادخودرو سایپا در تفت

امدادجان با ارسال سریع امداد به محل تلاش می کند که مشکل خودروهای سایپا در شهرستان تفت را حل کند. امداد خودرو تفت با توجه به تجربه بالایی که در زمینه سرویس دهی به خودروهای سایپا دارد ، بهترین خدمات را به این خودروها ارائه می دهد. در نتیجه خودرودارانی که به دنبال تماس با امدادخودرویی مختص خودروهای سایپا هستند ، با مجموعه امدادجان تماس بگیرند. برای حل صد درصد مشکلات بوجود آمده برای خودروهای سایپا ، خدماتی درنظر گرفته شده است که از نظر کیفی ، بسیار باکیفیت و از نظر مالی ، بسیار مناسب هستند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید