امداد خودرو تسلیحات

امداد خودرو تسلیحات با یک تیم حرفه ای و امکانات پیشرفته برای امدادرسانی به انواع خودروها در محله تسلیحات و اطراف آمادگی دارد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

چنانچه در هر موقعیتی در این محله دچار مشکل شدید و به خدمات امدادخودرویی نیاز داشتید ، با ما تماس حاصل کنید. خدمات دهی ما به نقاط مختلف این محله از جمله خیابان های گلشن دوست ، خیابان سلیمی افضل ، خیابان انصاری فر ، خیابان کریمی ، خیابان مدنی ، خیابان گلستان ، خیابان نظام آباد ، خیابان قاسمی ، خیابان داوودی ، خیابان شادفر و سایر خیابان ها و کوچه ها و … انجام می شود.

خدمات امدادخودرویی در مقایسه با گذشته ، کامل تر و پیشرفته تر شده است تا جایی که امروزه هر نوع خدمات مربوط به خودرو را می توان از امدادخودروها تقاضا نمود. برخی از خدمات امدادخودرو امدادجان را بررسی می کنیم :

مکانیکی سیار تسلیحات

امداد خودرو تسلیحات دارای تکنسین ها و مکانیک هایی است که کار سرویس و تعمیرات خودرو را به خوبی بلد هستند. آنها با استفاده از لوازم یدکی های اصل و ابزارهای پیشرفته به سرویس و تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محله تسلیحات اقدام نموده تا ایرادات خودروی شما را همانگونه که انتظار دارید ، برطرف نمایند. تعرفه های خدمات سرویس و تعمیر خودرو آنچنان بالا نبوده و تفاوت چندانی با نرخ های مکانیکی و تعمیرگاه ندارد. اما کیفیت خدمات در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

 

امداد خودرو تسلیحات

 

حمل خودرو در تسلیحات

در شرایط گوناگونی به حمل خودرو با استفاده از یدک کش ها و خودروبرها نیاز می شود. در این شرایط باید توجه داشت که مشکلاتی برای خودرو در اثر حمل بوجود نیاید. تنها امدادخودروهای باتجربه و حرفه ای می توانند حمل خودروی شما را در شرایط ایمن و با ارائه ضمانت انجام دهند. امداد خودرو تسلیحات برای حمل خودروها از محله تسلیحات به نزدیکترین مکانیکی ، نمایندگی بیمه ، تعویض پلاک و سایر مکان ها آمادگی داشته و برای این کار از بهترین تجهیزات حمل خودرو استفاده می کند تا ایمنی خودرو کاملاً تضمین شده باشد.

شما عزیزان می توانید در ضورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امدادباتری تسلیحات

فرآیند باتری به باتری و تعویض باتری و … برای برخی از خودروداران حوصله سر بر و کلافه کننده است. به همین علت رانندگان تمایل داشته که شخص ماهری به انجام این کار اقدام کند. امدادباتری تسلیحات با کمال میل ، این کار را انجام داده و در سریعترین زمان به خدمات دهی در این زمینه اقدام می کند. باتری خودروی شما به هر مشکلی که دچار شده باشد ، قابل حل است. تنها باید با شماره امدادجان تماس حاصل کنید.

 

امداد خودرو تسلیحات

 

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو تسلیحات

آیا می دانستید که با بهره گیری از خدمات امداد قفل و سوئیچ امداد خودرو حل مشکلاتی نظیر گم شدن سوئیچ و باز نشدن درب و خرابی سیستم قفل خودرو و … مانند گذشته پردردسر نیست ؟ امدادجان دارای نیروهایی است که در زمینه رفع مشکلات بوجود آمده برای سیستم قفل و سوئیچ خودرو ، بسیار کاردان هستند. آنها با سیستم قفل هر نوع خودرویی کاملاً آشنا بوده و ترفندهای رفع مشکلات آن را به خوبی می دانند. در هر ساعتی که با مشکلات مرتبط در این زمینه روبرو شدید ، با ما تماس بگیرید.

پنچرگیری در تسلیحات

پنچرگیری به ابزارهای مختلفی از جمله نخ پنچری ، کاتر ، پمپ باد تک سیلندر ، آچار مخصوص ، جک هیدرولیکی ، انبردست ، بطری اسپری و … نیاز دارد. البته با توجه به اینکه پنچرگیری به چه روشی انجام شود ، ابزارهای موردنیاز متفاوت خواهد بود. یکی از خدمات امداد خودرو تسلیحات ، پنچرگیری در محل است. اگر شما ابزارهای ذکر شده را در اختیار ندارید و یا پنچرگیری به هر علتی برای شما مقدور نیست ، با امدادجان تماس حاصل کنید تا پنچرگیری را در هر موقعیتی برای شما انجام دهد.

سوخت رسانی سیار در تسلیحات

گاهی در شرایطی با مشکل کمبود سوخت مواجه می شوید که امکان رفتن به پمپ بنزین را ندارید. راحت ترین کار در این شرایط تماس با امدادخودروی این محله است که سوخت رسانی را برای خودروی شما در محل انجام دهد. شاید به نظر شما سوخت رسانی در محل ، خطرناک و حادثه آفرین به نظر بیاید. در حالیکه امدادخودروی امدادجان با رعایت ایمنی و اصول لازمه به انجام این کار اقدام می کند. امدادجان سالها این خدمات را انجام داده است و تاکنون هیچگونه مشکلی بوجود نیامده است.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

شماره امدادخودرو در تسلیحات

برای برخورداری از هر یک از خدمات ذکر شده و سایر خدمات با شماره 02148287444 تماس بگیرید. از ساعت 00 بامداد تا ساعت 24 ساعت شب می توانید با امداد خودرو تسلیحات تماس حاصل نموده و درخواست امدادگر کنید. هر نوع خدماتی که در راستای رفع نیازها و مشکلات خودروی شما مؤثر باشد ، از سوی امدادجان عرضه می شود.  کیفیت خدمات دهی در هر ساعتی بالا است. نیروهای امدادجان در هیچ ساعتی از ارائه هیچ نوع خدماتی به مشتریان گرامی دریغ نمی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادخودرو ایران خودرو در تسلیحات

امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در محله تسلیحات و حومه ، از برترین تجهیزات امدادخودرویی استفاده می کند. تقریباً از هر چند خودرویی که در محله تسلیحات در حال تردد هستند ، یکی از آنها از خودروهای ایران خودرو است. لذا انتظار می رود که تقاضای بالایی برای امدادگر و خدمات امدادخودرویی در تسلیحات وجود داشته باشد.

خودروداران ایران خودرو این دغدغه را داشته که با امدادخودرویی تماس حاصل کنند که برای خدمات دهی به موقع و با کیفیت در حد استاندارد ، بهانه تراشی نکرده و سریعاً به محل خودرو اعزام شوند. امداد خودرو تسلیحات ( امدادجان ) ، خدمات دهی را مطابق با انتظارات شهروندان محله تسلیحات انجام می دهد.

امدادخودرو سایپا در تسلیحات

خودروهای سایپا به دلایل مختلفی نیازمند خدمات امدادخودرویی خواهند بود. خدمات ارائه شده به این خودروها باید متناسب با ساختار این خودروها باشد تا مشکلی را برای این خودروهای نسبتاً ضعیف ، ایجاد نشود. امدادجان دارای تعمیرکاران و تکنسین های مخصوص خودروهای سایپا است که تسلط بالایی در زمینه تعمیرات این خودروها دارند. همچنین سایر خدماتی که در محله تسلیحات به خودروهای سایپا ارائه می شود ، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نیازهای این خودرو را به خوبی رفع می کنند. نیروهای امداد خودرو تسلیحات در زمینه عیب یابی ، تعمیر ، حمل و نصب قطعات خودروهای سایپا کاملاً زبردست و حاذق هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید