امداد خودرو تختی

امداد خودرو تختی به خوبی نیازهای خودروی شما را شناخته و برای رفع مشکل موجود از بهترین و نتیجه بخش ترین راهکارها استفاده می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امان از خرابی خودرو ! خرابی خودرو و یا بروز سایر مشکلات برای آن ، دردسرهای زیادی را برای خودروداران بوجود می آورد. کیفیت پایین خودروهای ایرانی ، آمار مراجعه به مکانیکی و تعمیرگاه و … را افزایش داده است.

گاهی این مشکلات در زمانی بروز پیدا می کنند که خودروداران برای حل آن ، کار دشواری را پیش رو دارند. افراد همانند گذشته ، حوصله و وقت کافی برای رسیدگی به مشکلات بوجود آمده برای خودروی خود را ندارند. در چنین شرایطی نیاز به دریافت خدمات از سوی امدادخودروها ، بیش از گذشته احساس می شود.

امداد خودرو تختی با هدف رفاه حال خودروداران در این محله و کاهش ناراحتی آنها در زمان بروز مشکلات بوجود آمده برای خودروی آنها ، به ارائه سرویس های مختلفی اقدام می نماید که چندین مورد از آنها را به صورت خلاصه وار بررسی می کنیم.

حمل خودرو در تختی

چرا خودروی شما قادر به حرکت نیست ؟ اصلاً مهم نیست که علت چیست. مهم این است که ما با استفاده از برترین تجهیزات حمل خودرو برای جابه جایی خودروی شما اقدام می کنیم. امدادگران ما ، مهارت حمل اصولی خودرو با خودروبر و یا یدک کش را دارا می باشند و به سایر نکات مهم حمل خودرو توجه اکید دارند. شرایط خودروی شما تعیین می کند که چه نوع خودروبر و یا یدک کشی برای حمل خودروی شما مناسب است.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

مکانیکی سیار در تختی

 

امداد خودرو تختی

 

حتماً شما هم می دانید که برای رفتن به مکانیکی و تعمیرگاه چقدر باید معطل شوید و چه دردسرهایی را بکشید. امداد خودرو تختی ، ارائه دهنده خدمات مکانیکی سیار می باشد تا بدون یک متر جابه جایی خودروی خود ، بتوانید تعمیر خودرو را در محل انجام دهید. در زمان خرابی خودرو تنها با شماره امدادجان تماس بگیرید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. زیرا کار را به کاردان سپرده اید.

مکانیک های امدادجان از تخصص فوق العاده بالایی برخوردار هستند و ایرادیابی انواع خودروها را به راحتی آب خوردن می دانند. آنچنان خودروی شما را سرویس و تعمیر می کنیم که پس از آن حتماً شماره امدادجان را در گوشی خود ذخیره کنید تا در صورت بروز مشکل در دفعات آینده ، دیگر به هیچ خدمات دهنده ای مراجعه نکنید و تنها امدادجان را انتخاب کنید.

امدادباتری تختی

امداد خودرو تختی برای تعویض باتری خودروی شما از باتری های مناسب خودروی شما استفاده می کند. مکان ارائه خدمات امداد باتری ، موقعیت خودروی شما است. زمان ارائه خدمات ، در سریعترین زمان است. قیمت خدمات امدادباتری ، مناسب ترین مبلغ است. چه نوع خدمات دیگری در این زمینه موردنیاز شما می شود ؟ تست باتری ؟ باتری به باتری ؟ سولفات زدایی باتری ؟ تست دینام ؟ و …

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

امدادباتری تختی ارائه دهنده هر نوع خدماتی است که مشکل باتری خودروی شما را حل کند. هر زمان که باتری خودروی شما دچار مشکل شد ، ما را فراموش نکنید و با تماس سریع با ما درخواست کمک کنید.

آپاراتی سیار ، از خدمات امداد خودرو تختی

حیف است که بخواهید برای پنچرگیری لاستیک خودروی خود ، لباس ها و دست های خود را کثیف کنید. گاهی هزینه خرید یک پیراهن به دلیل ایجاد یک لک ماندگار ، بسیار بیشتر از هزینه پنچرگیری توسط امدادخودروها است. بنابراین عاقلانه ترین کار در زمان پنچری تایرها ، تماس با امدادخودروها است. البته خدمات آپاراتی سیار امدادجان ، تنها پنچرگیری نیست و خدمات دیگری را در بر می گیرد.

سوئیچ یدک خودروی خود را از ما بخواهید

اگر سوئیچ خودروی خود را گم کرده اید و امکان دسترسی به سوئیچ یدک را ندارید ، از امدادجان بخواهید که برای خودروی شما درظرف کوتاهترین زمان سوئیچ یدک بسازد. حضور امدادگران ما به محل سریعتر از آن چیزی که فکر کنید ، اتفاق خواهد افتاد. امداد خودرو تختی در این زمینه خدمات دیگری را ارائه می دهد که تمامی آنها مرتبط با سیستم قفل و امنیتی خودرو می باشد.

پمپ بنزین آنلاین و سیار

شاید این مورد از خدمات امدادخودروها را تاکنون نشنیده باشید. پمپ بنزین سیار و آنلاین ، به معنای آن است که سوخت گیری خودروی شما را می توان در محل شما انجام داد و دیگر به پمپ بنزین مراجعه نکرد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

سوخت گیری در محل هیچ خطری را ایجاد نمی کند و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام می شود. کیفیت بنزین پمپ بنزین سیار ، اصلاً کمتر از کیفیت بنزین جایگاه های سوخت نمی باشد. امداد خودرو تختی از ارائه هیچگونه خدماتی برای رفع مشکل خودروها ، مضایقه نمی کند.

شماره امداد خودرو در تختی

 

امداد خودرو تختی

 

02148287444 ، شماره ای است که باید آن را در گوشی تلفن همراه خود ذخیره کنید تا در زمان بروز مشکل و نیاز به خدمات امداد خودرویی با آن تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

ما از راه های خلوت و میانبر در محله تختی تهران گذر می کنیم تا سریعتر برای امدادرسانی در موقعیت آنلاین شما در محل حاضر شویم. افراد ما با محله تختی آشنایی داشته و از سامانه GPS برای یافتن دقیق موقعیت خودروی شما بهره می گیرند. خلاصه ، از هر ترفندی برای امدادرسانی سریع و باکیفیت به شما استفاده می کنیم. لبخند رضایت شما ، خستگی را از تن ما بیرون خواهد کرد.

امداد خودرو ایران خودرو در تختی

امداد خودرو تختی دارای تکنسین هایی است که برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو ، بی نظیر عمل می کنند. انواع خودروهای پژو ، سمند ، دنا ، رانا ، تارا و … تحت پوشش ما در محله تختی تهران هستند. هر یک از خدمات نامبرده شده به خودروهای ایران خودرو ارائه می شود. کیفیت خدمات ما ، تحسین برانگیز است.

امداد خودرو سایپا در تختی

مگر می شود که امدادخودرویی برای خدمات دهی به خودروهای سایپا برنامه ریزی نداشته باشد. امدادجان هم ارائه دهنده به خودروهای سایپا است و خدمات ارائه شده آن به این خودروها ، کاملاً هدفمند است. زیرا هدف ما رفع نیازهای این خودروها به صورت اساسی است. خودروداران پراید ، ساینا ، شاهین ، کوییک و تیبا و … برای دریافت خدمات باکیفیت و ارزان در محله تختی با امداد خودرو تختی (امدادجان) تماس حاصل کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید