امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و الگوبرداری از عملکرد امدادخودروهای بزرگ در دنیا ، به ارائه خدمات امدادخودرویی اقدام می کند.

امدادخودروهای متعددی در تبریز به ارائه خدمات اقدام نموده که شماری از آنها ، خدمات باکیفیتی را ارائه نمی دهند. این مسئله سبب سردرگمی خودروداران در زمینه انتخاب امداد خودرو در زمان نیاز به خدمات امدادخودرویی شده است. به همین علت تصمیم گرفته ایم شما را با یکی از بهترین امدادخودروهای تبریز آشنا کنیم.

امدادجان ، با سابقه ای درخشان و برخورداری از کادری حرفه ای و متخصص برای امدادرسانی به خودروها در تبریز به عالی ترین شکل ممکن عمل می کند. تمامی خودروداران در تبریز از کیفیت خدمات امدادجان رضایت داشته اند. خدمات این مجموعه در تبریز را بررسی می کنیم.

حمل خودرو در تبریز

 

امداد خودرو تبریز

 

 

امداد خودرو تبریز ، ارائه دهنده خدمات حمل خودرو به روش های مختلف است. حتماً می دانید که حمل غیراصولی خودرو چه بلایی بر سر خودروی شما می آورد. بنابراین نباید این کار را به هر امدادخودرویی واگذار کنید و باید کار را دست کاردان دهید. امدادجان برای حمل انواع خودروها در تبریز از مناسب ترین جرثقیل ها استفاده می کند. هزینه جرثقیل حمل خودرو توسط امدادجان بسیار مناسب محاسبه می شود تا خودروداران تبریزی ، دغدغه هزینه های بالای حمل خودروی خود را نداشته باشند. رانندگان جرثقیل به خوبی هدایت آن را بر عهده داشته و مانع از بوجود آمدن مشکلی برای خودرو می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

 

سرویس و تعمیر خودرو در تبریز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو تبریز ، با امکانات کامل و گسترده ای که در اختیار دارد می تواند انواع عیوب خودرو را تشخیص داده و کاملاً آنها را رفع کند. امدادجان تاکنون سرویس و تعمیر خودروهای مختلف خارجی از جمله تویوتا ، پورشه ، بنز ، هیوندای ، کادیلاک ، سیتروئن ، فوسو ، وولینگ ، مازراتی ، زم ، جیپ ، آکورا ، جنسیس ، داچیا ، رنو ، جگوار ، لکسوس و … و خودروهای مختلف ایرانی از جمله پژو ، پراید ، دنا ، رانا ، شاهین ، پیکان ، سمند ، تیبا و … را انجام داده است.

لذا این مجموعه تجربه بالایی در زمینه سرویس و تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی دارد و یکی از بزرگترین خدمات دهندگان در تبریز است که قادر به ارائه هرگونه مشکلات فنی خودرو می باشد.

امداد باتری تبریز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو تبریز ، برای حل مشکلات باتری خودروهای مختلف هم چاره اندیشی نموده است. در این راستا به بازدید از باتری خودرو ، تست باتری ، تست دینام ، بررسی اتصالات باتری ، باتری به باتری (شارژ باتری) و … اقدام می کند. معمولاً خرابی باتری به یکباره خود را نشان می دهد و همین مسئله موجب می شود که ناگهان با مشکل روشن نشدن خودرو و یا استارت نخوردن مواجه شوید. نگران نباشید ؛ چراکه امدادجان برای ارائه خدمات در این زمینه در هر موقعیتی حاضر می شود و در هر ساعتی حاضر به حل مشکل شماست.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو تبریز

عوامل زیادی همانند نامساعد بودن جاده موجب پنچری لاستیک های خودرو می شوند. برخی از رانندگان قادر هستند با تجهیزاتی که به همراه دارند ، پنچرگیری را انجام دهند. اما برخی از خودروداران بنا به دلایلی قادر به پنچرگیری نبوده و از امدادخودروها بدین منظور کمک می گیرند. امدادجان برای پنچرگیری لاستیک ها در زمانی حدود 12 الی 18 دقیقه در محل حاضر شده و به سرعت بالایی ، کار پنچرگیری را انجام می دهد. بنابراین امدادجان را حلال مشکلات مختلف خودروی خود بدانید و تحت هر شرایطی روی کمک آن حساب باز کنید.

مشکل گم شدن سوئیچ و راهکار اساسی حل مشکل

 

امداد خودرو تبریز

 

یکی از مشکلاتی که به دست امداد خودرو تبریز حل می شود ، مشکل مفقودی سوئیچ است. راهکار این مشکل در شرایطی که سوئیچ داخل ماشین جا مانده است ، باز کردن درب خودرو توسط ابزارهای مخصوص است و در شرایطی که سوئیچ بیرون از خودرو مفقود شده است ، ساخت سوئیچ یدک است.

چنانچه خودرو به مشکل خرابی سیستم قفل مرکزی دچار شده باشد ، امکان رفع مشکل توسط امدادجان وجود دارد. امدادگران امدادجان آنچنان تبحر و مهارتی در انجام کار خود دارند که حل مشکلات خودرو را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند.

حسن تعویض روغن توسط امدادجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو تبریز ، تعویض روغن موتور خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین در محل می باشد که این کار را در سریعترین زمان انجام می دهد. اگر می خواهید برای تعویض روغن خودروی خود ، آسان ترین راه را انتخاب کنید باید از امدادجان بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهد.

حسن تعویض روغن توسط امدادجان این است که نیازی به صرف وقت زیاد برای تعویض روغن خودروی شما نمی باشد. شما از امدادگران ما می خواهید که روغن خودروی شما را درست در محلی که خودرو را پارک نموده اید در کمتر از چند دقیقه انجام دهند.

شماره امدادخودرو در تبریز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو تبریز ، 02148287444 را شماره گیری کنید. پس از تماس با این شماره ، می توانید خدمات موردنیاز خود را اعلام کنید و منتظر کمک رسانی نیروهای ما باشید. امدادجان از تمام توان مایه گذاشته تا مشکلات خودروداران در تبریز سریعتر حل شود.

امداد خودرو ایران خودرو در تبریز

یکی از افتخارات امدادجان ، ارائه خدمات تخصصی به خودروهای ایران خودرو در کیفیت بسیار بالا می باشد. امدادجان ، نیروهای متخصصی را برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در تبریز درنظر گرفته است که بسیار توانمند و ماهر هستند. زمانی که خودروهای خود را برای سرویس ، تعمیر و حمل و … دست امدادجان می دهید ، دیگر از حل مشکلات آن آسوده خاطر باشید.

امدادخودرو سایپا در تبریز

امداد خودرو تبریز با بررسی خودروهای سایپا و آنالیز دقیق نقاط ضعف و قوت آنها ، برای خدمات دهی تخصصی به آنها برنامه ریزی نموده است. بنابراین خدمات دهی به خودروهای سایپا در تبریز توسط امدادجان باکیفیت بسیار بالایی انجام می شود. ما می توانیم پیش بینی کنیم که شما صد درصد از کیفیت خدماتی که از امدادجان دریافت می کنید ، رضایت خواهید داشت. برای دریافت هر یک از خدمات موردنیاز خودروهای سایپا در تبریز با امدادجان تماس حاصل کنید.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید