امداد خودرو بیرجند

امداد خودرو بیرجند با حضور به موقع خود در محل تلاش می کند که تمامی مشکلات بوجود آمده برای خودروهای مختلف را برطرف کند.

اگر در شهرستان بیرجند با مشکلات مختلفی در ارتباط با خودروی خود مواجه شده اید و به هیچ خدمات دهنده ای دسترسی ندارید ، می توانید از امداد خودرو کمک بگیرید. امداد خودروها بسیاری از خدمات موردنیاز خودروها را در محل خودرو ارائه می دهند و این مسئله موجب شده است که خودروداران بتوانند به سادگی مشکلات خودروی خود را حل کنند.

مکانیکی سیار در بیرجند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو بیرجند ، مکانیکی سیار می باشد. مکانیک های سیار قادر به ارائه هر گونه خدمات تعمیراتی از قبیل تعمیرات فرمان ، تعمیرات استارت ، تعمیرات چرخ ها ، تعمیرات جلوبندی ، تعمیرات گیربکس ، تنظیمات موتور ، تعویض شمع و وایر ، تعویض ماهک دنده ، تعویض سیم کلاچ ، تعویض فیوز ، تعویض شلنگ رادیاتور ، تعویض لنت ترمز و … می باشند و این کار را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهند. مکانیک های امدادجان می توانند نقص فنی خودرو را سریعاً با یک نگاه به بخش فنی خودرو تشخیص دهند و راهکار مناسبی برای حل آن ارائه داده و تعمیرات را به خوبی انجام دهند. بدین ترتیب نیازی ندارید که ساعت ها علاف مکانیکی شوید.

حمل خودرو در بیرجند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

تیم حمل خودروی امدادجان در 24 ساعت شبانه روز آماده است که خدمات حمل خودروی شما را در سریعترین زمان و با استفاده از بهترین جرثقیل ها انجام دهد. امداد خودرو بیرجند برای جابه جایی هر یک از خودروها از جرثقیل خاصی استفاده می کند که این مسئله سبب می شود انتقال خودروی شما به ایمن ترین و بهترین شکل انجام شود. زیرا استفاده از جرثقیل متناسب با ابعاد و وضعیت خودروی شما ، کیفیت بالایی به کار می بخشد. تعرفه حمل خودرو با جرثقیل با توجه به درون شهری یا برون شهری بودن مسیر ، متفاوت می باشد. البته قیمت های خدمات امدادجان در هر شرایطی مناسب است.

امداد باتری بیرجند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد باتری بیرجند با ارائه خدمات تست و تعویض باتری در محل ، امکان رفع نیازهای باتری خودرو را در هر شرایطی فراهم نموده است. باتری خودروها معمولاً در زمان 12 الی 36 ماه به پایان عمر خود رسیده و به تعویض نیاز دارند. امداد خودرو بیرجند ، با ارائه این خدمات در محل موجب راحتی کار خودروداران شده است. خدمات مهم دیگری که توسط امداد باتری بیرجند ارائه می شود ، باتری به باتری خودرو در محل است. این خدمات مربوط به زمانی است که باتری موقتاً دچار مشکل شده است و شارژ از دست داده است.

تعویض روغن با روغن موتور تازه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن خودرو را با روغن موتور تازه و اصل انجام دهید تا عملکرد موتور به صورت قابل توجهی بهبود پیدا کند. اما آیا شما می توانید روغن موتور تازه و اصل را تشخیص دهید ؟ خیر ، اگر تعویض روغن موتور خودرو توسط مراکز معتبر و حرفه ای انجام  شود ، قطعاً با استفاده از روغن موتور اصل و باکیفیت انجام می شود. امداد خودرو بیرجند ، این کار را برای شما انجام می دهد. به این مجموعه اعتماد کنید و از خدمات حرفه ای آن برخوردار شوید. به همراه تعویض روغن موتور خودرو ، فیلتر روغن نیز تعویض می شود.

سریعترین راه برای تأمین سوخت

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

یکی از خدماتی که خودروداران ممکن است به آن نیازمند شوند ، سوخت رسانی سیار است. بهره مندی از خدمات سوخت رسانی سیار ، بهترین راه برای تأمین سوخت در شرایطی است که از پمپ بنزین دور هستید. با اعتماد کامل به ما از خدمات سوخت رسانی سیار برخوردار شوید و باک بنزین خودروی خود را به آسان ترین شکل ممکن پر کنید و ساعت ها در کنار جاده برای گرفتن بنزین از سایر خودروها نمانید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو بیرجند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری از خدمات اورژانسی ما است. بسیاری از خودروداران به صورت ناگهانی با مشکل پنچری مواجه شده و غالباً برای حل این مشکل عجله زیادی دارند. اگر می خواهید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و مشکل پنچری را با توجه به این مسئله حل کنید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. اکیپ پنچرگیری سیار به سرعت در محل حاضر شده و مشکل پنچری لاستیک ها را حل می کند. در صورتی که نیاز باشد ، لاستیک ها سرویس می شوند.

پیدا نکردن سوئیچ خودرو

اگر سوئیچ خودروی خود را گم کرده و آن را پیدا نمی کنید ، باید از خدمات امداد قفل و سوئیچ امداد خودرو بیرجند استفاده کنید. این خدمات شامل آیتم های گوناگونی من جمله ساخت سوئیچ یدک ، تعمیر قفل مرکزی ، باز کردن قفل پدال و قفل فرمان ، تعمیر دزدگیر و … می باشد. امدادگران امدادجان قابل اعتماد هستند و می توانند هر مشکلی در این زمینه را حل کنند.

شماره امدادخودرو در بیرجند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره تماس امدادخودروی حرفه ای و مجرب امدادجان است. زمانی که با این شماره تماس می گیرید ، با نزدیکترین امدادی که در موقعیت شما در شهرستان بیرجند حضور دارد هماهنگ شده تا سریعاً به محل آمده و امدادرسانی را انجام دهد.

امداد خودرو سایپا در بیرجند

امداد خودرو بیرجند با ارسال سریع امدادگران به یاری خودروداران سایپا خواهد شتافت. هرگونه مشکل بوجود آمده برای خودروهای سایپا در بیرجند را حل خواهیم کرد. کیفیت خدمات امدادجان حتماً موردقبول شما واقع خواهد شد. ایرادات بوجود آمده برای خودروهای سایپا با دانش و تجربه ای که امدادگران ما دارند ، به بهترین نحو حل خواهد شد. حل اصولی مشکلات موجب می شود که مشکلات مکرراً بروز نکنند و سبب ناراحتی شما نشوند.

امداد خودرو ایران خودرو در بیرجند

امدادجان با بهترین افراد و پیشرفته ترین امکانات ، امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو را انجام می دهد. خودروهای ایران خودرو به وفور در شهرستان بیرجند دیده می شوند ، قطعاً شمار زیادی از این خودروها به خدماتی مانند مکانیکی ، حمل ، سرویس ، دیاگ ، تعمیرات چرخ ها ، سوخت گیری و … نیاز پیدا می کنند. امداد خودرو بیرجند به بهترین نحو به ارائه این خدمات اقدام نموده و با عملکرد بسیار خوب خود موجب رضایت و خرسندی خودروداران ایران خودرو در شهرستان بیرجند می شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید