امداد خودرو بوکان

امداد خودرو بوکان (امدادجان) از نظر سرعت خدمات دهی و کیفیت بالای خدمات ، بی نظیر است و از این نظر هیچگونه رقیبی ندارد.

بوکان ، سومین شهر پرجمعیت آذربایجان غربی می باشد که مرکز شهرستان بوکان است. با توجه به جمعیت این شهرستان و تعداد خودروهای موجود در آن ، تقاضاها برای خدمات امدادی بسیار زیاد است.

از این رو ، چندین امداد خودرو به ارائه خدمات در این محله اقدام نموده که یکی از بهترین آنها ، امدادجان است. امدادجان ، تمامی خودروهای موجود در بوکان از جمله خودروهای بنز ، فورد ، پورشه ، کادیلاک ، تویوتا ، هیوندای ، سیتروئن ، کیا ، رنو ، ولوو ، نیسان ، ایران خودرو ، سایپا ، کرمان موتور ، بهمن موتور ، پارس خودرو و … را ساپورت نموده و به آنها امدادرسانی می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در بوکان

امداد خودرو بوکان برای خدمات رسانی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان بوکان برنامه ریزی نموده و در سریعترین زمان در موقعیت آنها حاضر شده و امدادرسانی را انجام می دهد. تمامی خودروهای ایران خودرو تحت پوشش خدمات ما هستند. کیفیت خدمات ، سرعت خدمات رسانی و قیمت خدمات مطابق با انتظارات خودروداران ایران خودرو در بوکان می باشد.

امداد خودرو سایپا در بوکان

امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای سایپایی که در راه مانده و به امداد نیاز دارند ، از امکانات ویژه و تجهیزات مختص خودروهای سایپا استفاده می کند. امداد خودرو بوکان ، پشتیبان خودروهای سایپا می باشد و برترین و باکیفیت ترین خدمات را به خودروهای سایپا ارائه می کند. آنچنان خودروهای سایپا را سرویس و تعمیر می کنیم که در زمان حرکت دارای عالی ترین عملکرد باشند و کاملاً روان و بی اشکال حرکت کنند.

شماره امداد خودرو در بوکان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

ما منتظر هستیم که شما با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید تا با حضور سریع خود در محل ، مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما را حل کنیم. ما صد درصد تضمین می کنیم که مشکلات خودروهای شما را حل کنیم. برای هر مشکلی ، راهکاری داریم. با راهکارهای ارائه شده از سوی ما به بهترین نحو به رفع نیازهای خودروهای ایرانی و خارجی اقدام می شود.

حرفه ای ترین و زبده ترین تعمیرکاران خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو بوکان برای رفع نواقص فنی خودروهای مختلف ، مکانیک هایی را به محل اعزام می کند که بسیار حرفه ای و باتجربه هستند. آنها با دیدن خودرو و تست عملکرد آن ، سریعاً منشاء نقص را شناسایی نموده و اقدامات لازم را انجام می دهند. تعمیرات جلوبندی ، سرویس خودرو ، تعمیر رادیاتور ، تعمیرات موتور ، تنظیم پدال ها ، شارژ گاز کولر ، تعمیر بالابر شیشه ها ، تعمیر فرمان ، تعمیرات گیربکس ، تنظیمات موتور ، تعویض قطعات آسیب دیده خودرو و … سایر اقداماتی هستند که از سوی تعمیرکاران امدادجان انجام می شود.

حمل خودرو در بوکان

امدادجان ، حرفه ای ترین امدادخودروی این شهرستان است که خدمات حمل را به صورت اصولی انجام می دهد. حمل خودرو به آسانی اتصال یک خودرو با طناب بکسل به خودرویی دیگر نیست. حمل خودرو باید با استفاده از تجهیزات مناسب توسط امدادخودروهای حرفه ای (امداد خودرو بوکان) انجام شود. همچنین نکات و اصولی وجود دارند که در زمان حمل خودرو باید موردتوجه قرار بگیرند تا مشکلی بوجود نیاید.

تعداد خودروهایی که در طول سال به دلیل حمل غیراصولی آسیب می بینند ، کم نمی باشد. لذا با توجه به این مسئله از حمل غیراصولی خودرو ، خودداری نموده و تنها با امدادخودروها برای انجام این کار تماس حاصل کنید. ارزان ترین تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر مربوط به امدادجان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امداد باتری بوکان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

باتری خودروی خود را همواره چک کنید. شما باید بدانید که باتری خودروی خود را چه زمانی نصب کرده اید تا با نزدیک شدن به پایان عمر آن ، برای تعویض به موقع آن اقدام کنید. امداد خودرو بوکان برای نصب باتری خودروها ، امکانات لازم را در اختیار دارد. لذا برای تعویض باتری خودروی خود در سریعترین زمان با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان ، هر نوع خدمات مرتبط با باتری خودرو را در 24 ساعت شبانه روز ارائه می کند.

سوخت گیری در هر زمانی از شب و روز

اگر می خواهید سوخت گیری خودروی خود را در هر زمانی انجام دهید و به جایگاه های سوخت مراجعه نکنید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. گاهی در وضعیتی گیر می کنید که نمی توانید به پمپ بنزینی بروید و نیاز دارید که باک بنزین خودروی خود را در همان موقعیتی که هستید پر کنید. در این شرایط از خدمات پمپ بنزین سیار استفاده کنید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو بوکان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

سرویس لاستیک ، تنظیم باد لاستیک ، تعویض زاپاس ، پنچرگیری به روش های جدید و … از جمله راهکارهایی است که ما برای حل مشکلات لاستیک خودروی شما انجام می دهیم. آپاراتی سیار بوکان ، ارائه دهنده باکیفیت ترین خدمات آپاراتی سیار با مناسب ترین قیمت در نقاط مختلف شهرستان بوکان می باشد.

برای پنچرگیری روش های گوناگونی وجود داشته که هر یک به نوعی مزیت دارند ، اما قطعی ترین روشی که مشکل پنچری را حل می کند ، تعویض لاستیک است. دقت کنید که لاستیک زاپاس باید سالم باشد و کوچکترین سوراخی نداشته و کم باد نباشد.

امداد قفل و سوئیچ در بوکان

آیا با خدمات امداد قفل و سوئیچ آشنایی دارید ؟ آیا می دانید که مشکلات مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو را چگونه باید حل کنید ؟ در زمان گم شدن سوئیچ و عدم دسترسی به سوئیچ یدک چه می کنید ؟ راه حل مشکلات این چنینی ، استفاده از خدمات امداد قفل و سوئیچ امداد خودرو بوکان می باشد. این خدمات راهگشای هر مشکلی در رابطه با سیستم قفل و امنیتی خودرو می باشند. امدادگران ما با انواع سیستم های قفل و امنیتی جدید و قدیمی آشنایی داشته و تسلط کاملی بر ساختار آنها دارند.

لذا حل این مشکلات برای امدادگران ما کاری ندارد. برای دریافت این خدمات با شماره امدادجان تماس گرفته و درخواست حضور امدادگران امداد قفل و سوئیچ را داشته باشید. احتمال حل مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما به دست امدادگران ما صد درصد است. بنابراین از مشکلات بوجود آمده ، ناراحت نباشید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید