امداد خودرو بم

امداد خودرو بم با بهترین امکانات به روز و پیشرفته آمادگی دارد که انواع خدمات امدادخودرویی را به خودروداران گرامی در شهرستان بم ارائه نماید.

در گذشته خدمات امداد خودرویی تنها در رابطه با حمل خودرو و تعمیرات ضروری و … بود. اما امروزه شمار خدمات امدادخودروها افزایش یافته است و آنها طیف وسیعی از خدمات را به خودروها ارائه می دهند تا دیگر برای رفع هیچ یک از نیازهای خودرو لازم نباشد به مراکز خدمات دهنده حضوری مراجعه شود.

حمل خودرو در بم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

ممکن است خودروی شما در وضعیتی قرار داشته باشد که امکان حرکت آن به صورت عادی وجود نداشته باشد. در این شرایط باید از امداد خودرو بم کمک گرفت و خودروی موردنظر را با یدک کش و یا خودروبر جابه جا کرد. ارائه خدمات حمل خودرو ، کار هر امدادخودرویی نیست. زیرا این کار به تخصص و تجربه نیاز دارد. خوشبختانه امدادخودروی امدادجان ، این تخصص و تجربه را دارا می باشد و یکی از حرفه ای ترین امدادخودروهای ایران است. چنانچه به سلامت خودروی خود اهمیت داده و از آن دسته از خودرودارانی هستید که تحمل دیدن یک خط و خش بر روی خودروی خود را ندارید ، باید حمل خودروی خود را به امدادجان بسپارید.

مکانیکی سیار در بم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو بم دارای مکانیک هایی است که بسیار توانمند و حرفه ای هستند و به خوبی عیب یابی و تعمیر خودرو را انجام می دهند. ایرادات موجود در بخش های جلوبندی ، بدنه ، چرخ ، گیربکس ، موتور ، رادیاتور ، دینام ، سیستم استارت ، فرمان ، سرسیلندر و … توسط مکانیک های سیار بم به درستی تشخیص داده شده و صد درصد رفع می شود. امدادجان ، کار مکانیک های خود را صد درصد تضمین می کند. زیرا هر فردی را به عنوان مکانیک استخدام نمی کند و آنها را از هر نظر تست می کند. بنابراین خدمات موردنیاز خودروی خود را از مکانیک های سیار امدادجان درخواست کنید.

امداد باتری بم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

اگر باتری خودرو ضعیف باشد و یا عمر باتری به پایان رسیده باشد ، مشکلاتی نظیر بد استارت خوردن و کار نکردن تجهیزات برقی بوجود می آید. بنابراین باید به مشکلات باتری سریعاً رسیدگی شود. امداد خودرو بم ، ارائه دهنده خدمات موردنیاز باتری در محل است. اگر خودروی شما استارت نمی خورد و یا تجهیزات برقی آن قوی کار نمی کنند ، یعنی باید باتری را بررسی کرد. اگر شما بخواهید ما به سرعت در محل حاضر شده و اقدامات موردنیاز برای رفع مشکل باتری خودروی شما را انجام می دهیم. تأمین تمامی تجهیزات و ابزارهای موردنیاز بر عهده ما می باشد.

تعویض روغن در هر زمان و مکان دلخواه شما

اگر خودروی شما دچار اختلالاتی مانند پخش صدای گوشخراش از موتور ، داغ کردن قطعات ، روشن شدن چراغ چک ، خروج دود غیرعادی از اگزوز ، سفت شدن دنده ماشین و … شود ، باید با امداد خودرو بم تماس حاصل کنید تا تعویض روغن موتور خودروی شما را انجام دهد. اگر روغن موتور خودرو را دیر عوض کنید ، حتماً با عواقب بدی مواجه خواهید شد. امدادجان با بهترین امدادگران خود که روغن موتور خوب را به خوبی تشخیص می دهند ، به ارائه این خدمات در محل اقدام می کند.

سوخت گیری در محل در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است

یکی از خدمات بسیار خوب امدادجان که در 24 ساعت شبانه روز ارائه می شود ، سوخت گیری در محل است. این خدمات از سوی امداد خودرو بم با نرخ بسیار مناسب ارائه می شود. بنزینی که سوخت رسان های سیار امدادجان از آن استفاده می کند ، بسیار باکیفیت و خالص است. بنابراین برای سوخت گیری بی دردسر در هر زمان ، با امدادجان تماس حاصل کنید.

پنچرگیری بدون هیچ ابزار خاصی

یکی از خدمات امدادجان در شهرستان بم ، پنچرگیری سیار است. بهره مندی از این خدمات بسیار خوب است. به ویژه زمانی که خودروداران به هر علت توان پنچرگیری را ندارند. خدمات آپاراتی سیار بم ، تنها به پنچرگیری ختم نمی شود و شامل سایر خدمات مانند سرویس لاستیک ها ، تنظیم باد لاستیک ها ، تعویض زاپاس ، نصب لاستیک های جدید برای خودرو و … می باشد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو بم

اگر مشکلی در بخش سیستم قفل و امنیتی خودرو وجود دارد ، حل این مشکلات را باید به دست افرادی سپرد که علاوه بر داشتن تخصص ، قابل اعتماد باشند. امدادگران امدادجان در این زمینه بسیار مسلط هستند و به خوبی مشکلات موجود در این زمینه را حل می کنند. با وجود امدادجان ، از بروز هیچ مشکلی برای خودروی خود ماتم نگیرید. امدادگران ما حاضر هستند که مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما را در سریعترین زمان حل کنند.

شماره امدادخودرو در بم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 را شماره گیری کنید تا به کارشناسان امداد خودرو بم متصل شوید. هماهنگی های لازم در سریعترین زمان صورت می گیرد تا نزدیکترین امداد به موقعیت شما در محل حاضر شود و خدمات امدادی موردنیاز را ارائه دهند. چندین دلیل سبب می شود که امدادجان را برترین امدادخودرو بدانیم : 1- خدمات دهی سریع و فوری 2- کیفیت بالای خدمات دهی 3- پشتیبانی از خدمات ارائه شده .

امدادخودرو ایران خودرو در بم

امدادجان با بهترین نیروهای خود برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان بم اقدام می کند. شاید باور کردنش سخت باشد ، اما به واقع اغلب خودروداران از کیفیت خدمات امدادجان رضایت صد درصدی داشته اند. امداد خودرو بم ، از تمامی خودروهای ایران خودرو پشتیبانی نموده و بهترین خدمات را به آنها ارائه می کند. برای ارائه خدمات به خودروهای ایران خودرو در شهرستان بم هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد.

امدادخودرو سایپا در بم

خودروهای سایپا ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوند و به خدمات امدادی نیاز داشته باشند. امدادجان از برترین امدادگران خود برای حل مشکلات و رفع نیازهای این خودروها در شهرستان بم استفاده می کند و خوشبختانه تاکنون کارنامه بسیار خوبی را در این زمینه از خود بر جای گذاشته است. با بهره مندی از خدمات امداد خودرو بم ، می توانید لذت یک سفر بسیار خوب و آرام را تجربه کنید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید