امداد خودرو بلوار فردوس

امداد خودرو بلوار فردوس ، امداد خودرویی قابل اعتماد و با تجربه است که می تواند مشکلات مختلف خودروهای ایرانی و خارجی را رفع کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان ، برای رفع نیازهای مختلف خودروها از تجهیزات به روز و نیروهای مجرب استفاده می کند. این مجموعه بسیار متعهد بوده و در سریعترین زمان به خدمات دهی به خودروهای مختلف با ارائه گارانتی می پردازد. برخی از خدمات امدادخودرو که به خودروهای موجود در بلوار فردوس ارائه می شوند ، موارد زیر است :

سرویس و تعمیر خودرو در بلوار فردوس

یکی از خدمات امداد خودرو بلوار فردوس ، مکانیکی سیار می باشد. اگر خودروی شما دچار نقص فنی شده است ، اجباری به رفتن به تعمیرگاه برای عیب یابی و تعمیر آن نیست. امروزه خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل انجام می شود تا خودروداران به آسان ترین شیوه ممکن به حل نواقص خودروی خود بپردازند.

با بهره مندی از این خدمات ، زمان کمتری را برای عیب یابی و تعمیر خودروی خود اختصاص می دهید. گاهی در زمان شلوغی مکانیکی ها ، باید تایم زیادی را در نوبت بمانید تا سرویس دهی به خودروی شما انجام شود. خودروداران از خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل ، استقبال بسیار خوبی کرده اند. لذا شمار زیادی از درخواست ها از امدادجان ، مربوط به سرویس و تعمیر خودرو در محل می باشد.

حمل خودرو در بلوار فردوس

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

جابه جایی انواع ماشین های ایرانی و وارداتی ، صفرکیلومتر و کار کرده ، لوکس و کلاسیک ، قدیمی و جدید ، سالم و تصادفی و … توسط امداد خودرو بلوار فردوس انجام می شود. نرخ کرایه خودروبر کفی ، یدک کش و … بر اساس مسافت ، نوع ماشین ، وزن ماشین ، بیمه و … محاسبه می گردد.

مسئله ای که در رابطه با حمل خودرو حائز اهمیت است ، سلامت خودرو است. برخی از امدادخودروهای غیرحرفه ای و کم تجربه در زمان حمل خودرو با بی دقتی و عدم توجه به اصول ایمنی ، موجب آسیب دیدن خودرو می شوند. این مسئله سبب بی اعتمادی خودروداران به امداد خودروها شده است. در حالیکه امدادجان یکی از امدادخودروهایی است که تجربه زیادی در حمل و جابه جایی انواع خودروها دارد و تاکنون هیچ مشکلی برای خودروهای حمل شده توسط امدادجان ، بوجود نیامده است.

امداد باتری بلوار فردوس

 

امداد خودرو بلوار فردوس

امداد خودرو بلوار فردوس ، برای حل آنی و فوری مشکل روشن نشدن و استارت نخوردن خودرو برنامه هایی دارد. بنابراین زمانی که با مشکل روشن نشدن خودرو و استارت نخوردن خودرو مواجه شدید ، تنها یک کار انجام دهید. گوشی همراه خود را درآورده و با شماره امدادجان تماس حاصل کنید.

امدادگران پس از رسیدن به محل ، کاپوت خودرو را بالا زده و باتری آن را چک می کنند. چنانچه تشخیص دهند که باتری خوابیده است ، سریعاً تجهیزات باتری به باتری را درآورده و باتری را شارژ می کنند. اما در صورتی که تشخیص دهند باتری خراب است ، آن را با یک باتری سالم و مناسب عوض می کنند.

باز کردن قفل خودرو بدون نیاز به سوئیچ

 

امداد خودرو بلوار فردوس

 

یکی از خدمات امداد خودرو بلوار فردوس ، خدمات امداد قفل و سوئیچ است. با پیشرفته شدن خودروها ، مکانیزم قفل خودروها تغییراتی کرده است و کمی پیچیده تر شده است. بنابراین اگر سوئیچ خودروی شما مفقود شده باشد ، باز کردن درب و قفل آن کمی دشوار است. بعید است که شما بتوانید درب خودرو را بدون سوئیچ باز کنید. کلیپ هایی درباره آموزش باز کردن درب ماشین بدون سوئیچ در اینترنت وجود دارند ، اما یادگیری آنها در شرایطی که شما عجله زیادی برای ورود به ماشین و رفتن به مقصد موردنظر خود را دارید کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد. بهترین راه ، تماس با امدادخودروی امدادجان است.

پنچرگیری در بلوار فردوس

امداد خودرو بلوار فردوس برای پنچرگیری تایرها ، در کمتر از 15 دقیقه وارد عمل شده و خود را به خودرو می رساند. برای خودرودارانی که با مشکل پنچری تایرها روبرو شده اند ، سرعت امدادرسانی بسیار اهمیت دارد. بنابراین امدادخودرویی در این زمینه موفق تر است که بتواند سرعت بالایی در امدادرسانی داشته باشد و در میان خودروداران به عنوان سریعترین امداد خودرو شناخته شود.

چگونه روغن موتور مناسب انتخاب کنیم

تعویض روغن موتور ، یکی از خدمات موردنیاز خودروها است. انتخاب روغن موتور به فاکتورهایی مانند وضعیت آب و هوا ، نوع ماشین ، کارکرد ماشین و … وابسته است. امداد خودرو بلوار فردوس ، تعویض روغن خودرو را در محل انجام می دهد. اگر انگشت خود را داخل روغن موتور خودروی خود کرده و چسبندگی آن را به خوبی حس کنید ، یعنی خودرو نیاز به تعویض روغن موتور ندارد. اما اگر روغن احساس چسبندگی ایجاد نکرد ، حتماً باید روغن موتور خودروی خود را تعویض کنید.

شماره امداد خودرو در بلوار فردوس

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خودروداران در محله بلوار فردوس برای تماس با یک امداد خودروی معتبر و قابل اعتماد ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنند. کارشناسان امدادجان سریعاً پاسخگوی خودروداران در محله بلوار فردوس خواهند بود. برای رفع مشکل خودروی شما ، هرگونه امکاناتی که لازم باشد در اختیار امدادگران ما است. خدمات موردنیاز شما را در سریعترین زمان و با نازل ترین قیمت ارائه می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در بلوار فردوس

امداد خودرو بلوار فردوس ، به خودروهای مختلفی خدمات دهی نموده که یکی از آنها خودروهای ایران خودرو است. خودروهای ایران خودرو نیازمند خدمات دهندگانی هستند که با ساختار فنی این خودروها آشنایی کاملی داشته باشند و با دستکاری بیهوده قطعات ، موجب بیشتر شدن مشکل خودرو نشوند. امدادگران و تکنسین های امدادجان ، همان امدادگرانی هستند که می توانند خدمات تخصصی خودروی شما را ارائه کنند و رضایت شما را جلب کنند.

امداد خودرو سایپا در بلوار فردوس

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

مسلماً هر امدادخودرویی باید برای خدمات دهی به خودروهای سایپا برنامه داشته باشد. زیرا یکی از پرشمارترین انواع خودروها در ایران ، خودروهای سایپا می باشد. امداد خودرو بلوار فردوس با حرفه ای ترین نیروهای خود و با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات برای ارائه خدمات به خودروهای سایپا در بلوار فردوس اقدام می کند. برای بکسل خودروهای سایپا ، سرویس و تعمیر خودروهای سایپا ، صافکاری و نقاشی خودروهای سایپا ، تعویض باتری و سایر خدمات بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید