امداد خودرو باشت

امداد خودرو باشت (امدادجان) ، از نزدیکترین امداد به موقعیت خودروی شما می خواهد که سریعاً امدادرسانی به خودروی شما را انجام دهد.

خدمات بی کیفیت ، تأخیر در خدمات دهی ، هزینه های بالای خدمات ، استفاده از قطعات یکبار مصرف و نامرغوب ، بروز مشکل خودرو پس از گذشت مدتی کوتاه و … سبب شده است که خودروداران نسبت به امدادخودروها بی اعتماد شوند.

بله ، متأسفانه امدادخودروهای تازه کار و غیرمتخصصی وجود دارند که با ارائه چنین خدماتی ، موجب نارضایتی و گلایه مندی خودروداران شده اند. اما در این میان ، امدادخودروهایی وجود دارند که حسابشان از سایر امدادخودروها جدا است و به صورت کاملاً حرفه ای به امدادرسانی اقدام می کنند. یکی از این امدادخودروهای خوب و حرفه ای ، امدادجان است که چندین مورد از خدماتش را نام می بریم :

حمل خودرو در باشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو باشت ، ارائه دهنده خدمات حمل خودرو است. این خدمات از سوی مراکز مختلفی ارائه می شوند که یکی از بهترین آنها امدادجان است. به چندین دلیل توصیه می کنیم که برای حمل خودروی خود ، امدادجان را انتخاب کنید. اولین دلیل آن است که امدادجان دارای تنوع بالایی از تجهیزات حمل خودرو است و متناسب با ابعاد و وضعیت هر خودرویی از یکی از بهترین آنها استفاده می کند. دومین دلیل آن است که امدادگران امدادجان دارای تخصص بکسل کردن و سوار کردن خودرو بر روی یدک کش و خودروبر هستند و این کار را به درستی انجام می دهند تا ایمنی کار صد درصد لحاظ شود. سوم اینکه خدمات حمل امدادجان با ارائه ضمانت و داشتن بیمه نامه برای خودروبر و یدک کش و توجه به سایر اصول مهم انجام می شود.

مکانیکی سیار در بالشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو باشت برای حل انواع نواقص فنی خودرو آمادگی دارد. این آمادگی بالا ، ناشی از تجهیز کردن خود به امکانات پیشرفته و اختصاص دادن مکانیک های زبده و ماهری است. برای سرویس و تعمیر خودروی خود با امدادجان تماس حاصل کنید. این مجموعه برای خدمات مکانیکی سیار خود به خودروداران گارانتی می دهد تا آنها اطمینان حاصل کنند که نواقص فنی خودروی آنها به درستی رفع خواهد شد. امدادجان در این زمینه کاملاً استاد است و به خوبی سرویس ، عیب یابی و تعمیرات انواع خودروها را انجام می دهد. تا زمانی که امدادجان از خودروهای شما پشتیبانی می کند ، نباید نگران بروز مشکلات خرابی برای خودروی خود باشید.

امداد باتری باشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات بسیار خوب امداد خودرو باشت ، تعویض باتری در محل و باتری به باتری سیار است. خودروداران زیادی به این خدمات نیاز پیدا می کنند. مسئله مهم برای خودرودارانی که قصد دریافت چنین خدماتی را دارند ، سرعت خدمات رسانی است. خوب از آنجا که باتری معیوب مانع از استارت زدن خودرو می شود خودروداران حق دارند که برای رفع این مشکل ، عجله زیادی داشته باشند. خوشبختانه امدادجان ، این خدمات را با سرعت بالا ارائه می دهد. اگر خودروی شما دچار مشکلاتی مانند برق دزدی ، کار نکردن تجهیزات برقی ، استارت ضعیف و … است با خدمات ما حتماً مشکلاتش رفع می شود.

بهره مندی از خدمات تعویض روغنی در 24 ساعت شبانه روز

امداد خودرو باشت با خدمات تعویض روغن موتور در محل ، از ازدحام تعویض روغنی ها تا حدودی کاسته است. برای موتور هر خودرویی باید از روغن موتور مناسب استفاده نمود تا به کارکرد بهتر آن موتور کمک کند. روغن موتوری که برای خودروی نیسان مناسب است ممکن است برای خودروی مرسدس بنز مناسب نباشد. امدادجان با توجه به این مسئله ، از روغن موتور خوب و مرغوب برای خودروی شما استفاده می کند. این خدمات به صورت تمام وقت ارائه می گردد تا امکان بهره مندی از این خدمات در هر زمانی برای خودروداران وجود داشته باشد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو باشت

امدادجان دارای باهوش ترین و واردترین امدادگران است که در زمینه های مختلفی تبحر دارند. یکی از تخصص های این امدادگران ، عیب یابی و تعمیرات سیستم قفل و امنیتی خودرو می باشد. اگر از خدمات امداد قفل و سوئیچ امدادجان بهره مند شوید ، هیچ وقت نگران مشکلات بوجود آمده برای سیستم قفل و امنیتی خودروی خود مانند مشکل گم شدن سوئیچ نخواهید بود. زیرا می دانید که امدادگرانی وجود دارند که سریعاً در محل شما حضور پیدا کرده و مشکلات را برطرف می کنند.

پنچرگیری سریع اما درست و اصولی !

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو باشت دارای اکیپ های پنچرگیری سیار است. این خدمات به کار بسیاری از خودروداران به ویژه بانوان و افرادی با محدودیت های مختلف می آید. البته بسیاری از خودروداران با وجود اینکه مهارت و ابزار پنچرگیری را دارند و برای انجام این کار هیچ مشکلی ندارند ، از انجام این کار فراری هستند. اشکالی ندارد ما آماده ایم که این کار را برای شما انجام دهیم.

شماره امدادخودرو در باشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که برای حل مشکلات خودروی شما درنظر گرفته شده است. خودروداران در شهرستان باشت واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد هر زمانی که به خدمات مختلف امدادی نیاز داشتند با این شماره تماس بگیرند. توجه داشته باشید که تماس با شماره های امدادخودروهای متفرقه و غیرمعتبر ، عواقبی برای شما دارد پس بهتر است از انجام این کار خودداری کنید.

امداد خودرو سایپا در باشت

امداد خودرو باشت ، برترین پشتیبان خودروهای سایپا در شهرستان باشت است. برای حل مشکلات خودروی خود ، امدادخودرویی را انتخاب کنید که تجربه امدادرسانی به خودروهای متعدد را داشته باشد. امدادجان امتحان خود را به خوبی پس داده است و موردقبول اغلب خودروداران است. کیفیت خدمات رسانی این مجموعه به خودروهای سایپا بسیار عالی است. خودروداران حرفه ای برای انتخاب امدادخودرو به کیفیت خدماتش بسیار اهمیت می دهند.

امداد خودرو ایران خودرو در باشت

امداد خودرو باشت با حمایت صد درصدی از خودروهای ایران خودرو ، یار و یاور آنها در هر شرایطی خواهد بود. طیف وسیعی از خدمات امدادی به خودروهای ایران خودرو در این شهرستان ارائه می شود تا خودروداران باشتی برای رفع نیازهای خودروی خود نیاز به مراجعه به هیچ خدمات دهنده ای نداشته باشند. از امدادجان بخواهید که مشکل خودروی شما را قطعی و بدون هیچ کم و کسری حل کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید