امداد خودرو ایوانکی

امداد خودرو ایوانکی با بهترین تجهیزات امدادخودرویی ، آمادگی دارد که انواع خودروهای سبک و سنگین دچار مشکل را امدادرسانی کند.

امدادجان ، یکی از برترین امدادخودروهایی است که در شهرستان ایوانکی امدادرسانی می کند. حوزه فعالیت این مجموعه محدود به خدمات تعمیراتی و حمل خودرو نیست ، بلکه هرگونه نیازهای خودرو توسط این مجموعه رفع می شود.

حمل خودرو در ایوانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

امدادجان با بهترین یدک کش ها و خودروبرهایی که در اختیار دارد ، حمل انواع خودروها را چه به صورت درون شهری و چه به صورت برون شهری انجام می دهد. زمانی که خودروی خود را برای حمل دست امداد خودرو ایوانکی می دهید ، حتی یک درصد هم نگران این نباشید که مشکلی برای خودرو ایجاد شود و کوچکترین خط و خشی بر روی آن ایجاد شود. امدادخودروی امدادجان به سلامت خودروی شما بسیار حساس است و هرگونه که شده برای حفظ سلامت آن تلاش می کند. با وجود خدمات امدادجان ، هیچ خودرویی در هیچ نقطه ای ساعت ها معطل دریافت کمک نخواهد ماند. ما به بهترین نحو به رفع مشکلات خودروی شما اقدام می کنیم.

سرویس و تعمیر خودرو در ایوانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

سرویس و تعمیرات خودرو ، اقدامی است که به تخصص و دانش در این زمینه نیاز دارد. یک مکانیک آماتور نمی تواند مشکلات بزرگ خودرو را به درستی عیب یابی کند و برای تعمیرات آن اقدام کند. به همین دلیل امداد خودرو ایوانکی ، مکانیک های ماهر و زبده ای را به خدمت گرفته است که از مهارت بالایی برخوردار هستند. اگر خودروی خود را برای سرویس و تعمیر به دست این مکانیک ها می دهید ، مشکل آن را حل شده بدانید. با ارائه گارانتی به انجام خدماتی مانند تعمیرات جلوبندی ، تنظیم گاز ، تنظیم پدال های ترمز و کلاج ، تعمیرات رادیاتور ، تعویض شمع و وایر ، تعویض لنت ترمز ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعمیرات گیربکس ، تعمیرات سیستم استارت ، تعمیرات فرمان و … اقدام می کنیم.

امداد باتری ایوانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایوانکی ، خدمات مربوط به باتری خودرو را ارائه می دهد. این خدمات به صورت صد درصدی پاسخگوی رفع مشکلات باتری خودرو خواهد بود. خدمات تست و تعویض باتری ، برای انواع خودروها ارائه می شود. هر باتری که مناسب خودروی شما باشد ، توسط این مجموعه تأمین شده و برای خودروی شما نصب می شود. با بهترین تجهیزات برای ارائه سریع خدمات باتری به باتری اقدام نموده و باتری خودروی شما را بدون آسیب رساندن به دینام و اتصالات باتری ، شارژ می کنیم.

تعویض روغن موتور با روغن موتور صد درصد خالص و با مرغوبیت بالا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امدادجان ، تعویض روغن موتور است که این کار با استفاده از روغن موتور خالص و با مرغوبیت بسیار بالا در محل خودروی شما انجام می شود. در حالی این خدمات به بهترین نحو ارائه می شود که برای آن نرخ های مناسبی مشخص شده است. امدادجان اصلاً قصد نداشته که با دریافت هزینه های بالا ، خودروداران را از دریافت خدمات خودرو در محل منصرف کند. نرخ های مناسب امداد خودرو ایوانکی ، شرایط را برای رفع نیازهای انواع خودروها در محل آسان کرده است.

تأمین بنزین توسط پمپ بنزین سیار

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

پمپ بنزین سیار ایوانکی آمادگی داشته که در هر زمان برای سوخت رسانی به خودروی شما اقدام نماید. با بهره مندی از خدمات سوخت رسانی سیار برای تأمین سوخت خودروی خود در زمانی که در فاصله دوری از پمپ بنزین هستید ، دچار مشکل نخواهید شد. ممکن است به صورت ناگهانی بنزین تمام کنید و نتوانید به هر دلیل به پمپ بنزینی بروید ، در این شرایط بهترین کار تماس با امدادخودروهایی است که ارائه دهنده خدمات سوخت گیری در محل هستند و به صورت شبانه روزی این خدمات را ارائه می کنند.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو ایوانکی

این خدمات به منظور رفع خرابی قفل مرکزی ، رفع مشکلات دزدگیر ، ساخت سوئیچ یدک ، باز کردن قفل های فاقد کلید یا خراب ، نصب سیستم های امنیتی بر روی خودرو و دیگر کارها انجام می شود. احتمال اینکه هر دارنده خودرویی به این خدمات نیاز پیدا کند ، بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است احتمالات را درنظر بگیرید و شماره امداد قفل و سوئیچ سیار را در گوشی همراه خود ذخیره داشته باشید.

پنچرگیری در محل را از امدادگران ما بخواهید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو ایوانکی ، پنچرگیری در محل است. این خدمات از سوی امدادخودروهای متعددی ارائه می شود. اما امداد خودروی امدادجان تنها امدادخودرویی است که این خدمات را در سریعترین زمان ممکن به خودروداران ارائه می دهد و مانع از به دردسر افتادن آنها بابت پنچرگیری می شود. نرخ پنچرگیری سیار بر اساس تعداد لاستیک های پنچر ، نیاز یا عدم نیاز به سرویس و تنظیم باد لاستیک ها ، نوع لاستیک های خودرو ، سبک یا سنگین بودن خودرو و … مشخص می شود.

شماره امدادخودرو در ایوانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادجان ، شمار بالایی از نیروهای خود را برای پاسخگویی به تماس های خودروداران درنظر گرفته است تا در سریعترین زمان ممکن بتوان به مشکلات خودروداران رسیدگی نمود. شماره تماس امداد خودرو ایوانکی ، 02148287444است. با این شماره تماس گرفته و مشکلات خودروی خود را بیان کرده و خدمات موردنیاز را درخواست کنید.

امداد خودرو سایپا در ایوانکی

امدادجان در فهرست خودروهای تحت پوشش خدمات خود ، نام خودروهای سایپا را قرار داده است. خودروهای سایپا باید با ابزارهای مخصوص و قطعات مناسب خود سرویس یا تعمیر شوند. همچنین سایر خدمات موردنیاز خودروهای سایپا باید با تجهیزات مناسبی توسط امدادگران حرفه ای و مجرب ارائه شوند. امداد خودرو ایوانکی ، بهترین خدمات را با نرخ حداقلی به خودروداران ارائه می دهد و تمامی این خدمات را ضمانت می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در ایوانکی

امدادجان به صورت 24 ساعته به خودروهای ایران خودرو در شهرستان ایوانکی امدادرسانی می کند. هر یک از خودروهای ایران خودرو در ایوانکی تحت پوشش خدمات امدادجان قرار دارند. خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو کاملاً تخصصی انجام می شود. دریافت این خدمات ، در بهبود عملکرد خودرو و رفع اصولی مشکلات آنها تأثیر بسیار زیادی دارد. تاکنون هیچ موردی دیده نشده است که خودروداران از کیفیت خدمات امدادجان رضایت نداشته باشند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید