امداد خودرو ایرانشهر

امداد خودرو ایرانشهر از چندین جهت بهترین امدادخودروی ایران است. در ادامه با بهترین خدمات این مجموعه در شهرستان ایرانشهر آشنا می شویم.

امدادجان ، با کوله باری تجربه آماده است انواع خدمات امدادی را به خودروهای مختلف در شهرستان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان ارائه کند. خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی ارائه می شوند تا هیچ یک از خودروداران به دلیل مشکلات بوجود آمده برای خودرو دچار دردسر نشوند.

حمل خودرو در ایرانشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت یدک کش خودرو
با ما همراه باشید .

مجموعه امدادجان با انواع جرثقیل ها آماده است جابه جایی خودروهای تصادفی ، معیوب ، صفرکیلومتر ، اسقاطی ، مسابقه ای و … در شهرستان ایرانشهر را انجام دهد. حمل خودروها با توجه به اصولی انجام می شود تا مشکلی برای بدنه و بخش فنی خودرو ایجاد نشود. امدادگران امداد خودرو ایرانشهر در حمل و جابه جایی خودروها با یدک کش ها و خودروبرها به اندازه ای حرفه ای عمل می کنند که تحسین خودروداران را بر می انگیزند. با تماس با امدادجان اطمینان داشته باشید که با بهترین امدادخودروی ایران تماس گرفته اید که متخصص در تمامی زمینه ها است.

مکانیکی سیار در ایرانشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو ایرانشهر ، سرویس و تعمیرات خودرو در محل است. با بهره مندی از این خدمات ، می توان 90 درصد مشکلات فنی خودرو را در محل حل کرد و به تعمیرگاه مراجعه نکرد. مکانیک های امدادجان اصلاً افراد عادی نیستند. این مکانیک ها یا تحصیل مرتبط در این زمینه داشته و یا در دوره های پیشرفته شرکت نموده اند و به هر طریق دارای تجربه و مهارت لازم برای ارائه خدمات سرویس و مکانیکی خودرو شده اند. عیب یابی خودرو زمانی اصولی انجام می شود که تکنسین های حرفه ای و ماهری برای این کار انتخاب شوند. در هر زمان از شبانه روز می توانید از خدمات سرویس و تعمیراتی امدادجان در شهرستان ایرانشهر برخوردار شوید.

امداد باتری ایرانشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

با استفاده از خدمات امداد خودرو ایرانشهر می توانید نیازهای باتری خودروی خود را در محل رفع کنید. البته باتری خودرو به خدمات متنوعی نیاز نداشته و مشکل آن معمولاً با یک باتری به باتری و یا سولفات زدایی باتری و چک کردن اتصالات باتری حل می شود. اگر مشکل باتری خودرو با چنین اقداماتی حل نشود ، نیاز است که باتری خودرو تعویض شود. تعویض باتری خودرو ، از جمله خدماتی است که از سوی امدادگران امدادجان ارائه می شود. باتری مناسب پراید ، پژو ، سمند ، پورشه ، دنا ، هیوندا ، تویوتا ، بنز ، رنو ، نیسان ، کامیون ، تریلر و … در موجودی انبارهای ما است و در شرایط نیاز از هر یک از آنها استفاده می شود.

تعویض روغن با برترین روغن موتورهای ایرانی ، آلمانی و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایرانشهر برای تعویض روغن موتور خودرو از بهترین روغن موتورهای خودرو استفاده می کند. اگر می خواهید خود را علاف تعویض روغنی نکنید و تعویض روغن موتور خودرو را به دست نابلدها ندهید و سلامت موتور خودروی خود را تهدید کنید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. در موارد متعددی مشاهده شده است که تعویض روغن غیراصولی خودرو سبب شده است که موتور یا دیگر اجزای خودرو آسیب ببینند.

خالی شدن بد موقع باک بنزین

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

اگر باک بنزین درست در موقعیت و زمانی که فکرش را نمی کردید تمام شود ، باید از امدادخودرو بخواهید تا سوخت خودروی شما را فراهم کند. کنار جاده ایستادن ممکن است فایده ای نداشته باشد. بنابراین خود را آزار ندهید و برای سوخت گیری آسان خودرو با امداد خودرو تماس حاصل کنید. نرخ این خدمات آنقدر زیاد نیست که خود را برای سوخت گیری به هر دردسری بیاندازید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو ایرانشهر

پنچرگیری با استفاده از ابزارهای خاصی انجام می شود. اگر ابزارهای پنچرگیری را به همراه نداشته باشید و یا مهارت انجام این کار را نداشته باشید ، دچار مشکل خواهید شد. برای اینکه دچار مشکل نشوید ، با امدادجان تماس بگیرید. اکیپ های پنچرگیری امدادجان ظرف 15 الی 20 دقیقه در محل حضور پیدا کرده و اقدامات موردنیاز لاستیک های خودرو را انجام می دهند. یک سرویس کامل از لاستیک ها در حرکت بهتر خودرو تأثیر زیادی دارند. حتماً پس از سرویس لاستیک ها متوجه تغییرات ایجاد شده خواهید شد. برای سرویس دوره ای لاستیک ها می توانید از امدادگران ما درخواست این خدمات را کنید.

امداد قفل و سوئیچ در ایران شهر

بروز برخی از مشکلات خودرو غیرقابل پیش بینی هستند. به طور مثال شاید هیچ وقت فکر نکنید که ممکن است سوئیچ خودروی خود را گم کنید و به خدمات امداد قفل و سوئیچ نیاز پیدا کنید. اما این مشکلات گاهاً رخ می دهند. به یاد داشته باشید که امداد خودرو ایرانشهر ارائه دهنده خدمات امداد قفل و سوئیچ با بالاترین کیفیت می باشد.

شماره امدادخودرو در ایرانشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 را شماره گیری کنید تا بتوانید خدمات موردنیاز خود را درخواست کنید. با به روزترین تجهیزات در سریعترین زمان ممکن در موقعیت خودروی شما در شهرستان ایرانشهر حاضر می شویم و خدمات موردنیاز را با کیفیت بسیار بالا ارائه می کنیم. ما صد درصد اطمینان داریم که مشکلات خودروی شما را حل خواهیم کرد و شما را از عملکرد خود راضی خواهیم نمود.

امداد خودرو ایران خودرو در ایرانشهر

امداد خودرو ایرانشهر با زبده ترین و شایسته ترین افراد به امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو اقدام می کند. هر یک از خدمات موردنیاز این خودروها از جمله حمل خودرو ، سرویس خودرو ، صافکاری و تعمیرات بدنه خودرو ، پنچرگیری ، دیاگ و تعمیر و … آنچنان استادانه و اصولی ارائه می شود که لبخند رضایت را بر روی لبان خودروداران ایران خودرو می نشاند. خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان ایرانشهر در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و در تمامی ساعات ، انجام می شود.

امداد خودرو سایپا در ایرانشهر

امداد خودرو ایرانشهر قطعاً بهترین نیروها و مناسب ترین امکانات را برای خدمات دهی به خودروهای سایپا درنظر گرفته است. به هر حال خودروهای سایپا ، خودروهای وطنی هستند و خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند. بنابراین باید به صورت ویژه امدادرسانی شوند. با بهره مندی از خدمات امدادجان ، هیچگاه خودروهای سایپا در جاده نخواهند ماند و به صورت اصولی ، سرویس دهی خواهند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید