امداد خودرو اهواز

امداد خودرو اهواز با به خدمت گرفتن زبده ترین و ماهرترین افراد به امدادرسانی به خودروهای ایرانی و خارجی در شهرستان اهواز اقدام می کند.

امدادجان ، خدمات مختلفی را در زمینه های گوناگون از جمله تعمیرات ، صافکاری و نقاشی ، تعویض روغن ، یدک خودرو ، ساخت سوئیچ یدک برای خودرو ، سوخت رسانی و … ارائه می دهد.

حمل خودرو در اهواز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امداد خودرو اهواز برای حل مشکلات خودروهایی که از حرکت بازایستاده اند ، یدک کش ها و خودروبرهایی را اعزام می کند که سریع خودرو را به مکان لازم منتقل کنند. ممکن است مقصد موردنظر خودرو یک مکانیکی ، نمایندگی خودرو ، تعویض پلاک ، نمایندگی بیمه ، پارکینگ و یا … باشد. امدادجان انتقال خودروی شما را به هر یک از این مکان ها به خوبی انجام می دهد. امدادجان بر اساس مشخصاتی مانند ابعاد خودرو ، مشکل بوجود آمده برای خودرو ، نوع خودرو ، کوتاه یا طولانی بودن مسیر و … تصمیم گیری می کند که چه نوع یدک کش و یا خودروبری را به محل بفرستد تا انتقال خودرو به بهترین نحو انجام شود و حادثه و یا مشکلی بوجود نیاید. یک حمل اصولی و درست ، خیال شما را بابت سلامت خودرویتان راحت می کند.

عوض کردن روغن موتور در کوتاهترین زمان با روغن موتور برند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو اهواز ، تعویض روغن در محل با استفاده از روغن موتور سالم و برند است. روغن موتوری که فیک و بی کیفیت باشد ، آسیب هایی را به موتور خودرو وارد می کند. بنابراین استفاده از روغن موتور اصل و مرغوب بسیار مهم است. امدادجان برای تعویض روغن موتور هرگز از روغن موتورهای تقلبی موجود در بازار استفاده نمی کند. تشخیص تقلبی یا اصل بودن روغن موتور برای هر فردی امکان پذیر نمی باشد. اما امدادجان این کار را به خوبی و با تکیه بر تخصص بالای خود انجام می دهد.

مکانیکی سیار در اهواز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

طبیعی است که بروز مشکلات در زمان یا مکان نامناسب سبب عدم امکان مراجعه به تعمیرگاه شود. در چنین حالتی باید از مکانیک های سیار کمک خواست. امداد خودرو اهواز ارائه دهنده خدمات مکانیکی سیار است تا مشکلات خودرو آنی حل شود. مکانیک های امدادجان هر مشکلی از خودرو را حل می کنند. برای حل این مشکلات ممکن است اقداماتی مانند تعویض لنت ترمز ، تعمیرات موتور ، تعویض سنسورها ، تعویض فیوز ، تعمیرات رادیاتور ، تعویض ترموستات ، تنظیم گاز ، نرم کردن کلاج ، تعویض صفحه و دیسک و … نیاز باشد. هر یک از این اقدامات با کیفیت بسیار بالا و قیمت منطقی و مناسب انجام می شود.

امداد باتری اهواز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو اهواز برای حل مشکلات باتری خودرو ، خدماتی مانند تعویض باتری و باتری به باتری و تعمیر دینام و … را انجام می دهد. باتری به باتری برای شارژ کردن باتری خودرو است. در واقع زمانی که باتری سالم است اما خالی شده است باید از این تکنیک استفاده کرد تا باتری را شارژ کرد. اما چنانچه باتری به اصطلاح مرخص شده باشد ، چاره حل مشکل فقط تعویض باتری است. امدادجان این خدمات را در محل ارائه می دهد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو اهواز

امدادجان برای حل هر مشکلی به طراحی خدماتی اقدام نموده که هر یک به نوعی رفع کننده مشکل هستند. طراحی خدمات امداد قفل و سوئیچ با هدف رفع مشکلات سیستم قفل و امنیتی خودرو انجام شده است. بنابراین مشکلاتی مانند گم شدن سوئیچ ، خرابی قفل درب ها ، کار نکردن ریموت ، خرابی دزدگیر ، عمل نکردن درست قفل ها و … قابل حل بوده و با ترفندهای مناسبی حل می شوند. با بهره مندی از این خدمات ، دیگر از بروز مشکلات موجود در این بخش ها ناراحت و کلافه نشوید. زیرا خدمات دهندگان حرفه ای و متخصصی وجود دارند که این مشکلات را به بهترین نحو حل می کنند.

رفع پنچری ، سریع و فوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو اهواز با اعزام سریع آپاراتی سیار اهواز ، مشکل پنچری لاستیک ها و سایر مشکلات بوجود آمده برای لاستیک های خودرو را حل می کند. اگر می خواهید مشکلات به صورت درست و اصولی حل شوند و کار شما را راحت کنند ، با امدادخودرویی تماس بگیرید که دارای تجربه و تخصص لازم باشد. امدادجان در زمینه ارائه هرگونه خدماتی ، حرفه ای است و بهترین آپارات ها را در اختیار دارد که هر یک در زمینه انجام سرویس لاستیک ها ، تنظیمات ارتفاع لاستیک ، پنچرگیری و … متبحر و کاربلد هستند.

پمپ بنزین نزدیک و همیشه در دسترس

امداد خودرو اهواز ، از امدادخودروهای بسیار حرفه ای است که خدماتش بسیار متنوع است. یکی از این خدمات ، سوخت رسانی به خودروها است. یعنی هر جایی که بنزین تمام کنید و به پمپ بنزینی دسترسی نداشته باشید ، شرایط برای سوخت گیری خودروی شما در محل فراهم می شود.

شماره امدادخودرو در اهواز

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که شما را به امدادخودروی بزرگ و معتبر امدادجان وصل می کند. چه مشکلی برای خودروی شما بوجود آمده است ؟ نوع خودروی شما چیست و در کجا قرار دارد ؟ این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید تا خدمات موردنیاز خودروی شما را در اسرع وقت ارائه دهیم.

امداد خودرو ایران خودرو در اهواز

امداد خودرو اهواز از خودروهای پژو ، دنا ، تارا ، رانا ، هایما ، سورن و … پشتیبانی نموده تا مشکلات آنها در هر زمانی قابل حل باشد. امدادجان ، ارائه دهنده این خدمات در 24 ساعت شبانه روز است. هیچ خودرویی از بروز هیچ مشکلی ساعت ها در جاده نخواهد ماند به شرط آنکه خودروداران ، خدمات موردنیاز خود را از امدادجان مطالبه کنند.

امداد خودرو سایپا در اهواز

با امکاناتی که امدادجان در اختیار دارد و نیروهای بسیار خوبی که پرورانده است می تواند انواع خدمات موردنیاز خودروهای پراید ، ساینا ، شاهین ، تیبا ، کوییک و … را ارائه دهد. خدمات دهی در این شهرستان به صورت شبانه روزی است. خودروداران سایپا در شهرستان بزرگ اهواز حتماً از کیفیت خدمات ارائه شده از سوی امدادجان ، رضایت خواهند داشت و در موارد بعدی از این امدادخودروی بزرگ درخواست خدمات خواهند کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید