امداد خودرو انقلاب

امداد خودرو انقلاب در زمان بروز مشکل سریعاً به کنار شما آمده و با بهترین امکانات و تجهیزات به رفع مشکل موجود اقدام می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان چندین اکیپ را برای امدادرسانی در محله شلوغ و پرازدحام انقلاب درنظر گرفته است که به محض تماس مشتریان خود را به این محله می رسانند. این نیروها در نزدیکی این محله حضور داشته و با محله انقلاب به خوبی آشنا هستند و می دانند که از چه مسیری می توانند خود را سریعتر به موقعیت شما برسانند. خدمات امدادجان که در محله انقلاب ارائه می شود ، شامل موارد زیر است:

 • حمل خودرو با یدک کش و خودروبر در انقلاب
 • سرویس ، عیب یابی و تعمیرات خودرو
 • باتری به باتری در محل
 • نصب قطعات ، سیستم ها و تجهیزات مختلف بر روی انواع ماشین ها
 • آپاراتی سیار
 • پنچرگیری تایرها در انقلاب
 • سوخت رسانی سیار در انقلاب
 • و …

حمل خودرو در انقلاب

 

 

امداد خودرو انقلاب

 

امداد خودرو انقلاب برای امدادرسانی به خودروهایی که امکان حرکت ندارند ، خودروبرها و یدک کش های بسیار خوبی را درنظر گرفته است که با توجه به نوع خودروی معیوب از آنها استفاده می کند. برخی از رانندگان بابت این مسئله نگران هستند که خودروی آنها طی پروسه حمل ، دچار آسیب دیدگی شود. در حالیکه اگر با یک امدادخودروی با تجربه و حرفه ای تماس بگیرند ، با هیچگونه مشکلی روبرو نخواهند شد.

امدادخودرو حرفه ای و مجرب ، سلامت خودروی شما را در حین حمل خودرو کاملاً تضمین می کند. برای حمل خودرو هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. شما می توانید خودروی خود را در هر ساعتی از محله انقلاب به هر نقطه ای در کشور حمل نمایید.

مکانیک سیار انقلاب

 

 

امداد خودرو انقلاب

 

 

شاید برخی از خودروداران با این خدمات امداد خودرو انقلاب کمتر آشنا باشند و ندانند که می توانند خودروی خود را در هر موقعیتی عیب یابی و تعمیر کنند. بنابراین خودرودارانی که به هر علت تمایلی به رفتن به مکانیکی و تعمیرگاه ندارند ، گوشی تلفن خود را برداشته و با شماره امدادجان تماس حاصل کنند.

امدادجان با مجرب ترین مکانیک های خود برای تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محله انقلاب دست به کار می شود. بعید است که اگر یکبار سرویس و تعمیر خودروی خود را به امدادجان واگذار کنید در مراتب بعدی با امداد خودروی ما تماس حاصل نکنید. زیرا دیگر کار هیچ مکانیکی را به جز مکانیک های امدادجان قبول نخواهید داشت.

امداد باتری انقلاب

آیا باتری خودروی شما دچار مشکل شده است ؟ آیا می دانید که امداد خودرو انقلاب دارای چندین اکیپ امداد باتری است که در هر زمانی به ارائه خدمات مرتبط در این زمینه می پردازند ؟ چاره کار خوابیدن باتری ، باتری به باتری است. امدادجان باتری به باتری خودرو را در محل انجام داده تا رانندگان در زمان بروز مشکل استارت نخوردن ماشین ماتم نگیرند و مشکل خود را حل شده بدانند. اگر باتری خودرو خراب باشد ، تعویض باتری در محل خودروی شما در انقلاب انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

امداد قفل و سوئیچ در انقلاب

یکی از مشکلاتی که گاهاً خودروداران با آن مواجه می شوند ، مربوط به سیستم قفل خودرو است. کمتر راننده ای با نحوه باز کردن قفل خودرو و حل مشکلات بوجود آمده برای آن ، آشنایی دارد. بنابراین زمانی که با مشکلاتی نظیر گم شدن سوئیچ و باز نشدن درب خودرو و … مواجه می شوند ، سر درگم شده و نمی دانند چه کنند. امداد خودرو انقلاب با هدف رفع این مشکل به ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ اقدام نموده است تا هرگونه مشکلی در زمینه سیستم امنیتی و قفل خودرو در سریعترین زمان حل شود.

آپاراتی سیار در انقلاب

تنظیم باد لاستیک ، نصب رینگ ، تعویض لاستیک ، پنچرگیری ، بازدید آج های لاستیک ، تشخیص فرسودگی تایرها و سایر خدمات مرتبط با لاستیک توسط امدادجان در محل خودروی شما در انقلاب انجام می شود. اگر لاستیک های خودروی شما نیاز به خدمات فوق دارند از آپاراتی امدادجان بخواهید که این خدمات را به شما ارائه کند. نرخ خدمات آپاراتی سیار انقلاب کاملاً مناسب است.

بنزین رسانی سیار ، از خدمات امداد خودرو انقلاب

ممکن است روز شلوغی را سپری کرده باشید و متوجه تمام شدن بنزین خودروی خود نشده باشید. گاهی ترافیک به اندازه ای سنگین است که مدت ها در ترافیک مانده و بنزین خودروی شما تمام می شود. در مواقعی ممکن است به علت ازدحام جایگاه های سوخت نتوانید ساعت ها را در صف پمپ بنزین بگذرانید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

راه حل مشکلات فوق ، تماس با پمپ بنزین سیار انقلاب است که سوخت گیری را در هر موقعیتی برای خودروی شما انجام می دهد. سوخت گیری با مرغوب ترین بنزین را در کوتاهترین زمان در هر ساعتی برای شما انجام می دهیم.

امداد خودروی ایران خودرو در انقلاب

امداد خودرو انقلاب به تمامی خودروهای ایران خودرو در محله انقلاب و پیرامون آن ، امدادرسانی می کند :

 • خودروهای پژو 206 ، پژو 405 ، پژو پارس ، پژو 207 و …
 • خودروهای سمند ، سمند سورن و …
 • خودروهای دنا ، دنا پلاس و …
 • خودروهای رانا ، رانا پلاس
 • خودروهای هایما
 • خودروهای تارا
 • و …

امداد خودرو سایپا در انقلاب

یکی از برترین خدمات دهندگان به خودروهای سایپا در انقلاب ، امدادجان می باشد. امدادرسانی به انواع خودروهای سایپا در انقلاب انجام می شود.

 • خودروهای پراید 131 ، پراید 132 ، پراید 111 ، پراید 151 و …
 • خودروهای ساینا EX ، ساینا SX
 • خودروهای تیبا SL ،LX ، EX ،SX و …
 • خودروهای شاهین S ، شاهین G

شماره امداد خودرو در انقلاب

شماره تماس امداد خودرو انقلاب ، 02148287444 می باشد. در هر ساعتی که شما با امدادجان تماس حاصل کنید می توانید با کارشناسان امدادجان صحبت نموده و درخواست خود را بیان کنید. امدادجان از خدمات ارائه شده در انقلاب پشتیبانی نموده و کیفیت خدمات خود را تضمین می کند. در هر یک از کوچه ها و خیابان های این محله از جمله خیابان فخر رازی ، خیابان نصرت ، خیابان میرخانی و … با مشکل مواجه شدید و به خدمات امدادخودرویی نیاز داشتید ، حتماً با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید