امداد خودرو اسفراین

امداد خودرو اسفراین (امدادجان) در راستای رضایت و راحتی خودروداران به ارائه هرگونه خدمات امداد خودرویی اقدام می کند.

امدادجان با پرسنل حرفه ای و مجرب به ارائه خدمات به انواع خودروهای ایرانی و خارجی در شهرستان اسفراین اقدام نموده و تمامی نیازهای خودروهای مختلف را رفع می کند.

 

حمل خودرو در اسفراین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

هر ساعت از شبانه روز که در راه ماندید و خودروی شما حرکت نکرد ، از امدادجان درخواست کمک کنید. امدادجان ، هرگونه جرثقیل را در اختیار دارد و در صورت نیاز خودروداران از آنها استفاده می کند. خدمات یدک کش امداد خودرو اسفراین با اهداف مختلفی ارائه می شود. حمل خودرو به محل برگزاری مسابقه ، حمل خودرو به تعمیرگاه ، حمل خودرو به پارکینگ و … از جمله اهداف ذکر شده هستند. سرعت ارائه خدمات حمل خودروی امدادجان بسیار بالا است و در ضمن امنیت بسیار خوبی دارد. بدین منظور از یدک کش های چرخ گیر ، یدک کش زنجیری و یدک کش های کامیونی و سایر تجهیزات استفاده می شود.

پنچرگیری امدادجان ، ارزان و سریع

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو اسفراین به ارائه خدمات پنچرگیری سیار اقدام می کند. هر زمان که در طول مسیر خود با مشکل پنچری لاستیک ها مواجه شدید ، در یک محل مناسب کنار زده و در صورت نداشتن امکانات و شرایط پنچرگیری ، با امدادجان تماس حاصل کنید. پنچرگیری ، کار آسانی است اما ما این کار را برای شما آسان تر کرده ایم تا دستان خود را سیاه نکنید و کمر خم نکنید. شما کنار ایستاده تا ما پنچرگیری را برای شما انجام دهیم.

امداد باتری اسفراین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

در صورت روشن نشدن خودرو و یا ضعف باتری ، با امداد باتری اسفراین تماس حاصل کنید. تست و نصب باتری ، تست برق خودرو ، تست سلامت باتری ، تست دینام ، تحویل به موقع باتری و … از جمله خدمات امداد خودرو اسفراین در زمینه باتری است. این خدمات به صورت شبانه روزی در دسترس شما خواهد بود. نصب باتری برای خودروهای سواری ، وانت ، کامیون ، تریلر ، کامیونت ، ولوو و … انجام می شود. بهترین باتری ها را برای خودروهای شما نصب می کنیم تا بهترین عملکرد و طول عمر را برای خودروی شما داشته باشد. با کم سو شدن چراغ ها ، خاموش شدن ناگهانی ماشین ، استارت نخوردن ماشین و … متوجه ضعیف شدن باتری خود شوید و در اولین فرصت اقدام مؤثر را انجام دهید.

سوخت گیری با مدیریت زمان و هزینه

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

اگر سوخت شما ناگهان به پایان رسید و به پمپ بنزین نزدیک نبودید ، با امدادجان تماس بگیرید. امدادجان برای سوخت رسانی به خودروها از تجهیزاتی مانند موتور ، نیسان و کامیونت و … استفاده می کند. سوخت گیری در هر جا و در هر وقت برای شما با وجود امداد خودرو اسفراین امکان پذیر خواهد بود. حتی اگر شرایط رفتن به پمپ بنزین را دارید ، اما حوصله ماندن در صف بنزین را ندارید و برای وقت خود ارزش قائل هستید می توانید با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان برای ارائه خدمات سوخت رسانی ، کلیه امکانات لازم شامل مخزن های مناسب ، فیلترهای سوخت ، پمپ سوخت ، شیلنگ توزیع سوخت ، الکتروموتور و … را تدارک دیده است.

مکانیکی سیار در اسفراین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

یکی از پرکاربردترین خدمات امدادجان ، مکانیکی سیار می باشد. شارژ گاز کولر ، تعویض شمع و وایر ، تعویض لنت ، دیاگ ، تعویض کمک فنر ، تعمیر موتور  ، تنظیم موتور ، تعمیر سیستم خنک کننده ، تعمیر رادیاتور و … چندین مورد از خدمات امداد خودرو اسفراین می باشد. در موارد نادری نمی توان خودرو را در محل تعمیر کرد و باید خودرو را به تعمیرگاه انتقال داد. امدادجان ، تمامی خدمات مکانیکی سیار را با قیمت مناسب ارائه می کند. هزینه ها کاملاً شفاف است و خودروداران گمان نکنند که برای تعمیر خودرو در محل باید هزینه های هنگفتی کنند.

ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ با هدف رفع مشکلات امنیتی

امدادجان در تلاش است که مشکلات مختلف خودرو را به بهترین روش حل کند و حل هر مشکلی از خودرو را برای خودروداران راحت کند. در راستای نیل به این هدف ، به ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ اقدام می شود. در زمان بروز مشکلات گم کردن سوئیچ ، معیوب بودن قفل مرکزی ، پایین نیامدن شیشه ها ، گشوده نشدن درب ها و … از این خدمات بهره مند شوید.

تعویض روغن ، از خدمات امداد خودرو اسفراین

اگر این سؤال در ذهن شما ایجاد شده است که چگونه بدون رفتن به تعویض روغنی ، به تعویض روغن موتور خودروی خود اقدام کنید ، باید بگوییم که پاسخ آن بسیار آسان است. اگر با امدادجان تماس حاصل کنید ، می توانید این خدمات را در محل دریافت کنید. تعویض روغن ، یکی از ضروری ترین نیازهای خودرو است که باید در زمان مناسب به آن تزریق شود.

شماره امدادخودرو در اسفراین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

با شماره 02148287444 تماس بگیرید تا شرایط را برای حل مشکلات خودروی خود فراهم کنید. امدادجان به خوبی می تواند نیازهای خودروی شما را برطرف نماید و در هر شرایطی امدادرسان و کمک حال شما خواهد بود. اطمینان داشته باشید که نیازهای خودروی شما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با تکیه بر دانش و مهارت امدادگران ما حل خواهد شد.

امداد خودرو ایران خودرو در اسفراین

امداد خودرو اسفراین ، انواع نیازهای خودروهای ایران خودرو را برطرف می کند. با درخواست تلفنی می توانید ، ساده ترین راه را برای حل مشکلات خودروی خود حل کنید. خدمات ارائه شده به خودروهای ایران خودرو از سوی امدادجان ، نشان می دهد که سطح کیفیت خدمات این مجموعه تا چه اندازه بالا است. اگر با مشکلات خرابی خودرو ، در چاه افتادن خودرو ، تمام شدن سوخت ، تصادف و … در شهرستان اسفراین مواجه شدید ، با امدادجان تماس بگیرید.

امداد خودرو سایپا در اسفراین

خدمات امدادجان به خودروهای سایپا در شهرستان اسفراین ارائه می گردد. مجموعه امدادجان سریعاً خود را به محل خودروی موردنظر رسانده و خدمات موردنیاز را با قیمت ارزان و کیفیت بالا ارائه می کند. تمامی پرسنل های ما مجرب و دوره دیده هستند و قادر هستند که مشکلات خودروهای سایپا را اساسی برطرف کنند. امداد خودرو اسفراین ، همواره حامی شما خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید