امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو ارومیه (امدادجان) در به خدمت گیری نیروهای امدادگر و فراهم نمودن تجهیزات امدادی بسیار خوب عمل کرده است.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

در شهرستان ارومیه همواره خودروهای زیادی در حال تردد هستند. با توجه به آمار بالای خودروهای موجود در ارومیه ، حتماً تقاضاهای زیادی برای امدادرسانی به خودروها در این شهرستان وجود دارد.

این تقاضاها سبب شده است که امدادخودروهای مختلفی به خدمات دهی به این محله اقدام کنند. اما وجود بالای امدادخودروهای خدمات دهنده در ارومیه نباید سبب شود که در زمان نیاز به چنین خدماتی ، با هر امدادخودرویی تماس حاصل کنید. زیرا ممکن است خودروی شما دچار مشکلاتی شود.

امدادجان ، برترین امداد خودرو ارومیه است. برتری امدادجان چندین دلیل داشته که شامل خدمات دهی سریع ، کیفیت بالای خدمات دهی ، ارائه تضمین برای خدمات ، تنوع خدمات ، قیمت مناسب خدمات و … است. حال چندین نمونه از خدمات این امداد خودرو را نام می بریم :

حمل خودرو در ارومیه

اگر جرثقیل های حمل خودرو وجود نداشته باشند ، شاهد مشکلات مختلفی در جاده ها و معابر خواهیم بود. جرثقیل ها به سرعت انواع خودروها را از نقطه ای به نقطه دیگر جابه جا می کنند. سرعت حمل خودروها توسط امدادجان بسیار بالا است. زیرا این مجموعه با استفاده از برترین جرثقیل ها و امدادگران خود به سرعت در محل حاضر شده و جابه جایی خودرو را انجام می دهد. هزینه خدمات حمل خودرو با انواع جرثقیل ها بسیار کمتر از چیزی است که انتظارش را دارید. زیرا مجموعه امدادجان همزمان به کیفیت خدمات و نرخ خدمات اهمیت می دهد.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

سرویس و تعمیر خودرو در ارومیه

مکانیک های سیار امداد خودرو ارومیه ، رفع هیچ نقصی را غیرممکن نمی دانند. آنها بسیار مجرب و حرفه ای هستند و با نگاهی دقیق به خودرو ، ایرادات آن را متوجه می شوند و اقدامات لازم را انجام می دهند. سرویس و تعمیر انواع خودروها در ارومیه را می توان با خیالی آسوده به مکانیک های سیار امدادجان واگذار کرد. اطمینان داشته باشید که آنها توجه بسیار زیادی به سلامت خودروی شما و رفع مشکلات آن از درست ترین راه ، دارند. لذا اقدامات انجام شده از سوی آنها بسیار حساب شده و دقیق است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری ارومیه

یکی از تلخ ترین لحظات برای یک راننده یا خودرودار این است که در زمانی که عجله زیادی دارد و در حال استارت زدن خودرو است ، با مشکل استارت نخوردن مواجه شود. دقیقاً می توان تصور کرد که یک راننده چقدر در این لحظه ناراحت می شود. امداد خودرو ارومیه به ارائه خدمات باتری به باتری در محل و تعویض باتری اقدام می کند. با وجود چنین خدماتی نباید به خاطر خرابی باتری یا خوابیدن باتری ناراحت شد ، زیرا امدادگران ما در کمترین زمان ممکن به حل این مشکلات پرداخته و هزینه مناسبی هم از شما می گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

روغن موتور خودرو را کی و کجا عوض کنیم ؟

نیازی نیست که حتماً به تعویض روغنی در ارومیه بروید تا روغن موتور خودروی خود را عوض کنید. شما می توانید از تعویض روغنی سیار ارومیه بخواهید تا به محل شما آمده و روغن موتور خودروی شما را عوض کند. زمان مناسب تعویض روغن موتور خودروی خود را فراموش نکنید و این کار را در زمان مقرر انجام دهید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو ارومیه

اگر شما بخواهید تعویض لاستیک های پنچر خودروی شما را ما انجام می دهیم. بله ، امدادجان هر گونه خدماتی را ارائه داده تا خودروداران از بروز هیچگونه مشکلی ناراحت و کلافه نشوند. پنچرگیری حتماً موجب اذیت و آزار شما می شود و وقت زیادی را از شما می گیرد. اما اگر پنچرگیری را ما انجام دهیم ، اجازه نمی دهیم که شما به زحمت افتاده و صفر تا صد پنچرگیری و سرویس لاستیک ها را خود انجام می دهیم. برای این کار حداقل دستمزد را از شما دریافت خواهیم کرد.

ارزان ترین پمپ‌بنزین سیار

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو ارومیه ، سوخت گیری خودروی شما را در هر زمان و هر موقعیتی انجام می دهد تا اگر رفتن به پمپ بنزین برای شما سخت است بتوانید به راحتی سوخت گیری خودروی خود را انجام دهید. اگر بخواهید باک بنزین خودروی خود را در زمان و مکان دلخواه پر کنید ، باید هزینه زیادی پرداخت کنید. اما امدادجان بر اساس تعرفه ها به ارائه خدمات سوخت گیری اقدام نموده و قصد سوء استفاده از وضعیتی که خودروداران در آن قرار گرفته اند را به هیچ عنوان ندارد.

چاره حل مشکلات قفل و امنیتی خودرو چیست ؟

امداد خودرو ارومیه با هدف رفع کلیه مشکلاتی که امنیت خودرو را تهدید می کنند ، خدمات امداد قفل و سوئیچ را ارائه می کند. این خدمات در زمانی ، منجی خودروی شما خواهند بود و بدترین مشکلات آن را حل می کنند. برای نمونه می توان به مشکل باز نشدن درب خودروها اشاره نمود که با تخصص و مهارت امدادگران امدادجان حل می شود.

شماره امدادخودرو در ارومیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

زمانی که خودروی شما به خدمات امدادی نیاز دارد ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. امدادجان در پاسخگویی سریعتر از آنچه که فکر کنید عمل کرده و پس از آن هماهنگی های لازم را برای ارسال تجهیزات و امدادگران به محل انجام می دهد.

امداد خودرو ایران خودرو در ارومیه

مدیران امداد خودرو ارومیه به خوبی می دانند که برای رفع نیازهای خودروهای ایران خودرو باید از تجهیزات مخصوص و نیروهای متخصص استفاده کنند. در غیر اینصورت ، کیفیت خدمات مطابق با انتظارات رانندگان نخواهد بود. لذا با توجه به این موضوع ، مقدمات لازم را فراهم نموده و کاملاً با برنامه ریزی برای امدادرسانی عمل می کنند.

امداد خودرو سایپا در ارومیه

خودروهای سایپا ، ویژگی های خاص خود را دارند. لذا امدادرسانی به آنها باید با توجه به این ویژگی ها و درنظر گرفتن حساسیت های آنها انجام شود. امداد خودرو ارومیه به خوبی این کار را انجام داده و برترین خدمات امدادی را به خودروهای سایپا در ارومیه ارائه می کند.

نرخ خدمات امدادی خودروهای سایپا ، مشخص است و از رانندگان وجه بیشتری اخذ نمی شود. شما خدمات موردنیاز خودروهای خود را درخواست کنید و مابقی کارها را به ما سپرده و نگران هزینه ها نباشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید