امداد خودرو ارسنجان

امداد خودرو ارسنجان ، با شماری از تجهیزات به روز و پیشرفته و نیروهای کاردان و زبده برای امدادرسانی به انواع خودروها اقدام می کند.

امدادجان یکی از برترین خدمات دهندگان در شهرستان ارسنجان واقع در استان فارس می باشد که هم به خودروهای قدیمی و هم به خودروهای پیشرفته و جدید امدادرسانی می کند. شماری از خدمات این مجموعه را بررسی می کنیم :

حمل خودرو در ارسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امداد خودرو ارسنجان برای حمل خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین از انواع جرثقیل ها استفاده می کند. انتخاب جرثقیل مناسب را به کارشناسان ما بسپارید. با تجربه و مهارتی که داریم به خوبی تشخیص می دهیم که خودروبر و یا یدک کش مناسب برای خودروی شما چیست. امدادگران ما پس از اتصال خودرو به یدک کش و یا قرارگیری خودرو بر روی خودروبر و نظارت بر تمامی موارد مهم ، خودروی شما را با رعایت موارد ایمنی به مقصد انتقال می دهند. خودروداران ، خودرو را کاملاً صحیح و سالم در مقصد تحویل می گیرند و هزینه خدمات را بر اساس تعرفه ها پرداخت می کنند و ریالی وجه بیشتر پرداخت نمی کنند.

مکانیکی سیار در ارسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ارسنجان دارای مکانیک هایی است که در حوزه عیب یابی و تعمیر بخش های مختلف خودرو تسلط و تبحر دارند. این مکانیک ها با بررسی ریزبینانه خودرو به عیب یابی خودرو اقدام نموده و علت بروز مشکل را به درستی حدس می زنند. سپس با صبر و حوصله به رفع مشکل و تعمیرات آن اقدام می کنند. شما اطمینان داشته باشید که ماشین خود را به دست افراد حرفه ای و متخصصی سپرده اید که از پس حل هرگونه مشکلی برخواهند آمد. عیب یابی و تعمیرات خودرو باید تخصصی انجام شود تا آسیبی به قطعات و سیستم خودرو وارد نشود. خودروهایی که به دست مکانیک های آماتور و کارنابلد سرویس و تعمیر می شوند ، پس از مدتی با مشکلات خاصی مواجه می شوند.

امداد باتری ارسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو ارسنجان برای حل مشکلاتی که مربوط به باتری خودرو است ، راهکارهایی را درنظر گرفته است. باتری به باتری ، تست باتری ، عیب یابی اتصالات باتری ، عیب یابی سیستم الکتریکی ، تعمیرات دینام ، تعویض باتری و … از جمله اقداماتی است که برای حل مشکلات باتری خودرو انجام می شود. شما نمی توانید باتری به باتری را به گونه ای که ما انجام می دهیم انجام دهید تا به باتری و دینام و … آسیب نزنید. همچنین برای باتری به باتری توسط خودتان دردسر یافتن خودرویی با باتری سالم را دارید اما اگر از خدمات باتری به باتری سیار امدادجان بهره مند شوید ، بی دردسر باتری خودروی خود را شارژ می کنید.

بهترین جا برای تعویض روغن

خدمات تعویض روغن از خدماتی است که موردنیاز تمامی خودروها است. حال خودروداران ممکن است روغن موتور خودروی خود را در تعویض روغنی عوض کنند و یا از امدادخودروها بخواهند که این کار را با حضور در محل پارک خودروی آنها انجام دهند. امدادجان با درنظر گرفتن برند مناسب ، گواهی های استاندارد ، گرانروی مناسب ، سطح کیفی مناسب و سایر موارد به انتخاب روغن موتور ایده آل خودروی شما اقدام نموده و سپس با درنظر گرفتن اصول مهم ، کار تعویض روغن موتور را پی می گیرند.

سوخت رسانی سیار به تمامی نقاط شهرستان

امداد خودرو ارسنجان با سوخت رسانی سیار در 24 ساعته شبانه روز به تمامی نقاط شهرستان ، مشکل تمام شدن سوخت را به یک مشکل قابل حل در سریعترین زمان تبدیل کرده است. تمامی تجهیزات امدادجان پیشرفته و به روز هستند و همانند تجهیزات امدادخودروهای حرفه ای و درجه یک در دنیا است. با یک تماس کوچک می توانید زمینه را برای تأمین سوخت خودروی خود در ارسنجان در سریعترین زمان فراهم کنید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو ارسنجان

گاهی مشغله ها و مشکلات مختلف سبب می شوند که اشتباهات ساده ای مانند جا گذاشتن سوئیچ و گم کردن سوئیچ را مرتکب شویم. این اشتباهات ساده قطعاً دردسرساز هستند و خودروداران را با چالش های زیادی روبرو می کنند. اما امدادجان رفع این چالش را آسان کرده است. به آسان ترین روش می توانید این مشکلات را حل کنید. همچنین مشکلات دیگری در بخش قفل و امنیتی خودرو مانند قفل نشدن درب ها بوجود می آیند که حل آنها هم توسط امدادجان انجام می شود.

پنچرگیری در ارسنجان

امداد خودرو ارسنجان با خدمات پنچرگیری سیار به کمک خودرودارانی که حوصله و مهارت پنچرگیری را ندارند ، آمده است. خودرو را کنار بزنید و از آپاراتی سیار ارسنجان بخواهید که پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را انجام دهند. علاوه بر پنچرگیری در ارسنجان ، خدمات دیگری مانند تنظیم باد لاستیک ، تعویض رینگ ، تنظیم ارتفاع لاستیک و … در شهرستان ارسنجان به صورت سیار ارائه می شود.

شماره امدادخودرو در ارسنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره تماس امداد خودرو ارسنجان است. با ما تماس بگیرید و نیازهای خودروی خود را بیان کنید. ما در اولین فرصت در محل خودروی شما حاضر شده و امدادرسانی را انجام می دهیم. تمامی خودروهای ایرانی و خارجی تحت پوشش خدمات ما هستند. همچنین خدمات ما به صورت 24 ساعته به تمامی نقاط شهرستان ارسنجان ارائه می شوند.

امداد خودرو سایپا در ارسنجان

با امدادجان ، حل مشکلات خودروهای سایپا صد درصدی خواهد بود. هر زمان که نیاز داشتید از خدمات ما بهره ببرید با شماره 02148287444 تماس بگیرید و مشکلات خودروی خود را شرح دهید. با یک حمایت جامع از خودروهای سایپا ، حل مشکلات آنها را به آسان ترین روش امکان پذیر می کنیم. هر یک از نیازهای خودروهای سایپا را در شهرستان ارسنجان رفع می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در ارسنجان

امداد خودرو ارسنجان با امکانات مناسب و نیروهای ماهر برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو در شهرستان ارسنجان آمادگی دارد. هر زمان که با مشکلاتی مانند روشن نشدن خودرو ، استارت نخوردن خودرو ، تمام شدن بنزین ، پنچری لاستیک ها ، گم شدن سوئیچ ، نقص فنی و … روبرو شدید سریعاً با امدادجان تماس بگیرید.

طیف وسیعی از خدمات را به خودروهای ایران خودرو در شهرستان ارسنجان ارائه می دهیم تا خودروداران آنها برای حل مشکلات خود هرگز به دردسر نیفتاده و دچار مشکل نشوند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید