امداد خودرو اباذر

امداد خودرو اباذر برای رفع هر یک از نیازهای خودروهای ایرانی و خارجی ، نیروها و تجهیزات ویژه ای را درنظر گرفته است.

بلوار اباذر از شمال منتهی به بزرگراه حکیم و باغ فیض ، از غرب منتهی به مهران و از شرق منتهی به بزرگراه اشرفی اصفهانی می باشد. امدادرسانی به این محله با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ابزارآلات انجام می شود.

امدادجان برای امدادرسانی به هر یک از نقاط مختلف این محله شامل خیابان شالی ، پیامبر شرقی ، خیابان مقداد ، خیابان بوستان دوم ، خیابان شریفی و … در اسرع وقت اقدام می کند تا بتواند مشکلات بوجود آمده برای خودروها را رفع نموده و موجب رضایت خاطر خودروداران شود.

خدماتی که امداد خودرو اباذر ارائه می دهد ، خودروداران را از مراجعه به هر خدمات دهنده ای بی نیاز کرده است. بدین ترتیب در زمان خودرودارانی که در محله اباذر دچار مشکل شده اند ، صرفه جویی می شود. خدمات این مجموعه با هدف رفع هرگونه نیازهای خودروهای مختلف ایرانی و وارداتی ، بسیار متنوع عرضه می شود.

حمل خودرو در اباذر

 

امداد خودرو اباذر

 

این محله هم همانند سایر محله های تهران به صورت روزانه شاهد عبور و مرور خودروهای زیادی است که درصدی از آنها درگیر مشکلاتی نظیر تصادف و خرابی می شوند. مسلماً خودرویی که تصادف کرده و یا امکان حرکت ندارد را نمی توان تا فواصل طولانی هل داد. در این شرایط تنها باید خودرو را بکسل نمود.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو اباذر دارای یدک کش ها و خودروبرهایی است که برای جابه جایی خودروهای تصادفی و خراب مناسب هستند. انتقال خودرو از مبداء تا مقصد به صورت ایمن انجام می شود. این مجموعه برای حمل خودروهای لوکس و نفیس هم از خودروبرهای خاصی استفاده نموده که به عالی ترین شکل ممکن به جابه جایی خودرو اقدام کنند.

مکانیکی سیار در اباذر

اگر شما هم از دسته کسانی هستید که از رفتن به تعمیرگاه گریزان هستید ، با امداد خودرو اباذر تماس حاصل کنید. این مجموعه ، سرویس و تعمیر خودرو را در محل انجام می دهد. گاهی خودروی شما درست در مکانی خراب می شود که نه تعمیرگاهی وجود دارد و نه امکان کمک گرفتن از دیگران ، وجود دارد. در این شرایط تنها امدادخودروها هستند که می توانند مشکل را آنی حل کنند.

هر خودروداری باید یک شماره مکانیک سیار را به همراه داشته باشد تا در صورت نیاز با مکانیک شناس و قابل اعتماد تماس بگیرد. مکانیک های امدادجان بهترین هستند و مهارت آنها ثابت شده است.

امداد باتری اباذر

یکی از خدمات امداد خودرو اباذر ، خدمات مربوط به باتری خودرو است. امداد باتری اباذر با داشتن مجوز رسمی ، هرگونه خدمات مربوط به باتری خودرو را ارائه می دهد. آیا شما می توانید تست و تعویض باتری خودروی خود را به هر امداد باتری واگذار کنید ؟ آیا ممکن است برخی از امدادگران به دروغ بگویند که باتری شما خراب است و باید تعویض شود ؟ و آیا باتری نصب شده توسط این امدادگران ، اصل و باکیفیت می باشد ؟ با پاسخ به این سؤال ها متوجه می شوید که به هر امدادباتری و یا امدادخودرویی نباید اطمینان کنید.

تعویض روغن خودرو برای افزایش طول عمر ماشین

تعویض روغن در محل ، از خدمات امداد خودرو اباذر می باشد. با تعویض به موقع روغن خودرو ، بهترین کار را برای افزایش طول عمر خودروی خود انجام داده اید. زمان تعویض روغن هر خودرویی با دیگری متفاوت است. با توجه به شلوغی مراکز تعویض روغنی می توانید این خدمات را از امداد خودرو اباذر تقاضا کنید تا در محل به تعویض روغن خودروی شما اقدام کنیم. تعویض روغن ارزان و باکیفیت را از ما بخواهید.

پنچرگیری با روش های جدید و جالب

تنها روش پنچرگیری مانند گذشته ، تعویض لاستیک ها نیست. امروزه روش های جدیدی برای پنچرگیری وجود دارند که برخی از آنها مناسب زمانی است که لاستیک دیگری برای تعویض لاستیک ندارید. امدادجان ، یکی از ارائه دهندگان خدمات پنچرگیری در محل است که این کار را با سرعت بالا و نرخ مناسب انجام می دهد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو اباذر

 

امداد خودرو اباذر

 

امدادجان خدماتی که در رابطه با تعمیرات سیستم قفل و امنیتی خودرو می باشد را با پایین ترین قیمت به خودروداران محترم عرضه می کند. کیفیت این خدمات بسیار بالا است. هرگونه مشکلی که در این ارتباط بوجود بیاید ، توسط تکنسین های ما حل می شود. گم شدن سوئیچ ، یکی از این مشکلات است که خودروداران برای حل آن هیچ چاره ای ندارند جز اینکه با امدادگران تماس حاصل کنند. خدمات امداد قفل و سوئیچ در محله اباذر به صورت 24 ساعته انجام می شود.

شماره امداد خودرو در اباذر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو اباذر ، 02148287444 را شماره گیری کنید. امدادجان قادر است که تمامی درخواست ها را به سرعت پاسخگو باشد. این مجموعه برای خدمات دهی در هر زمان و هر مکان ، هیچ محدودیتی ندارد.هر زمانی که خودروی شما درگیر مشکلاتی مانند تمام شدن سوخت، استارت نخوردن ، تصادف ، خرابی قفل درب ها و … شد با ما تماس حاصل کنید و از رفع مشکل خودروی خود آسوده خاطر باشید. بهترین خدمات در سریعترین زمان به مناسب ترین شیوه ، به شما خودروداران محترم در محله اباذر ارائه می شود.

امداد خودرو ایران خودرو در اباذر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امداد خودرو اباذر برای سرویس دهی به خودروهای معیوب و سانحه دیده در اولین فرصت اقدام می کند. نوع و مدل خودرو تفاوتی ندارد. زیرا امدادجان خود را برای خدمات دهی به هر نوع خودرویی از جمله خودروهای ایران خودرو آماده کرده است. خدمات موردنیاز خودروهای ایران خودرو با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ارائه می شود.

امداد خودرو سایپا در اباذر

امدادجان ، انواع خدمات امدادخودرویی را به خودروهای سایپایی که در محله اباذر دچار مشکل شده اند ارائه می نماید. خودروهای سایپا بهتر است به دست کسانی سرویس شوند که تسلط کاملی به ساختار این خودروها داشته باشند. امداد خودرو اباذر با درک این مسئله ، برترین نیروهای فنی خود را برای امدادرسانی به خودروهای سایپا درنظر گرفته است. مهارت و تخصص این نیروها کاملاً اثبات شده است. بهترین نیروها برای خدمات دهی به خودروهای سایپا در محله اباذر ، امدادگران امدادجان هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید