امداد خودرو آزادی

امداد خودرو آزادی (امدادجان) ارائه دهنده انواع خدمات موردنیاز خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین در محله آزادی و حومه آن می باشد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان با جدیدترین تجهیزات و ابزارآلات برای امدادرسانی به خودروهای مختلف در خیابان آزادی ، خیابان بهبودی ، خیابان شادمان ، خیابان کارون ، خیابان جیحون ، خیابان آذربایجان ، خیابان انقلاب ، خیابان استاد معین و کوچه و پس کوچه های آن اقدام می کند.

محله آزادی از گذشته تاکنون همواره از محله های شلوغ و پرازدحام بوده است. خودروهای زیادی در خیابان آزادی در تردد هستند. امدادجان ، یکی از فعال ترین امدادخودروهای این محله است که اکیپ های متعددی را در نزدیکی خیابان آزادی مستقر نموده تا به وقت نیاز ، از آنها بهره بگیرد. چندین مورد از خدمات امداد خودرو آزادی را نام می بریم.

مکانیکی سیار در آزادی

خدماتی مکانیکی خودرو در محل ارائه می شود. مکانیک های سیار امدادجان قادر به ارائه هرگونه خدمات تعمیراتی خودروهای ایرانی و خارجی می باشند و شما را از مراجعه به هرگونه مراکز تعمیرگاهی و فروش قطعات خودرو بی نیاز می کنند.

دیگر زمان روش های قدیمی تعمیرات خودرو یعنی همان هل دادن و بردن ماشین خراب به تعمیرگاه ، گذشته است. امروزه با مشاهده علائم خرابی خودرو می توانید به راحتی با امدادخودروها تماس حاصل کنید و درخواست خدمات مکانیکی سیار کنید. مکانیک های سیار امدادجان با سیستم های بروز و ساختار خودروهای جدید کاملاً آشنایی دارند و به راحتی می توانند هرگونه نواقص فنی انواع خودروها را رفع کنند.

امداد باتری آزادی

امداد خودرو آزادی به تست باتری و تعویض انواع باتری ها اقدام می کند. اجرت باتری به باتری ، تعمیرات دینام ، تست باتری ، تعویض باتری و … متفاوت است. نیروهای امدادجان با حداقل هزینه به ارائه خدمات در این زمینه اقدام می کنند. باتری ، قطعه حساس و مهمی در خودرو است که منبع انرژی الکتریکی برای اجزای مختلف خودرو می باشد. این قطعه بر پایه جریان مستقیم یا DC عمل کرده و در سریعترین زمان انرژی موردنیاز اجزای خودرو را فراهم می کند.

باتری خودرو به دلایل گوناگونی ممکن است خالی شود. زمانی که شارژ باتری از دست می رود ، خودرو استارت نمی خورد. باتری به باتری خودرو در این شرایط باید توسط فردی انجام شود که فوت و فن این کار را بداند و با سهل انگاری و بی دقتی موجب آسیب وارد کردن به باتری نشود. امداد خودرو آزادی ، عملیات باتری به باتری را در سریعترین زمان به صورت تضمینی انجام می دهد.

حمل خودرو در آزادی

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که خودروی شما در یک خیابان شلوغ خراب شود و قادر به حرکت نباشد. در این شرایط معمولاً خودروداران دست پاچه می شوند و نمی دانند چه کنند. ما به شما توصیه نموده که خودروی خود را تا حد امکان به کنار خیابان و یا جاده کشانده و سپس با امداد خودرو تماس حاصل کنید. اگر امکان تعمیر خودرو در محل باشد ، سریعاً مشکل را رفع نموده و در غیراینصورت خودرو را حمل می کنند.

البته حمل خودرو تنها مختص خودروهای آسیب دیده و معیوب در آزادی نیست ، بلکه گاهی خودروهای سالم بنا به دلایلی نیاز به حمل توسط یدک کش ها و خودروبرها دارند. امداد خودرو آزادی ، حمل هرگونه خودرو در هر شرایطی را مطابق با اصول و استانداردها انجام می دهد تا بتواند به عالی ترین شکل ممکن پاسخگوی تقاضاهای خودروداران باشد.

چگونه لاستیک خودرو را عوض کنیم ؟

 

 

امداد خودرو آزادی

یکی از خدماتی که اغلب خودروداران در طول عمر رانندگی با خودروی خود به آن نیاز پیدا می کنند ، پنچرگیری است. برخی از خودروداران پس از مشاهده علائم پنچری ، سریعاً خود دست به کار شده و لاستیک خودرو را تعویض می کنند. البته راه پنچرگیری تنها تعویض لاستیک نیست و راههای دیگری بدین منظور وجود دارند.

در صورتی که با نحوه تعویض لاستیک و سایر روش های پنچرگیری آشنایی ندارید و یا به دلایلی توان انجام این کار را ندارید ، فقط کافیست که با امدادجان تماس بگیرید تا در کمترین زمان پنچرگیری لاستیک ها انجام شود.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو آزادی

شاید خودروداران گمان کنند که هیچگاه به این خدمات نیاز پیدا نمی کنند. اما مشکلاتی مانند گم شدن سوئیچ ، خرابی دزدگیر ، باز نشدن درب خودرو ، خراب شدن قفل فرمان و باز نشدن آن و … به یکباره رخ می دهند. بنابراین نمی توانید با قاطعیت بیان کنید که هیچگاه به این مشکلات دچار نخواهید شد. شماره امداد خودروی امدادجان را در گوشی خود ذخیره داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید از انواع خدمات آن از جمله خدمات امداد قفل و سوئیچ برخوردار شوید.

شماره امداد خودرو در آزادی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امدادجان ، 02148287444 را شماره گیری کنید. کارشناسان سریعاً پاسخگوی مشتریان گرامی خود خواهند بود تا مشکلات خودروداران عزیز به سرعت حل شود. امداد خودرو آزادی دارای نیروهای زیاد و امکانات گسترده ای است ، لذا برای ارائه خدمات به خودروهای متعدد در محله آزادی هیچگونه کمبودی ندارد و پاسخگوی تمامی درخواست ها می باشد. خدمات دهی به خودروها در شب هم انجام می شود تا خودروداران در هر ساعتی در محله آزادی بتوانند از خدمات امدادخودروها برخوردار شوند.

امداد خودرو ایران خودرو در آزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امدادجان ، به هر تقاضایی برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو در آزادی پاسخ می دهد. برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو در آزادی از قطعات فابریک و ابزارهای تخصصی این خودروها استفاده می شود تا نیازهای خودروها به بهترین نحو رفع شوند. خدمات امداد خودرو آزادی از سطح کیفی بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب برخوردار است.

امداد خودرو سایپا در آزادی

امدادجان بخشی از امکانات و نیروهای خود را برای خدمات دهی به خودروهای سایپا در محله آزادی درنظر گرفته است. خودروهای سایپایی که در خیابان آزادی و حومه آن در تردد هستند ، ممکن است به دلایل مختلفی به امدادخودروها نیاز پیداکنند. امدادجان ، با پیش بینی دقیق و درست از نیازهای خودروهای سایپا ، طیف وسیعی از خدمات را برای خودروهای سایپا در محله آزادی تهران درنظر گرفته است. به امداد خودرو آزادی (امدادجان) اعتماد کنید و خدمات موردنیاز خودروهای خود را از آن تقاضا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید