امداد باتری امداد جان

این روزها یکی از اصلی ترین دغدغه‌های ما صرفه جویی در هزینه‌ها و کاهش هزینه‌های غیر ضروری است. اینطور تصور کنید که باتری خودرو شما خالی شده، از کار افتاده و به هر صورت نیاز به تعویض و یا شارژ دارد، به صورتی که باید در زمانی کوتاه رفع شود تا بتوانید به دیگر کارهای خود برسید. در اینجا یک دو راهی مثل یک پل به روی شما باز می‌شود. یک استفاده از خدمات امداد باتری امداد جان و دو درخواست یدک‌کش و مراجعه به مکانیکی! کدام یک از این راه‌ها ما را سریع‌تر به مقصد می‌رساند؟!

ابتدا بگذارید به بررسی راهکار دوم بپردازیم؛ در این زمان شما مجبور خواهید بود تا یک یدک‌کش درخواست، به تعمیرگاه ها و فروشگاه های لوازم یدکی مختلف سرزده، قیمت خدمات را پرس و جو کرده و سپس پس از خرید، باتری را برای تعویض به یک تعمیرگاه جداگانه ببرید تا بر روی خودرویتان نصب شود. اما در صورت استفاده از خدمات امداد باتری امداد جان، دیگر لازم نیست این همه دردسر را به جان بخرید.

امداد باتری امداد جان

در امداد جان ابتدا به بررسی خودروی شما می‌پردازیم و در صورت امکان پذیر بودن در همان محل، تعویض باتری یا شارژ باتری را برایتان انجام می دهیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین باتری ها از بهترین برندها و مارک ها را با بهترین قیمت‌ها در اختیار خواهید داشت.

اکیپ امداد باتری امداد جان با لوازم و تجهیزات کامل آماده هستند تا در صورت تماس و یا درخواست شما به سرعت در محل حاضر شده و خودرو شما را نجات دهند.

به طور کلی نحوه عملکرد باتری خودرو بر پایه شارژ و دشارژ آن است و این خالی شدن شارژ اغلب در صورت عواملی چون روشن ماندن چراغ های خودرو برای طولانی مدت یا وجود اختلال یا مشکل در عملکرد دینام و شارژ ماشین رخ می دهد.

خودروهای امروزی برای عملکرد عالی و بی نقص خود نیاز زیادی به جریان برق باتری دارند. در صورت وجود مشکل در باتری خودرو دیگر نمی توان خودرو را به راحتی روشن کرده و آن را به تعمیرگاه رساند که در این زمان بهترین و تنها راهکار موجود استفاده از خدمات امداد باتری و تست باطری و باتری به باتری در محل است. در ادامه این مطلب خدمات امداد باتری امداد جان را با هم بررسی می‌کنیم و به بررسی مزایای بی‌نظیری که می‌توانید با استفاده از این خدمات دریافت کنید می‌پردازیم.

 

 

بهترین زمان استفاده از خدمات امداد باتری امداد جان

بهترین زمان که چه عرض کنیم، وقتی که خودروی شما به تب و تاب افتاد، حرکت نکرد، از کار افتاد و باتری خالی کرد، کافیست تا با یک تماس امداد جان را باخبر کنید. کارشناسان ما به سرعت در محل حاضر می‌شوند و خدمات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند، به طوری که در کمترین زمان ممکن مشکلات آن را رفع می‌کنند به طوری که می‌توانید به راحتی به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

به طور معمول عمر مفید باتری ها از ۲ تا ۵ سال است اما بر اساس شرایط اقلیمی و آب و هوایی کشور ما عمر متوسط باتری ها در حدود دو سال می باشد. در صورتی که به خوبی از باتری استفاده شود، در نهایت پس از دو و یا سه سال باتری به مشکل خورده و نیاز تعویض و تعمیر پیدا می‌کند. در صورتی که علائم زیر را مشاهده کردید، کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان امداد باتری امداد جان با بررسی باتری خودرو به شما خواهند گفت که آیا باتری‌ از کار افتاده، نیاز به شارژ دوباره دارد و یا باید تقویت شود؟

نخستین نشانه‌ای که باید آن را در نظر بگیرید، تاریخ خرید باتری است. در صورتی که بیش از 2 یا 3 سال از آن تاریخ گذشته، به طور اتوماتیک دیگر آن را باید نیازمند تعویض بدانید.

یکی از نشانه‌های واضح و مبرهن خرابی باتری آنست که شما مجبور خواهید بود تا دائماً برای روشن کردن موتور از باتری به باتری استفاده کنید. البته ممکن است که مشکل از استارت، پمپ سوخت و آلترناتور یا دینام اطمینان باشد که با رفغ آن‌ها دیگر نیازی به تعویض باتری نخواهید داشت.

اگر خودرویتان استارت می‌خورد اما روشن نمی‌شود یا به سختی و با چندبار تلاش روشن می‌شود، به احتمالی زیاد باتری خالی کرده‌اید. این مشکل البته ساده‌ست و در اغلب مواقع با کمک خدمات باتری به باتری و تست باتری در محل حل می‌شود. 

همچنین درصورتی که در روزهای سرد، خودرو خوب استارت نخورد و برای روشن شدن به سختی افتاد، به احتمال زیاد باتری خودرو خراب شده و باید تعویض شود. البته گاهی ممکن است که مشکل کابل‌های باتری باشد که در این زمان امدادگران امداد جان به راحتی آن را برای شما تشخیص و رفع خواهند کرد.

 

در آخر اگر دیدید که اصلا موتور از ابتدا استارت نمی‌خورد و چراغ‌های پشت آمپر هم روشن نمی‌شوند، بازهم مشکل از باتری خواهد بود. با این وجود این مورد با باتری به باتری در محل به راحتی رفع می‌شود. همچنین امدادگران‌ ما به بررسی آمپر باتری با استفاده از آمپرسنج هم می‌پردازند تا در صورت نیاز باتری را تعویض کنند و از مشکلات آتی جلوگیری بعمل آورند.

یکی دیگر از نشانه های خرابی باتری که نیاز به پیگیری جدی‌تری دارد، سولفاته شدن مکرر سرباتریها و نشت اسید به بیرون است که اغلب با بوی بدی هم همراه می‌شود. 

 

 

عیب‌یابی باتری در محل امداد جان

امدادگران‌ ما با استفاده از استانداردهای لازم و تعریف شده اساسی به تست باتری خودرو و عیب‌یابی آن می‌پردازند و این کار را با استفاده از روش‌های مختلفی انجام می‌دهند:

 • بررسی اولیه باتری و سیستم برق:

در نخستین قدم امدادگران به بررسی باتری پرداخته و آن را از جنبه های گوناگونی همچون ظاهر، داشتن شکستگی، پوسیدگی، خوردگی، سولفات شدن، شل بودن سر کابل ها و بست ها بررسی کرده و در صورت مشاهده هر نوع مشکل در صدد رفع آن برمی‌آید.

عیب یابی باتری در محل امداد جان

 • بررسی خودرو در زمان استارت:

نحوه استارت خوردن خودرو نشان دهنده سلامت باتری است به همین دلیل بسیاری از کارشناسان و تعمیرکاران سلامت باتری را در زمان استارت خوردن می‌سنجند. در صورتی که بدون تاخیر و به راحتی خودرو استارت بخورد، می‌توان گفت که باتری در شرایط مناسبی است؛ اما در غیر این صورت ممکن است که باتری مشکل داشته و یا حتی مشکل در سیستم استارت دینام یا ذغال های استارت باشد. در این زمان کارشناسان از استارت شروع کرده و سپس در نهایت باتری را بررسی می‌کند.

 • استفاده از دستگاه تست باتری:

یکی از دقیق ترین و راحت ترین روش‌های سنجش سلامت باتری خودرو، استفاده از دستگاه‌ تست باتری است که به عنوان یک سیستم اندازه‌گیری از طریق کابل به باتری متصل شده و برای تست باتری در محل مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این دستگاه می توان سطح آمپراژ، ولتاژ و … باتری را مشخص کرد و عملکرد دینام را بررسی نمود و به صورت کاملا دقیق و اصولی عیوب احتمالی باتری و سیستم استارت خودرو را تشخیص داد.

 

 

بایدها و نبایدهای مراقبت از باتری

با وجود اینکه عمر مفید باتری ها هم به طور متوسط دو سال است اما با استفاده از راهکارها و روش هایی می توان این زمان را افزایش داد در هزینه های خود صرفه جویی کرده و اگر می خواهید که حالا حالاها نیاز به تعویض باتری پیدا نکنید و تا مدت بیشتری از آن استفاده کنید این نکات را در نظر داشته باشید.

✓ از خودرو به صورت طولانی مدت مخصوصا در هوای بسیار گرم یا خیلی سرد استفاده نکنید.

✓از تجهیزات پرمصرف خارجی همچون نورپردازی‌های اضافی، پروژکتور روی ماشین و یا سیستم صوتی با بلندگوهای قوی که جریان زیادی می‌خواهند، حداقل استفاده را ببرید.

✓ به صورت طولانی‌مدت از تجهیزات الکترونیکی خودرو در زمان خاموشی آن چون روشن کردن چراغ‌ها و یا سیستم صوتی و تصویری جلوگیری کنید.

جا دارد این نکته را اینجا بگوییم که در کنار این عوامل، خرید یک باتری مرغوب و باکیفیت اهمیت بسیار بیشتری دارد. باتری که استارت، ترمینال‌ها، بست ها و کابل‌های مناسبی داشته باشد و از برند معتبر بوده باشد می‌تواند کیفیت لازم را در اختیار شما بگذارد.

 

 

مزایایی که با استفاده از امداد باتری امداد جان کسب می کنیم؟

به شما این اطمینان را می‌دهیم که با استفاده از خدمات امداد باتری امداد جان به راحتی میتوانید مشکل باتری خودرویتان را رفع کنید. با امداد باتری امداد جان بهترین تجربه را خواهید داشت:

 • تعویض باتری توسط کارشناس مجرب
 • تست باتری و دینام با دستگاه دقیق
 • خرید باتری اصلی با گارانتی معتبر
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • انجام مشاوره تخصصی و رایگان
 • خرید باتری با مناسب ترین قیمت ممکن
 • تست دیاگ کاملا تخصصی
 • حذف کلیه هزینه های سنگین راه اندازی باتری
 • عدم نیاز به جابجایی خودرو
 • هزینه بسیار پایین تر از مراجعه به فروشگاه باتری
 • عدم دغدغه ماندن در مسیر

 

 

هزینه تعویض باتری در محل

هزینه خدمات امداد باتری در محل از جمله باتری‌ به باتری‌، تعویض باتری و… به عواملی مختلف بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به نوع خدمات، مسافت تعمیر کار و مشتری، هزینه نصب و ایاب ذهاب است. همچنین در صورت تعویض، هزینه خود باتری نیز محاسبه می‌شود که با توجه به برند و آمپراژ باتری متغیر است. شما می‌توانید تمامی این هزینه‌ها را پیش از درخواست خدمات از پشتیبانی جویا شوید و در صورت رضایت سفارش دهید.

 

 

درباره‌ی امداد جان و خدمات آن چقدر می‌دانید؟

ما در مجموعه امداد جان علاوه بر امداد باتری و تعمیرات مربوط به سیستم برق، خدمات متنوع دیگری نیز داریم که همه آن‌ها را در محل با سرعتی بالا در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما کافیست با ما تماس بگیرید تا خدمات زیر را به راحتی و در کمترین زمان و با استانداردهای بالا دریافت نمایید:

 • تعمیر جعبه فیوز، کامپیوتر، پمپ بنزین، انژکتور و…
 • تست و تعویض باتری در محل با دستگاه تست
 • ارائه فایل لیست قطعات و هزینه تعمیرات و حمل خودرو
 • حمل و جا به جایی خودرو به محل مورد تقاضای مشتری
 • فروش انواع باتری های ایرانی و خارجی با گارانتی
 • حمل خودرو تصادفی
 • خدمات باتری به باتری
 • ارسال و نصب باتری در محل
 • رفع مشکلات سیم کشی و برق خودرو
 • تعویض فیلتر، پمپ بنزین، دینام و تسمه دینام
 • تعویض و پنچرگیری لاستیک
 • دیاگ و عیب یابی خودرو با دستگاه
 • اعزام مکانیک سیار به محل

درباره‌ی امداد جان و خدمات آن چقدر می‌دانید؟

با استفاده از این خدمات از گارانتی یک ماهه نیز برخوردار می‌شوید که می توانید از آن در مواقع ضروری استفاده کنید. همچنین مشاوران ما به صورت آنلاین و تلفنی آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ داده و مشکلات‌تان را به صورت کاملا رایگان رفع نمایند. شما می توانید خدمات مورد نیازتان را در زمان دلخواه رزرو کرده و در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید. همچنین تمامی تعرفه‌ها و هزینه‌ها به صورت منصفانه و بر اساس مصوبه دستگاه‌های اجرایی تعیین شده و پیش از ارائه خدمات، به اطلاع شما می‌رسند.

همان‌طور که می دانید امروزه بسیاری از امدادخودروهای نامعتبر تنها با جلب توجه و اعتماد افراد اقدام به تعمیرات و تعویض قطعات یدکی خودرو ها می نمایند و با استفاده از مواد اولیه و تجهیزات نامرغوب و بی کیفیت، سلامت خودرو و سرنشینان آن را به خطر می‌اندازند. اما ما در مجموعه امداد باتری امداد جان رعایت نکات ایمنی را سرلوحه عملکرد خود قرار داده‌ایم و آماده‌ایم تا به صورت کامل و استاندارد خدمات امدادی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

 

مراحل درخواست خدمات امدادی از امداد جان

برای استفاده از خدمات امدادی و تعمیر در محل امداد جان کافیست تا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. برای ثبت سفارش و درخواست خود علاوه بر تماس تلفنی، می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین نیز اقدام کرده و به سرعت به پشتیبانان ما متصل شوید.

در زمانی بسیار کوتاه یکی از متخصصان و اکیپ‌های امدادی ما در کنار شما حاضر می شوند و این خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهند. تعمیرگاه سیار خودروی خود را به صورت ۲۴ ساعته در هر بخشی از تهران در اختیار داشته باشید. متخصصان امداد جان پس از عیب یابی خودرو و برآورد هزینه تعمیر، با استفاده از قطعات اصلی دارای گارانتی تعمیر خودروهای شما را اجرا خواهند کرد.

 

 

مشاوره تعویض باتری

تمامی مشاوره های لازم پیش از ارسال کارشناس و تعویض باتری به شما ارائه می‌شود تا شما بتوانید بهترین باتری را انتخاب کنید. سپس کارشناس پس از رسیدن ابتدا کار تست و درنهایت تعویض باتری ماشین را با دقت و مهارت بالا و کاملا استاندارد به انجام می‌رساند. تعویض باتری بعد از تست باتری فرسوده انجام می‌گیرد.

 

 

تعویض باتری ماشین در حومه تهران

در صورتی که در خارج از شهر تهران و در اطراف شهر هستید و با مشکل خرابی باتری ماشین مواجه شده‌اید، نگران نباشید‌. امداد باتری امداد جان کار تعویض باتری ماشین شما را در زمانی کوتاه و بدون هیچ اتلاف وقتی انجام می‌دهد و دیگر لازم نیست که هزینه‌های زیادی را برای انتقال و یدک کشی خودرویتان انجام دهید. کافیست تا با امداد خودرو تهران امداد جان تماس بگیرید.

 

 

تعویض و تست باتری با دستگاه تست سلامت

امداد باتری، توسط متخصصان امداد جان و با استفاده از کابل های مناسب و دستگاه باکیفیت و استاندارد انجام می‌گیرد؛ دقت کنید که کابل‌های معمولی و ضعیف جوابگو نیستند و میتوانند خود یک مشکل جدید باشند و شارژ باتری را در مدت زمانی طولانی تر انجام دهند. 

کارشناسان ابتدا سیستم برق، وایرها، دینام و..‌. را بررسی می‌کنند و مطمئن می‌شوند که مشکل استارت نخوردن و روشن نشدن خودرو به دلیل مشکلات سیستم استارت و یا تمام شدن زغال‌های استارت رخ نداده باشد. در آخر شما می‌توانید استارت زده و خودرو خود را روشن کنید.

دقت کنید که بهترست تا در این زمان و به محض روشن شدن خودروی خود، کمی گاز داده و صبر کنید تا باتری با کارکرد موتور و چرخش دینام کاملاً شارژ شود. پس از تعویض باتری دینام و میزان شارژ آن توسط دستگاه و کارشناسان امداد باتری امداد جان اندازه گیری می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید